High League

Pamiętam jak kiedyś widziałem wywiad ze Skrzeczem, który prawie uciekł ze studia, że dziennikarz mówił na niego bokser.


Zobaczyłbym taką debatę Skrzecz vs Najman o nazewnictwo bokser czy pięściarz.

:pray::pray::pray:
 
A jeszcze rok temu High League miało zaorać Fame i w ogóle królować na rynku freaków bo Malik i jego milionowe zasięgi. Szybko stracili impet :cool:
 
Zaklepane.


Szczerze to jestem trochę w mega szoku, że HL godzi się na soccer kicki w parterze.

Skoro chcą to niech ryzykują. Dwa takie celne strzały na głowę i Ferrare diabełki mogą witać w piekle.

Tym bardziej odważny ruch po śmierci tylko z liścia gościa na punchdown.

Cały czas uważam,że już przy Polaku był mega fart bo mógł wtedy zejść na amen.

Swoją drogą to jestem ciekawy jak prawnie wyglądają kopniaki na głowę w parterze w Polsce, gdyby ktoś fiknął.
 
Last edited:
Szczerze to jestem trochę w mega szoku, że HL godzi się na soccer kicki w parterze.

Skoro chcą to niech ryzykują. Dwa takie celne strzały na głowę i Ferrare diabełki mogą witać w piekle.

Tym bardziej odważny ruch po śmierci tylko z liścia gościa na punchdown.

Cały czas uważam,że już przy Polaku był mega fart bo mógł wtedy zejść na amen.

Swoją drogą to jestem ciekawy jak prawnie wyglądają kopniaki na głowę w parterze w Polsce, gdyby ktoś fiknął.
Przeciez każdy z tych idiotów jest dorosły i wchodzi na własne ryyzko do klatki. Oni za pieniadze to by i gówno zjedli na żywo także raczej nie są w stanie przewidzieć konsekwencji.
 
Przeciez każdy z tych idiotów jest dorosły i wchodzi na własne ryyzko do klatki. Oni za pieniadze to by i gówno zjedli na żywo także raczej nie są w stanie przewidzieć konsekwencji.


Soccer kicki na samym końcu musi przyklepać fedka.

Jest to o tyle ciekawe, że do tej pory żadna fedka freakowa nie zgodziła się choćby na gołe pięści, a tu yup HL wlatuje z kickami na głowę
 
Przecież i tak nie będzie żadnych soccer kicków na głowę. Im więcej jest pierdolenia o takich zasadach przed walką, tym mniej ich faktycznie jest w klatce. A co dopiero w walce freaków. Generalnie wygląda, że szukają nowych pomysłów, już walki 3 na 1 się przejadły? Klatka rzymska? Walka pewnie i tak odbędzie się w normalnym trybie, a tzw. "no rules" to zwykła ściema.
 
Szczerze to jestem trochę w mega szoku, że HL godzi się na soccer kicki w parterze.

Skoro chcą to niech ryzykują. Dwa takie celne strzały na głowę i Ferrare diabełki mogą witać w piekle.

Tym bardziej odważny ruch po śmierci tylko z liścia gościa na punchdown.

Cały czas uważam,że już przy Polaku był mega fart bo mógł wtedy zejść na amen.

Swoją drogą to jestem ciekawy jak prawnie wyglądają kopniaki na głowę w parterze w Polsce, gdyby ktoś fiknął.
Właściciele mają wyjebane jaja na zdrowie kogokolwiek kto się tam bije panie ekspercie.

Oni są tak zabezpieczeni że nawet w razie śmierci któregoś z uczestników gali nie poniosą najmniejszych konsekwencji. Podejrzewam że są zapisy w kontraktach mówiące że w razie uszczerbku na zdrowiu lub nawet śmierci nikt z organizatorów nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Podludzie bijący się na frikowych galach to totalne półgłówki które w imię chciwości podpiszą każdy kontrakt.

Czy właściciele punchdown ponieśli jakiekolwiek konsekwencje prawne po śmierci Walusia? No właśnie.

Czytaj uważniej ten biznes to może w pewnym momencie dojdziesz do takiego etapu że będziesz rozumiał takie kwestie.
 
ALBERTO BLACK BOY WJEŻDŻA CZARNY SMAK WAKACJI
comment_1663176914kaXQ9aLwWPmh6E4MrNuswb,w400.jpg
 
Malik parówa ucisza innych jak przeklinają, a jak jego brudny przydupas wjeżdża z buta w zawodnika to cicho siedział, tfu :latajacaslomkaptysiowa:
 
Back
Top