High League

1663861476847.png
 
Szpilka jednak jest głupi, nie skumał trochę Denisa i wszystko mocno do siebie wziął i teraz on na tym traci wizerunkowo.


Szpila dlatego ucieka z uniwersum FM , bo zobaczył że byle potulny Denis go wnerwił, więc bezpiecznie będzie tylko w KSW gdzie oprócz wejścia do klatki nic nie musi.

Sam uwierzyłem w tą przemianę, ale jednak to tylko maska która szybko spadła.
 
Szpilka bez dawnego charakteru jest niestety nijaki i ciezko brzmia moralizatorskie teksty w jego usta badz jego partnerki. DEnis wizerunkowo bardziej wyrazisty i ladnie manipuluje.
 
Szpila dlatego ucieka z uniwersum FM , bo zobaczył że byle potulny Denis go wnerwił, więc bezpiecznie będzie tylko w KSW gdzie oprócz wejścia do klatki nic nie musi.

Sam uwierzyłem w tą przemianę, ale jednak to tylko maska która szybko spadła.
Taak i te słowa Materli po walce: „Artur uspokój się, to jest walka. Po co to zrobiłeś” Szpilka nieźle nas omamił heh
 
Freak MMA pokazało mi 2 bardzo ciekawe socjologiczne rzeczy.




1. Pisanie, że FM to g...o , a mimo to oglądanie każdej gali i wszystko każdy wie kto i z kim ma w 1 palcu. Gdy np ja piszę że tenis,F1 to g..o to nie poświęciłem na niego w życiu choćby 1 godziny.

2. Straszna nienawiść do niskorosłych. I nie wiem czy to nawet bardziej mnie nie szokuje niż punkt pierwszy.


A takich wpisów i na cohones i tt widziałem masę.
 
Freak MMA pokazało mi 2 bardzo ciekawe socjologiczne rzeczy.




1. Pisanie, że FM to g...o , a mimo to oglądanie każdej gali i wszystko każdy wie kto i z kim ma w 1 palcu. Gdy np ja piszę że tenis,F1 to g..o to nie poświęciłem na niego w życiu choćby 1 godziny.

2. Straszna nienawiść do niskorosłych. I nie wiem czy to nawet bardziej mnie nie szokuje niż punkt pierwszy.


A takich wpisów i na cohones i tt widziałem masę.

Gdzieś Ty na cohones widzial nienawisc do hobbitów? W sieci to nie pytam nawet, zważywszy na to gdzie się w niej poruszasz i Twój oryginalny gust.
 
Gdzieś Ty na cohones widzial nienawisc do hobbitów? W sieci to nie pytam nawet, zważywszy na to gdzie się w niej poruszasz i Twój oryginalny gust.
Jego zdaniem nienawiść do niskorosłych to twierdzenie, że robienie ich walk to patologia.
 
Gdzieś Ty na cohones widzial nienawisc do hobbitów? W sieci to nie pytam nawet, zważywszy na to gdzie się w niej poruszasz i Twój oryginalny gust.

Oj były,były. Sam jednego pamiętam jak ciągle pisał o wytrzeszczach oczu w każdym poście i jak dałem linka do uwagi z taką dziewczyną to napisał coś w stylu że ,, mam gdzieś te upośledzone dziecko" czy coś w tym stylu.

Sam jestem zaskoczony, że te zjawisko jest, ale jest i to duże, więc tak jak mówię freak MMA dużo uczy w pobocznych aspektach , o których nie miałem pojęcia.

I serio jak czytam te wpisy jak wyżej to mam wrażenie jakby Niemiec pisał o Żydzie podczas 2 wojny światowej. Serio nie rozumiem tej nienawiści do niskorosłych. Dawno nie widziałem aż takich grubych szykan w jakąś grupę.
 
Last edited:
Gdzieś Ty na cohones widzial nienawisc do hobbitów? W sieci to nie pytam nawet, zważywszy na to gdzie się w niej poruszasz i Twój oryginalny gust.
Pewnie jedna osoba napisała, bo ma żal ze niskorosły miał większego siura.
To są normalni ludzie mają prawo do uprawiania sportu jak każdy inny.

A zelazdydzban jak to on żyje w swoim "uniwersum" i dostosowuje wszystko pod swoje zdanie.
 
Młody Muran wczoraj na wywiadach zaczął jechać po Najmanie, a Marcinek dziś już mówi, że chyba trzeba będzie z nim zawalczyć jednak. Do tego Jaca walczy w listopadzie, więc nie zdziwi mnie walka młodego z Marcinkiem w grudniu na HIGH 5.
 
Bakocevic to będzie nowy Parke? Ze swoim CV może długo pociągnąć jako elitarny weryfikator freaków :confused: I jeszcze mu za to zapłacą.
 
Jak jest nie głupi to nagra film jak leje na zdjęcie Kasjo i już walka pewna
:jjsmile:


Izajasz nie znam Cię kompletnie, ale masz fajne papiery widzę ostatnio.

Jesteś ciekawym nowym narybkiem.


Wielu zdradziło niestety w tym dziale. Złapali odklejkę jeden po drugim.


Do tego lubisz Bombardiera. Fajny plus, bo ja lubię potężne walki koksów.
 
Last edited:
To już nic z tego nie wiem. Gonitwa myśli.

Tylko Cię ostrzegam być otwartym fanem freaków jest bardzo trudne na tym forum.


Uważaj na agresywne krypto/ ludzie którzy to wszystko śledzą 24 h na dobę, ale w lustrze gadają sobie, że to g...o, bo nie akceptują prawdy o sobie/
 
Last edited:
Back
Top