High League

No właśnie do pewnego czasu Muran robił mega progres, ale ostatnio jakoś mu nie idzie. Możliwe, że po prostu dostaje lepszych rywali i odbija się od nich.


Może coś w tym jest. Ciekawe kto by wygrał starcie Ferrari vs Muran.


Niepokojące jest to że on się męczył z Kwiatem, więc może rzeczywiście poza Warszawskim Dresikiem czy Mielonidasem wyżej nie podskoczy.

I trzeba dodać że jak na amatora Muran jest już nieźle rozbity. Walki z Tancula, Bomba czy Kasjo swoje zrobiły,a on jest pewnie w top 20 brania walk w jednym roku na całym świecie.
 
Last edited:
@Janusz Sram
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Też macie takie wrażenie że Alberto nie ma psychiki do gości równych sobie. Do tej pory mam wrażenie że zbyt łatwo się poddał w 2 rd. To może być taki Izu 2.0


Niby warunki 2 metrowca ale psychika 1.60 m.

Nie zaskoczyło by mnie jakby go ojciec Denisa poskładał.


Soroko go robi na 100 procent
 
Last edited:
@Janusz Sram
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Też macie takie wrażenie że Alberto nie ma psychiki do gości równych sobie. Do tej pory mam wrażenie że zbyt łatwo się poddał w 2 rd. To może być taki Izu 2.0


Niby warunki 2 metrowca ale psychika 1.60 m.

Nie zaskoczyło by mnie jakby go ojciec Denisa poskładał.


Soroko go robi na 100 procent
Alberto mega dobrze się pokazał z Tyborim. Dopóki nie dostał jednego ciosu czystego dobrze trzymał gameplan przeciw lepszemu przeciwnikowi.

Bo Tybori to inna liga. On mógłby z powodzeniem startować w Babilon MMA i by nie odstawał.
 
Boss Wild MMA był na gali.




@Janusz Sram

Ja jednak mam wrażenie że Alberto trochę dyga się walczyć jak taki Medusa. Takie mam odczucia. Dlatego pójście w content Dubielowo youtubowy może nie być przypadkiem.

W SW ludzie dzielą się na takich co się boją bić i nie. Moim zdaniem Alberto jest w 1 grupie. Jak patrzę na jego twarz podczas walk to widzę strach.
 
Last edited:
Rundki Natsu vs Fagata - 200 tysięcy

Rundki Muran vs Bomba-370 tysięcy

,,Żelazny co ty piszesz. To youtuberzy ciągną FM." Pamiętam takie bzdurne wpisy. Do dziś polewka.


:facepalm::korwinlaugh::juanlaugh:
 
Walka Murana z Bombą, śmierdzi na kilometr ustawką... Nie podoba mi się już to, sami sprzedawczyki tam
 
Wierzycie w bajkę, że zapomniał zasad ? Najniższy kurs był, że to się wydarzy, buki się obłowili i wszyscy


Tak szczerze nawet jeśli, to była to 3 rd gdzie Maniek już przegrywał na kartach punktowych z kretesem, więc mi rybka.


Debile w USA oglądają 5 godzin nokauty od kciuków :lol:. Mogło być z nami dużo gorzej :lol:
 
Nie wiem, jak mógł przegrać z jednowymiarowym bombą

Muran regresuje już o tym pisałem. Pamiętaj że on ledwo wygrał z Alanem. Gdzie Bomba przy nich to kawał chłopa.

Do tego podobno amatorsko ponad 10 lat trenował K-1.

To że dostał od 2 metrowego Tarzana i Ferrari bombę w 10 sekund to nie znaczy że każdy go zrobi.


PS- a Muran niby jest wielowymiarowy. On oprócz 2 rąk w FM zbytnio niczego nie ma.
 
Walka Murana z Bombą, śmierdzi na kilometr ustawką... Nie podoba mi się już to, sami sprzedawczyki tam
Oglądając walkę to samo pomyślałem. Może muran obstawił przeciwnika, bo kurs był chyba 4. Ewentualnie zmusił go Wielki Bu, bo historie różne o nim chodzą. Podobno rządzi Gdańskiem, a Muran chyba też z Gdańska, więc nie wykluczam takiej opcji.
 
Oglądając walkę to samo pomyślałem. Może muran obstawił przeciwnika, bo kurs był chyba 4. Ewentualnie zmusił go Wielki Bu, bo historie różne o nim chodzą. Podobno rządzi Gdańskiem, a Muran chyba też z Gdańska, więc nie wykluczam takiej opcji.
Wystarczy wpisać frazę: "Buła". Rządzić Gdańskiem to nie rządzi, ale na pewno nie jest to puszysty kotek.


 
Back
Top