High League

HL4 to top 3 gal freakowych. Szkoda tylko tej kontuzji Denisa. Po co on robił ten backfist, ech.

Ostatnia sekunda pokazała, że Szpilka nosi maskę. To był ten Szpilka, którego kochają fanatycy dymów.

On tam jest kochani jednak , tylko nosi maskę. TA sekunda to pokazała.


To tylko kreacja.


Czemu rezygnuje z FF na galach HL w wywiadzie, bo wie że przy tej otoczce mogłoby to wreszcie wyjść , a w KSW oprócz wyjścia do klatki nic nie musi.
Eee trochę poniosło Cię stary, Szpilka po prostu był wkurwiony bo dostał na dziurę z dwie bomby, kluk mu rozwalił. I jak Szpila chciał się odegrać to ten kontuzja i po walce. W tej walce mimo że Szpila wygrał, to wyłapał więcej ciosów na pape i stąd ten wkurw :chuck:
 
Co Ty człowieku pierdolisz. Mam dziecko i wiem ile wydaje. 500 zł to grosze.
500 złotych na jedną osobę dla wychowania do dziecka to mało. Ale zapominamy, że połowę kosztów ma obowiązek wyłożyć matka, czyli jednak nie wszystko idzie na konto alimentów ojca.
Porównanie: koszt wychowania dziecka miesięczny to nawet tysiak. Z tego połowę musi wydać matka, a drugi ojciec. 500 zeta alimentów to starczy.
 
Eee trochę poniosło Cię stary, Szpilka po prostu był wkurwiony bo dostał na dziurę z dwie bomby, kluk mu rozwalił. I jak Szpila chciał się odegrać to ten kontuzja i po walce. W tej walce mimo że Szpila wygrał, to wyłapał więcej ciosów na pape i stąd ten wkurw :chuck:


Czyli stary Szpilka, bo ten nowy image odszedłby potulnie po komendzie Jarosza.
 
1663538303409.png
 
Ring Polska pyta o Łaszczyka.




Łaszczyk waży około 60 kg / jedyny jego wpis po HL4/ Ferrara 81 kg.

Jak się , któremuś nie będzie chciało robić wagi to raczej nici, bo jednak 20 kg robi swoje.



Papiery na konfe dobre ma.

 
Last edited:
oj myślę, że jeśli Malik by odpowiednio zapłacił to Maja nawet rozebrałaby się aby zostać nagą hostessą na afterparty w amerykańskim stylu :korwinlaugh:
1663687693295.png
 
Stanowski mówi że jest zszokowany że odkąd freaki walczą z zawodowcami to oni ich nie potrafią skończyć w 20 sekund :lol::cool:
 
Stano i mu podobni nie wiedzą o tym, że SW jest najbardziej równomierną dyscypliną , szczególnie MMA.

Gdyby ustawić na przeciwko siebie piłkarzy z Premier League, koszykarzy z NBA, czy hokeistów z NFL, zawodowego tenisistę to szansa wygrania jednego meczu przez amatorów to 1 do 20 mln.

W SW taki Tyburski czy Szeliga wychodzący do Pudzianowskiego czy Khalidova zawsze będą mieć milion razy większe szanse niż wyżej podane przykłady.

Dlatego konfrontacja amatora vs zawodowiec ma szansę tylko w SW.

I taki Tyburski może przetrwać nawet 15 minut.
 
Tu, też były na tym forum takie Stanowskie wpisy o Paulu, że w parę sekund zrobi go Askren i ten murzynek co już zapomniałem nazwiska co był mistrzem UFC. I obydwaj dostali potężne KO od youtuberka.
 
Back
Top