High League

Świadczenie alimentacyjne zawsze należy się dziecku i musi być przeznaczane na jego potrzeby.
Oficjalnie tak. W praktyce to tak nie działa, bo w praktyce potrzeby co do jedzenia dziecka to maks 450 Zeta na miesiąc. Reszta idzie na matkę. Tak to działa w polskim prawie.
 
  • Haha
Reactions: jut
Oficjalnie tak. W praktyce to tak nie działa, bo w praktyce potrzeby co do jedzenia dziecka to maks 450 Zeta na miesiąc. Reszta idzie na matkę. Tak to działa w polskim prawie.

Jedzenie, przedszkole, ubrania, zajęcia dodatkowe, zabawki - to wszystko kosztuje!
 
Świadczenie alimentacyjne zawsze należy się dziecku i musi być przeznaczane na jego potrzeby.
Poznaj życie z czegoś innego niż paradokumenty to się dowiesz, że to nie tak. Nikt nie sprawdza na co idzie kasa z alimentów. Ja na przykład jako, że wciąż się uczę bo studentom też przysługuje dzielę się alimentami z moją mamą po pół by ją odciążyć finansowo, a z nią nawet nie mieszkam obecnie. U mnie akurat póki nie miałem własnej forsy alimenty szły 100% na mnie, ale znam rodzinki gdzie mamusia za alimenty wyjeżdżała na wakacje, a dziecko podrzucała dziadkom.
 
HL4 to top 3 gal freakowych. Szkoda tylko tej kontuzji Denisa. Po co on robił ten backfist, ech.

Ostatnia sekunda pokazała, że Szpilka nosi maskę. To był ten Szpilka, którego kochają fanatycy dymów.

On tam jest kochani jednak , tylko nosi maskę. TA sekunda to pokazała.


To tylko kreacja.


Czemu rezygnuje z FF na galach HL w wywiadzie, bo wie że przy tej otoczce mogłoby to wreszcie wyjść , a w KSW oprócz wyjścia do klatki nic nie musi.
 
Przedszkole jest za darmo z naszych podatków. Ubrania się kupuje raz na pół roku i te 500 złotych alimentów starczy. W polskich warunkach alimenty to odszkodowanie za rozwód dla matki.
To ja powiem lepszy numer. Mój ojciec się kilka lat uchylał od płacenia bo robił na czarno lub był bezrobotny na utrzymaniu mojej babci. Poszedł do pracy dopiero jak mu komornik wysłał pismo, że grozi mu więzienie. A teraz jest sytuacja, że jeśli on by chciał to może mnie pozwać o alimenty. To jest akurat hipotetyczna bo takiego wała ja utrzymywał go nie będę, mogę wspomóc, ale nie dam kasy. Jednak znam przypadek gdzie ojciec się uchylał od obowiązku alimentacyjnego wobec dziecka... a potem pozwał to dziecko o alimenty i ono mu już będąc dorosłym musi płacić alimenty. To jest pojebane w polskim prawie.
 
To ja powiem lepszy numer. Mój ojciec się kilka lat uchylał od płacenia bo robił na czarno lub był bezrobotny na utrzymaniu mojej babci. Poszedł do pracy dopiero jak mu komornik wysłał pismo, że grozi mu więzienie. A teraz jest sytuacja, że jeśli on by chciał to może mnie pozwać o alimenty. To jest akurat hipotetyczna bo takiego wała ja utrzymywał go nie będę, mogę wspomóc, ale nie dam kasy. Jednak znam przypadek gdzie ojciec się uchylał od obowiązku alimentacyjnego wobec dziecka... a potem pozwał to dziecko o alimenty i ono mu już będąc dorosłym musi płacić alimenty. To jest pojebane w polskim prawie.
No nie wiem. Mam przypadek taki o którym mówisz i sąd odmówił jakiejkolwiek sprawy jak się dowiedział, że ojciec nie płacił, a sam chce od dziecka.
 
Na mistrza może nie, ale na walkę z początkującymi typu Kamil Łaszczyk jest ok. Niestety początkującym tyle w KSW nie płacą. A to wyklucza angaż.
Nie chce mi się szukać i nabijać tym plackom wyświetleń, ale lepsze wiatraki widziałem nie raz na festynie pod remizą.

Styl bazowy: Cepeliada
 
No nie wiem. Mam przypadek taki o którym mówisz i sąd odmówił jakiejkolwiek sprawy jak się dowiedział, że ojciec nie płacił, a sam chce od dziecka.

Sąd sądowi nie równy.
Wszystko zależy na jakiego sędziego trafisz. Zarówno jeden jak i drugi może mieć rację. Sądownictwo rozpatruje indywidualnie i każdy sędzia może rozpatrzyć sprawę w inny sposób stety/niestety.
 
@Bezimienny W Fortunie (ówczesny Profesjonal) obstawiałem mecze jeszcze w XX wieku, bo miałem po drodze do szkoły średniej :lol: To, że w ostatnich 5-6 latach namnożyło się nowych podmiotów w branży nie zmienia sedna sprawy. A żaden bukmacher nie ucierpi na żadnej karze i przegranym procesie.
50 tys. zł kary czyli pewnie dwa razy kosztuje wykupienie reklamy przed głównym wydaniem serwisu informacyjnego na Polsat/TVN/TVP -polskie sądy dokopały bukmacherowi :roberteyeblinking:

Stary. Gardzę pozerstwem. Typ udaje bogatego, a w praktyce nie ma na swoje dziecko. Gardzę najmocniej.
w innym temacie słusznie punktujesz strategie typu ,,daj jedno zdanie a ja na podstawie tego zdania napiszę całe opowiadanie" a teraz...
Na spokojnie: tak jestem w stanie ubierać się jak Sławomir Nowak. Wystarczy mała wycieczka do Turcji (wszystkie marki luksusowe podrabiają), nawet "rolexa" działającego dłużej niż rok można kupić, gdzie większość pomyśli, że to oryginał.
Tak wygląda ten świat influencerski. Jeśli dorośli się na to nabierają to kiepsko, jeśli nastolatkowie: cóż. Może w szkołach powinni im to wytłumaczyć, ale don't hate the player hate the game...
Mr Beast w polskiej edycji pewnie by się nie sprawdził...

PS Odnośnie podróbek. Stary myczek złodziei z DE przeszedł do Polski. Złodzieje współpracujący ze sprzątaczkami. Piękno zamienianie drogiej biżuterii na podróbki i nagłe pretensje do jubilera, dlaczego nagle na spotkaniu typu akwarium ktoś wyśmiał, że niby taki bogaty a żona ma podróbki -a chłopaki prawilniaki nadal tradycyjnie latają po mieście. Nawet mi ich nie szkoda :muttley:
 
Przedszkole jest za darmo z naszych podatków. Ubrania się kupuje raz na pół roku i te 500 złotych alimentów starczy. W polskich warunkach alimenty to odszkodowanie za rozwód dla matki.

Co Ty człowieku pierdolisz. Mam dziecko i wiem ile wydaje. 500 zł to grosze.
 
Back
Top