GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Bolt



Moim skromnym zdaniem tak jest dlatego, że seria Assassin's Creed to zwyczajnie 10 razy lepsze (mimo banalnego systemu walki ) gry niż obie części Darksiders, z całym szacunkiem dla tej drugiej serii.
 
Ja jakoś nigdy nie umiałem pojąć fenomenu. To nie są złe gry (dwie pierwsze części, dalej nie wiem), ale system nie ma totalnie głębi czy wyzwania, a po fajnej fabularnie pierwszej części przychodzi fatalna pod tym względem druga (walka na pięści z papieżem o UFO pod Watykanem czy pojawiające się na napisach dialogi w stylu "słyszałem, że ma meteor rozbić Ziemię -Ojej, serio?...). Choć oczywiście nie zamierzam wyzywać innych od każuali czy coś ;)
 
Bolt spróbuj sobie zrobić pełna synchronizację uwierz mi trochę czasu trzeba poświęcić, nie jest to napewno Wiedźmin 2 na mrocznym ale człowiek z jedną ręką napewno by nie podołał : ) Assassyn ma swój klimat, co do walki to co kto lubi, walka efektowna to jest coś a nie machanie mieczem w powietrze jak np. w Dark Souls
 
Drugi "Wiedźmin" bardzo w porządku pod względem poziomu trudności był, aczkolwiek po zdobyciu laski Obserwatora w ostatnim akcie robiło się za łatwo, no ale wpier pokonaniego owego gagatka mi masę nerwów zeżarło, także usprawiedliwione ;) Tę pełną synchronizację wprowadzono chyba po drugiej części, na której zakończyłęm przygodę, więc tutaj ciężko mi się odnieść.
 
Moja głowa nie wytrzymała grając w ufc 3 i pad się rozsypał (trzeba przyznać, że wytrzymały był bo to nie pierwsze jego spotkanie ze ścianą) kupować orginał za 159 zł czy można kupić coś tańszego ale sprawdzonego przez kogoś.
 
Panowie, potrzebuję gry. Walczy się na miecze, ewentualnie łuki. Nie jest to bezcelowe machanie mieczem, system walki dość dobry, nie tak wkurwiający i drewniany jak w wyżej wspomnianym Assasinie, tylko coś na kształt Wiedźmina 2. Dodatkowo, jeżeli istnieje taka możliwosć to walczy się w średniowieczu rycerzem czy coś. A jeżeli nie, to chociaż wcześniejsze warunki. No i nie może to być jakaś stara gierka z grafiką rodem z Mario. Istnieje coś takiego?
 
Zna ktoś strony,gdzie wysyła się płyte porysaną do czyszczenia?



@Semper Fidelis



Jak kupywałem nowego pada,ale nie z powodu rozwalenia. Polecam nowe.
 
TWD: Season 2 ukończony. Odnośnie ostatniego odcinka: przestałem oczekiwać wybitnych finałów od Telltale i nie inaczej było tym razem. Epizod bardzo nierówny - momentami głupi i sprawiający wrażenie, że był pisany na kolanie, ale kilka motywów pozytywnie mnie zaskoczyło.



Podsumowanie sezonu



Tak jak wybór Clem jako bohaterki wydawał się oczywisty, tak cała realizacja nie wyszła już tak dobrze. Wiele osób zwraca uwagę, że kilkunastoletnia dziewczynka stała się liderem grupy i można się dziwić, jak dorosłe chłopy i baby przeżyły tyle czasu w świecie pełnym zombie, kiedy jej pytają się o zdanie lub raz za razem wydajemy słuszne opinie. Jak to wytłumaczyć? Moim zdaniem jedynie tak, że w takich czasach każdy mógłby być dojrzalszy i wszyscy stają się równi sobie... co nie do końca musi przemawiać do innych.



Jak sezon wypada w porównaniu do poprzedniego? Nie robi takiego wrażenia, do tego kilka motywów jest najzwyczajniej w świecie powtórzonych i dużo trudniej nas zaskoczyć. Ciężko być również przekonanym, że mamy jakiś wybór na wpływ tego, co się może wydarzyć - bo co to za różnica, czy dana postać zginie teraz,czy parę scen później?



Nie zmienia to jednak faktu, że jest to wciąż conajmniej dobra gra, którą można nabyć w śmiesznej cenie (25 zł na allegro). Jeśli komuś spodobał się "Season 1", to po dwójkę sięgnie automatycznie i trudno takiej osobie odmawiać poznania historii Clementine. Mam nadzieję, że w następnym sezonie coś się zmieni i poziom nie spadnie... chociaż patrząc na to, jak odgrzewane kotlety zaliczają fenomalne wyniki sprzedaży, to i w tej serii nie spodziewam się wielkich zmian.
 
SPOILERY NA TEMAT THE WALKING DEAD



Ja też jestem raczej rozczarowany finałem. Trochę się tego spodziewałem i raczej wszystkie wybory były oczywiste.







@mmammag



Co zrobiłeś w ostatnich momentach gry ? Ja zabiłem Kennyego (i tak już go chciałem zostawić w dobrym momencie - ale nie uciekając za plecami) i poszedłem sam zostawiając krótkowłosą kłamczuszke :P (też mi działała na nerwy i jak widać była emocjonalnie jebnięta). Czekam na trzeci sezon, ale licze na mocne zmiany i sporo trudniejszych decyzji (jak w pierwszym sezonie).
 
Słuchajcie, mam pytanie. :) Zamierzam kupić używaną PS3 na allegro, ale nie wiem w jakich cenach mniej więcej szukać, żeby nie przepłacić. Ile waszym zdaniem warta jest używana PS3 z dwoma padami?



I jeszcze jedno - ponieważ kupuję konsolę głównie po to, żeby tłuc się z kumplami w UFC, powiedzcie mi, która część jest najfajniejsza?
 
Panowie, potrzebuję gry. Walczy się na miecze, ewentualnie łuki. Nie jest to bezcelowe machanie mieczem, system walki dość dobry, nie tak wkurwiający i drewniany jak w wyżej wspomnianym Assasinie, tylko coś na kształt Wiedźmina 2. Dodatkowo, jeżeli istnieje taka możliwosć to walczy się w średniowieczu rycerzem czy coś. A jeżeli nie, to chociaż wcześniejsze warunki. No i nie może to być jakaś stara gierka z grafiką rodem z Mario. Istnieje coś takiego?


Severance: Blade of Darkness - 4 postaci do wyboru + kozacke kombosy + rozwój postaci. Polecam. Poniżej gameplay rycerzem (są jeszcze krasnolud, amazonka i barbarzyńca)



https://www.youtube.com/watch?v=DdLX6Ibdnyc
 
@Tar: dobre mecze dal, nie wiem czy to moje zboczenie, ale mam wrazenie ze z T sa najbardziej ciekawe gry (no, moze Avilo jest wyjatkiem ;> )
 
Jako kobieta wyjechała do ciotki, kupiłem piwka i diablo 3 ultimate evil edition. Miałem kiedyś pożyczone normalne diablo 3 na swojego ps3, ale nie wchodziło tak dobrze jak ta wersja. 130 zł to w sam raz, widzę mega godzin grania. Przedtem próbowałem każdą klasę, przechodziłem pierwszy etap i następny. Teraz gram krzyżowcem, trudny poziom lepszy lut wpada i rozwiązania jak np serie zabójstw idą w premie a nie ex jest zajebiste. Jak na razie pierwszy akt, ale po przejściu za pierwszym razem trzeba będzie znaleźć ekipę do grania :P



Wieczorkiem przed snem ogarnę gry z plusa na vicie :)
 
@Tar



Najlepszym graczem SC był i jest jedyny GOSU - Jaedong :)



Do dzisiaj lubię sobie włączyć mecze z Bisu gdzie z 2-0 wyszedł na 3-2 grając 3x 9pool. Po prostu kurwa nerdgasm :D aaa.... i najlepsza kontrola Mutami wszechczasów.
 
Panowie mam pytanie. Mianowicie chodzi mi o Fifę 12, 13, 14 na PS3. Czy Wy mając grę z polskiej dystrybucji co roku mieliście do wyboru j. angieslki w grze? Ja miałem x360 i tam był tylko polski, rosyjski i chyba czeski, na pewno nie było angielskiego. Teraz będę chciał kupić Fifę 15 na PS4 i nie wiem czy mam kupować w Polsce czy w Anglii, bo tej kurwy Szpakowskiej nie przetrawię. Fifa 14 na PS4 nawet z polskiej dystrybucji nie ma w ogóle naszego języka w grze więc luz, ale skoro teraz wychodzi pełna Polska lokalizacja to nie wiem czy nie będzie psikusa, że też tylko 3 języki do wyboru jak to miało miejsce na x360. Jak to wyglądało u Was na PS3 przez te ostatnie lata?
 
Ja na PC zawsze miałem wybór pomiędzy kilkoma językami (ang, pol etc), mimo wszystko od jakichś 5 lat gram bez komentarza w ogóle.
 
Sony znowu pozamiatało:)



comment_RjgZNcxPTW6M604tSopB2T45xYXF5URU,w400.jpg
 
http://tvgry.pl/?ID=4788


Według mnie Świetne strzeszczenie serii AC dla tych, którzy potrzebują przypomnienia, albo po prostu w pewnym momencie dały sobie z nią spokój (tak jak ja), ale zamierzają pograć w AC: Unity. Jak wrzucą kolejne części, to będę wrzucać linki w tym temacie.
 
tak w fifie na ps zawsze było od groma języków w tym angielski.



ja się zastanawiam czy kupić 15 na PS3 pograłbym futa od nowa, ale jeżeli to ma być to samo co 14 z uaktualnionymi skladami to szkoda zachodu troche, w marcu oficjalnie przesiadka na ps4 więc chyba się wstrzymam do tego czasu.



na jaką platforme destiny?
 
Back
Top