High League

186a7ed8dfd169aa8768b8d0dd02.jpg
 
Przecież już była

Widziałem, to jest pikuś. Obejrz sobie te walki rycerskie z M1 Global, albo te drużynowe walki. Boże ten high kick w zbroi rycerskiej :korwinlaugh:
Wcale bym się nie zdziwił gdyby to się mocniej rozwinęło, bo całkiem dużo jest tych grup rekonstrukcyjnych. No i lepsze są te walki rycerskie dla amatorów niż walka no limit...

Zatrudnianie za najniższą krajową, a reszta pod stołem to powszechna praktyka u facetów, którzy mają dziecko z byłą. Polskie państwo faworyzuje kobiety i to jest sposób na to żeby uniemożliwić robienie wysokich alimentów. Bo Bomba na pewno wydaje sporo na córkę tylko nie chce żeby ta kasa szła do jego matki(w sensie matki dziecka) i za to sobie jeździła na wycieczki.To jest kasa na potrzeby dziecka, a nie byłej żony.

Fakt faktem, że w sądach aby ojcowi przyznano opiekę nad dzieckiem to często trzeba by zrobić fotkę matce ze strzykawką w ręku i garnkiem kompotu, kobiety dostają też za te same przestępstwa niższe wyroki...
 
Zatrudnianie za najniższą krajową, a reszta pod stołem to powszechna praktyka u facetów, którzy mają dziecko z byłą. Polskie państwo faworyzuje kobiety i to jest sposób na to żeby uniemożliwić robienie wysokich alimentów. Bo Bomba na pewno wydaje sporo na córkę tylko nie chce żeby ta kasa szła do jego matki(w sensie matki dziecka) i za to sobie jeździła na wycieczki.To jest kasa na potrzeby dziecka, a nie byłej żony.

A później pokazywał kwity jak daje po 500 zł. Co to kurwa ma być? Jeździ ferrari a na dziecko grosze. Gardzę
 
To już nawet u lepszego buka można obstawić freaków. No cóż, akurat to jedna branża, gdzie liczą się wyłącznie pieniądze :lol:
 
A później pokazywał kwity jak daje po 500 zł. Co to kurwa ma być? Jeździ ferrari a na dziecko grosze. Gardzę
Daje grosze matce dziecka. Prywatnie na córkę na pewno wydaje więcej. Po prostu nie chce żeby matka dziecka jeździła na jego garbie i kupowała z to zagraniczne wycieczki. Ja tam go rozumiem.
 
Tylko że organizacjom zależy na takich akcjach bo dają im darmowy rozgłos. Zobacz np na oficjalnym koncie HL były wrzucane od razu wideo z wcześniejszych zadym, jak ten Alberto z widowni kiedy wbiegł i skacząc kopnął ich zawodnika - cyk materiał od razu na Twitterze





View attachment 45470

o ile napierdalanie liści jest jeszcze ok(takich wychowawczych uczonych przez kelnera) ale to co Denis robił jak łokcie to przeginka
 
Daje grosze matce dziecka. Prywatnie na córkę na pewno wydaje więcej. Po prostu nie chce żeby matka dziecka jeździła na jego garbie i kupowała z to zagraniczne wycieczki. Ja tam go rozumiem.
taka narracja faktycznie jest do zaakceptowania
 
A później pokazywał kwity jak daje po 500 zł. Co to kurwa ma być? Jeździ ferrari a na dziecko grosze. Gardzę
oj ostatnio tyle dziwnych rzeczy piszesz, że nie wiem od czego zacząć -chłopie w XXI wieku jazdę ferrari uznajesz za bogactwo, jeszcze w świecie tych influencerów?
Oj człowieku, kiedyś nadziejesz się na jakiś katalog biura podróży (zwłaszcza Grecja jak zakłamana xD) albo na tinderze jak pozory mylą :muttley:

To już nawet u lepszego buka można obstawić freaków. No cóż, akurat to jedna branża, gdzie liczą się wyłącznie pieniądze :lol:
Firma na F. lepszy bukmacher? Ta firma która przegrała proces za nazywanie klienta kryminalista i ban dla niego? :korwinlaugh:
Masz skrót, dłuższy wywiad też jest na kanale


Oj jakby tak zrobić podsumowanie sponsorów KSW. Czasami wysyłam niektórym kanałom ciekawsze informacje o niektórych osobach i firmach bo lubię gównoburze. Oj jak bedzie mi się nudziło to może będą kolejne filmiki ala ten o litewskim szwindlu :tellmemore:
 
@Bezimienny W Fortunie (ówczesny Profesjonal) obstawiałem mecze jeszcze w XX wieku, bo miałem po drodze do szkoły średniej :lol: To, że w ostatnich 5-6 latach namnożyło się nowych podmiotów w branży nie zmienia sedna sprawy. A żaden bukmacher nie ucierpi na żadnej karze i przegranym procesie.
 
oj ostatnio tyle dziwnych rzeczy piszesz, że nie wiem od czego zacząć -chłopie w XXI wieku jazdę ferrari uznajesz za bogactwo, jeszcze w świecie tych influencerów?
Oj człowieku, kiedyś nadziejesz się na jakiś katalog biura podróży (zwłaszcza Grecja jak zakłamana xD) albo na tinderze jak pozory mylą

Stary. Gardzę pozerstwem. Typ udaje bogatego, a w praktyce nie ma na swoje dziecko. Gardzę najmocniej.
 
Back
Top