GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Cześć. Mam do oddania kod 25 % zniżki na wszystkie gry cyfrowe w sklepie muve.pl. Ktoś chciałby skorzystać i planuje zakup czegoś w najbliższym czasie?
 
@Tomasz



Możesz napisać coś więcej? W najbliższym czasie to planuje kupić dopiero Assasins Creed najnowsze, a pewnie ten kod może nie mieć tak długiej ważności :P


PS: Ewentualnie UFC,ale tam chyba nie ma tej gry w wersji digital :(
 
Nie mam innych informacji. Dostałem kod na zniżkę 25 % na gry cyfrowe. Nie ma daty ważności. Po prostu "Zniżka 25% działa na wszystkie gry cyfrowe i zawsze naliczana jest od ceny sugerowanej." :).
 
Panowie gra ktos w Destiny? Warto zakupic? Jest duzo sprzecznych opinii, jedni mowia ze gra roku a drudzy ze kompletna rzepa. Jak wasze wrazenia?
 
fifa już siedzi w napędzie ps3, mam nadzieje że nie będzie tych durnych handicapów online. cóż. czas zagrać 1 mecz :-)
 
oooo. Chętnie czekam na reckę z ps3. Czy te wszystkie stadiony PL też są w fifie na "staruszkę"? Nie ukrywam, że rewolucji się nie spodziewam ale jak będą takie pierdołki jakie zapowiadali to będzie ok. Np: niszcząca się murawa i burdzące się stroje.
 
nie ma tych pierdół, stadiony są raczej, ale nie wiem bo gram odrazu ultimate, ale gra się zajebiście, obrońcy nie kłody, główki nie wkurwiają, solidni bramkarze - na to czekałem, warto wydać 200 zł.
 
zagrałem 7 meczy w ultimate bilans 6-0-1 przy czym ta 1 porażka to przez zacinke serverów ea, gra jest świetna nareszcie skillowa, a nie przypadkowa. warto na ps3 kupować.
 
Gram sobie w demko fify i owiele lepsza od mojej leciwej fify 11, kupię na ps4 na święta na pewno.
 
to zależy jaką rozgrywke preferujesz, ja np gram tylko tryb ultimate w fifie, brak czegoś takiego w pesie dyskwalifikuje tą gre na starcie, natomiast trzeba przyznać że PES się wziął do roboty po kilku latach chujni i za rok coś z tego może być, narazie jednak tak jak przez kilka ostatnich lat



FIFA > PES
 
Wczoraj dołączyłem do szcżęsliwych posiadaczy Fify15 :) Trochę online a jutro pewnie kumple wpadną i zarywamy noc/weekend :)
 
i jak ta fifa sie prezentuje? w weekend dorwe pewnie egzemplarz na x360, OPOWIADAJCIE, bo nie moge sie doczekac. :C



Instinct napisal wiele w sumie, te mankamenty tez mnie wkurwialy mega, obroncy nieklody!? nie wierze!



poprawili strzaly z glowki z 14'? (wpadala praktycznie kazda, dzidy z 16metrow lecialy dwa lata po czym bramkarz padaczkowal)
 
W weekend będę cisnąć Fife 15 na PS4, jak ktoś chętny na jakieś kiwki rozgrywki to dodać do znajomych: PioTRTek_PL
 
główki rzadko wpadają, bo obrońcy wreszcie jak idioci nie wyskakują bez celu i umieją czasem noge wystawić żeby zmienić kierunek lotu piłki.



jestem w wyższych ligach teraz w ultimate i ciężko mi się gra, dużo zacząłem przegrywać bo nadużywam pressingu kolegi i dziury się robią i dostaje głupie bramki, ale ogólnie gra sie fajnie, ciężko jest mi też czasami akcje wykończyć, jest bardziej realistycznie bo w poprzednich fifach każdy strzał wyglądał jakby miał w bramke wpadać skąd byś nie strzelał, a tutaj jak nie masz dobrze ułożonej na nodze albo strzelasz plecami do bramki to piłka poza stadion leci.



jedna rzecz mnie denerwuje tylko, jest taki glitch czasami że jak zaczynasz od środka to typ co atakuje przebiega wszystkich twoich zawodników i pakuje bramke. już kilka razy tak straciłem, może to naprawią jakoś. wygląda to tak jakby obrońcy zmęczeni z celebracji bramki z 2giej połowy boiska ledwo wrócili jeszcze zmęczeni przebiegniętym dystansem i byli zamyśleni.
 
chuj, już mi ciśnienie podskoszyło i wyłączyłem :D



Odpalilem sobie puchar w FUT, bylo 2:2 w dogrywce, karny dla mnie, dostaje info, ze jutro do pracy, karny nie wpada, gosc wbija na 3:2. polecialy glosne kurwy po pokoju i ide lepiej ksiazke poczytac :D



a co do samej gry, to super mi sie gra :)
 
Panowie kończą mi sie powoli gry. Co polecacie na ps3? Uprzedzam że nie muszą być nowe gry
Ukończyłem:
God of War 3
Oba Darksiders(kocham obie gry tak btw. Piszę recenzję)
EA MMA
CoD 4 została ostatnia misja
Fight Night Champion
Uncharted: Drake's Fortune
Prince of Persia trylogia
Help! Bo nie mam pomysłu.
 
Miszon



The Last of Us - najlepsza gra ostatnich lat, najlepsza gra na PS3, najlepsza gra poprzedniej generacji.



A tak to jeszcze resztę przygód Drake'a, Red Ded Redemption, Demon's Souls, inFamous 2, Heavy Rain - ogólem resztę exlusivów, no i może GTA 5 i Far Cry 3.
 
Soulsy ciężko dostać. Próbuję z Dark Souls i nie widze nigdzie
co do Uncharted to mam nadzieję że dwójka lesza niż 1 bo 1 była dla mnie niezbyt fajna (gameplayowo ciężko za.dużo strzelania którego na konsoli jeszcze nie.ogarniam)
 
Miszon ty chyba co jakiś czas sie pytasz o jakieś gry na ps3:) Ograłeś raptem 7 tytułów i już nie masz [pomysłu w co mucić dalej? A U2 jest lepsze niż U1. Ale gorsze niż U3 :)
 
Co jakiś czas bo teraz ograłem wreszcie kilka tytułow i nie wiem co lupić dalej. Rozmyślam między Unchartrd a Deus Exem
 
Moim skromnym zdaniem jeśli grałeś w U1 to warto sięgnąć po dwie kolejne części, które uzupełnią całą historię przygód Drake'a. Czekam na ostatnią część ale to już tylko na next gena będzie wydana.



Wczoraj skończyłem LA Noire i muszę przyznać, że na Rockstar jak zwykle można liczyć. Ameryka, lata 40te XX wieku, równolegle wojna w Wietnamie i początek kapitalizmu. Wcielasz się tym razem w rolę detektywa i masz do rozwiązania szereg spraw o seryjne morderstwa czy podpalenia. Dużym plusem jest gra aktorska gdzie kluczowa jest mimika twarzy podczas przesłuchań. Dzięki obserwacji tego jak zachowuje się podejrzany można ocenić czy mówi prawdę czy kłamie. Jeśli źle ocenisz sytuację a na podważenie zeznań nie zdobędziesz wystarczających dowodów niczego się nie dowiesz. Świetna historia, polecam:-)
 
Back
Top