High League

Naprawdę, oburzony? W sensie ja Turskiego szanuję, bo jest dobry komentator, ale niech nie udaje, że walki frik to jedno, a zachowanie Ferarriego to drugie.

Ale dlaczego nie. Właśnie FM w Polsce to 90 procent żelkowych chudzielców którzy mają taką siłę mowy jakby zaraz mieli wejść do trumny. Plus Fame MMA jest zarzucane co chwila masą wpisów by wywalić Muranów i Lalkę.

Pokolenie 2000 Plus nie umie we freaki dla nich się liczą te nudziarze co wyżej, bo to te same chude pokolenie bez życia, całe życie w kompie. Dlatego w Polsce akurat freak nie równa się dym , bardziej niestety równa się zamulenie.
 
Dlatego na szczęście to jak zawsze widziałem świat freak mma , na YT zaczyna się potężnie rozrastać inne uniwersum, które w cholerę przypomina mi w cholerę dawne męskie lata 70-90 i tam mam dymy, awantury itp. :cool:

I zapełnia mi potrzebę codziennego głodu dymu. :cool:
 
Bary członek zespołu White Widow od Maciasa i były zawodnik gali Hype MMA.


Ogólnie tu się zrobiła taka wojenka poboczna, bo Alberto i Josef Bratan to ,,dzieci " Malika który dał im fejm przez to, że podpisał ich w swojej wytwórni G2ML.

Przez co WW uważa że bracia mają luz na zadymach u ochrony.
 

Attachments

  • 306805132_632231214940127_987235370181788074_n.jpg
    306805132_632231214940127_987235370181788074_n.jpg
    71.7 KB · Views: 90
Last edited:
Tylko że organizacjom zależy na takich akcjach bo dają im darmowy rozgłos. Zobacz np na oficjalnym koncie HL były wrzucane od razu wideo z wcześniejszych zadym, jak ten Alberto z widowni kiedy wbiegł i skacząc kopnął ich zawodnika - cyk materiał od razu na Twitterze





View attachment 45470

Jasne do czasu kiedy ktoś im się nie zepsuje się przed akcje i nie podejdzie do walki, bo oni już zaczynają siebie atakować pięciami na ważeniu.
Druga sprawa: coś mi się wydaje, że już na siłę każda organizacja próbuje podnosić poprzeczkę kontrowersji. Mogę powiedzieć tyle, że traktuje tą całą otoczkę sportów walki jak jakiś taki niepoważny serial w którym ciągle są jacyś wariaci.
Organizacje sportowe miały wariatów, odpalałem sobie mmarocks aby się pośmiać z jakiś kosmicznych tekstów zawodników, trenerów itp. -Boże to lepsze niż joemonster :korwinlaugh:

Później oczywiście oglądanie Mirasa.
Powstały gale freakowe: efekt świeżości, ale tak od dobrego pół roku to zrobił się taki z tego serial typu ,,no ale ci scenarzyści wymyślają aby nabić liczbę odcinków". Klasyk kłótnie o umowę, kontuzje itp. i kto jest konfidentem...
Obejrzałem ostatnią konferencje i nie wiem czy będzie mi się chciało robić to w przyszłości.
Fame zwiększył kontrowersje walką no limit mimo, że to jest samobójstwo dla amatorów i nawet mogłoby być szkodliwe dla organizacji bo na takim wykończeniu można się połamać potykając się o własne nogi...
Później High League chce zasady PRIDE.

Uda im się pozyskać freaków ze starszej grupy wiekowej niż minus 25 lat? Przecież ten Hardcorowy Koksu to był odgrzewany kotlet. Szpilka jeszcze niektórych grzeje ze środowiska bokserskiego, ale mimo wszystko...
I co dalej?
Walka na miecze?

I jak długo wytrwają te konkurencyjne gale, bo coś wątpie aby wszystkie wyszły na plus...

EDIT: Nawet taki grzeczny Jóźwiak przez freaki zaczął dymić, kłótnie z dziennikarzami. No zmieniły freaki ten kraj..
 
Dziennikarz sport.pl i komentator ligi włoskiej na Eleven.




Jagiełło z TVP atakuje dziennikarzy którzy promują Freak MMA, ciekawe czy przegląda strony TVP i czyta komentarze swoje i kolegi Prokulskiego
:lol::lol::lol::facepalm::facepalm::facepalm:



 
Last edited:
Uuu, Albercik. Nieładnie to wygląda ci powiem. Do mniejszych startujesz? Takich sobie godnych rywali szukasz? Już pal sześć Dubiela – dwa razy mniejszego. Tutaj też chłopak był mniejszy. Czemu, jak ja przyszedłem na konferencję, to do mnie nie wystartowałeś? Syyynek, do zobaczenia! – przekazał Tyburski na swoich socjal mediach.
 
Sylwek co odjebał wczoraj :crazy: Ładnie wjebał na minę parę osób


Zatrudnianie za najniższą krajową, a reszta pod stołem to powszechna praktyka u facetów, którzy mają dziecko z byłą. Polskie państwo faworyzuje kobiety i to jest sposób na to żeby uniemożliwić robienie wysokich alimentów. Bo Bomba na pewno wydaje sporo na córkę tylko nie chce żeby ta kasa szła do jego matki(w sensie matki dziecka) i za to sobie jeździła na wycieczki.To jest kasa na potrzeby dziecka, a nie byłej żony.
 
Amadeusz kiedyś na konfie powiedział że staje się gwiazdą interkontynentalną i z tego co widać mówił prawdę :applause:

Cały MMA twitter już to widział :beczka:
 
Last edited by a moderator:
Amadeusz kiedyś na konfie powiedział że staje się gwiazdą interkontynentalną i z tego co widać mówił prawdę :applause:

Cały MMA twitter już to widział :beczka:

Amadeusz Ferrari vs Jake Paul na horyzoncie. W sumie bym oglądał i w ramach wyjątku nawet Ferrariemu kibicował.
 
Nie wróże mu już długiej kariery.Zobaczycie że ktoś go w koncu dojedzie ze sprzetem albo ekipa poskacze po głowie.
 
Nie wróże mu już długiej kariery.Zobaczycie że ktoś go w koncu dojedzie ze sprzetem albo ekipa poskacze po głowie.
Prędzej liść i naliczka. Lubi się chwalić jaki to jest zarobas, do tego udaje charakterniaka, zaraz ktoś mu chorobę wykręci. Chociaż pewnie już się opłaca komuś. Co oczywiście nic nie załatwia, bo jak opiekun będzie potrzebował siana to poleci ktoś niby z konkurencji i trzeba będzie ekstra coś kopsnac za załatwienie, na dobry obiad. Gosc jest naiwny jeśli myśli, że tzw miastowe chłopaki się z nim bujaja z sympatii. Jeśli wogole się jakieś z nim bujaja. Takie romanse się kończą guzem i pusta kiermana.
 
Back
Top