GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jeśli chodzi Solaris o te gierki za darmoche to na PS4 są to gry rodem z pegazusa (i z taką grafiką), za rok może jakieś "normalne" gry dadzą, ale teraz można o tym zapomnieć. Na PS3 często spoko gierki ale w tym miesiącu straszna chujnia. Fakt, że 180zł za roczny abonament to nie majątek, ale było za darmo więc szkoda że tak nie zostało.
 
Opłacenie serwerów też kosztuje dlatego Sony wprowadziło płatne on line. Tragedii nie ma nawet jeżeli zdażą się gorsze tytuły jak np: w tym miesiącu. A ile to już fajnych gierek było na tego PS plusa to głowa mała. No póki co na ps4 faktycznie bieda i to w każdej materii ale wszystko w swoim czasie.
 
Jestem po pierwszym meczu Fify 15 na PC. I wrażenia bardzo pozytywne. Postawili na realizm. Modele piłkarzy są duuużo lepsze. W ogóle cała otoczka, trybuny, podawanie piłek po wyjsciu na aut. Grajac mecz w BPL mam obraz taki jak bym oglądał w tv. Scoreboxy, i bannery. Wszystko oryginalne. Fajne, podoba mi się.
 
Z tego co kojarze to od decyzji wydawcy/dewelopera zależy czy wprowadza wymagany PS+ do online'a. Sony tego nie narzuca odgórnie.
 
Jakich ustawień? Sterowanie i rozdzielczość zmieniam bez problemu. Nie mam możliwości tylko wyboru drużyn, od razu zaczyna mecz Liverpool vs ManC. A znając EA to na pewno wprowadzą PS+
 
Jak można grać na klawiaturze w piłkę? Chociaż jak sobie przypomnę odległe czasy i to jak łupaliśmy z kumplem w Fifę WC 98 na KIEROWNICY to się włos na głowie jeży :-)
 
Haha, to ja Andrzej myślałem że ja z kumplem byliśmy hardkorowi jak jeden z nas grał w Fifę 98 na myszce. Widzę, że jednak się myliłem :-)
 
Jestem po 5 meczach w Fifę na PS4. Dobrze jest. Wiadomo, że wszystko wyjdzie w praniu, ale w tych 5 meczach ani razu bramkarz nie zachował się jak debil i zdecydowanie lepiej bronią. Grałem dużo dośrodkowań żeby zobaczyć czy główki wchodzą tak samo jak poprzednio, ale na szczęście nie wchodzą. Strzeliłem w sumie tylko dwie bramki głową i to takie że musiały wpaść, Pierwsza to wyjście 2 na 1 a druga dobitka do pustej bramki po strzale z wolnego w poprzeczkę. Techniczne strzały zza pola karnego już tak nie wchodzą. Oddałem w sumie kilka i tylko raz Hazardem trafiłem w poprzeczkę. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.
 
To ja powiem coś o wersji na PS3 - inne zachowanie bramkarzy od razu przykuło uwagę. Graficznie, bez zmian. Rozgrywka? Wydaje mi się,że fizyka piłki, zawodników oraz ich ruchy są dużo żywsze i płynniejsze. Jest takie poczucie lekkości, ale również i fizyczności. Ogólnie, chyba demo przekonuje mnie do kupienia gry bo czuje,że będzie dużo większa frajda niż przy poprzednich edycjach i już widzę te zarwane z kumplami, jesienne noce :)



Teraz pobieram na kompa i porównam sobie nextgen vs ps3.
 
mnie też bardzo pozytywnie demo ps3 zaskoczyło i przekonało do kupna, w tej wersji gry jeszcze na ps3 będę pocinał bo naprawde fajnie się gra w to demo, oby tylko nie bylo tych zjebanych handicapów w onlinie.



jakby ktoś chciał pograć w fife albo w battlefielda na ps3 to pisać na psn itsONLYinstinct
 
Dołączyłem do ekipy grających w demo FIFA15. Pewne zmiany są widoczne - oprócz uwag kilku kolegów wyżej, na pewno cieszy mnie fakt, że nie ma faulu w co drugiej akcji, jak to było w przypadku World Cup 2014.


Tylko czekać do premiery!
 
Też ograłem demo na ps3. Gra jest jakaś szybsza , na plus, że piłka nie klei się tak do nogi jak w poprzedniej części. No i nowe animacje piłkarzy. Jak mi się dzisiaj rywal przekulał po plecach i pierdolnął o glebę to oszalałem. Nawet na ripleju obejrzałem dokładnie i było spoko. Nie dostrzegłem jakiś przenikań postaci. Bramkarze wydają mi się jacyś chujowi.



Wszystkie stadiony z PL to bardzo mocny atut jak dla mnie i zastanawiam sie czy nie kupić.
 
bardzo dobrze się gra, gameplay nie ustępuje temu z ps4, jedynie nie ma tych różnych animacji stadionu z zewnątrz bodajże i innych bzdur.



biore w ciemno.



stadiony są wszystkie, i sędziowie też chyba są z tego co widziałem :-) ja jako fan BPL jaram sie



14 mnie zawodziła od dema do końca, a tutaj się jaram, może coś z tego będzie fajnego. modle się o brak handicapów w online, żeby nie faworyzowało żadnej ze stron a było only skill.



a co do Destiny to ciekawe czy ta gra nie umrze tak szybko jak ten Titanfall który miał bić hitem a okazał się klapą. niby fajny ten Titanfall niby wszystko okej, a ilość graczy znikoma. ludzie chwile pograli i się znudzili
 
Obiecałem, że wrzuce jak pojawi się kolejna część strzeszczenia serii AC i choć nikt się tym chyba nie zainteresowł, to wrzucam.


I część: http://tvgry.pl/?ID=4788


II część: http://tvgry.pl/?ID=4797


Przy okazji mam prośbę do tych co przegrali wszystkie te części (jeżeli wgl jest tutaj ktoś taki). Czy mogliby zerknąć na te strzeszenia i znając te części po prostu je ocenić.
 
Ja gralem we wszystkie czesci, ale nic nie ocenie, bo musze ogladac te strzeszczenia, zeby sobie w ogole przypomniec co sie dzialo. :D


Co do FIFY to pocisnalem chyba od razu ze 12 meczowi jest bardzo dobrze. W koncu jak Aguero mi minal ostatniego obronce to juz mi sie go nie udalo dogonic. Strasznie mnie to zawsze wk...o jak srodkowi obroncy nagle sprinterami sie stawali.


Ale i tak najlepszym patentem jak dla mnie jest fakt, ze mozna samym lewym analogiem balansowac cialem tak, zeby minac obronce. Wyglada to troche jak w serii NBA 2K, jak rozwina to do podobnego poziomu jak tam, to bedzie miazga.
 
Tylko ze w 14-ce prawie nic z tego nie wynikalo, zeby kogos minac 1 na 1 trzeba bylo najczesciej uzyc zwodu, a teraz mozna fajnie minac jednego czy dwoch obroncow samym balansem, dokladnie tak jak w NBA 2K. Chyba, ze po prostu taka lama ze mnie i w 14 nie potrafilem tego robic, a teraz to ulatwili. :D
 
Ja tak samo jak Gaara, w Fife 14 łatwiej było mi mijać balansem niż robić triki, kiwka sporadycznie.
 
No ja tez kiwek zbyt czesto nie uzywam, ale w 15 jakos latwiej jest mijac samym balansem. Choc tak teraz w sumie skojarzylem, ze w demku nie zmienialem poziomu trudnosci... a w 14 gralem na klasie swiatowej i legendarnym. To pewnie dlatego latwiej mi sie gra w demo 15-ki. :D
 
ja to w sumie poczekam z tydzien od premiery aż się pojawią recenzje futa, singlem się jaram, ale ani singla, ani normalnego online nie gram... w tamtym roku fut i normalny online to była zupełnie inna gra w fut się dziwne rzeczy działy i te handicapy wkurwiały bezlitośnie.
 
Grał ktoś z Was w Ił2 Battle of Stalingrad?



Co prawda gra ma premierę 30 września, jednak na steamie można wykupić wczesny dostęp (50 ojro).
 
Back
Top