GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

PS4, właśnie zamówiłem ps z destiny. Czekam też na Fife 15. Mam nadzieje, że choć trochę poprawią błędy z 14. Oczywiście FUT będzie grany.
 
Dzięki Instinct bo Hang napisał o wersji na PC jak ja o PS3 pytałem. Ja z Fifą 15 bym poczekał do marca jak kupisz sobie PS4, wydasz teraz 200zł na aktualizację składów.
 
wiesz, mi tam nie szkoda 200 zł, ale poczekam aż może któryś znajomy kupi albo jakaś recenzja z ps3 bo jeżeli dalej będę sie wkurwiał na OP główki i debilnych bramkarzy to szkoda czasu.



chyba demo będzie za 2 dni, ale ciekawe czy na ps3 będzie demo też.
 
Pytanie do obeznanych z grami UFC. Czy z czasem są dodawane jakieś aktualizacje z paczkami nowych zawodników, czy nie ma co liczyć na takie coś po kupnie PS4?
 
Do UFC 3 THQ zrobiło dwie paczki po 4 zawodników. EA MMA nie miało w ogóle takich aktualizacji, ale było sporo zawodników zrobionych przez ludzi, którzy wyglądali bardzo podobnie jak w realu. Do tego UFC na PS4 bym nie liczył na jakieś oficjalne paczki z zawodnikami.
 
przecież chyba ostatnio było kilku zawodników dodanych i to nawet za free



edit. dodali Mizugakiego, Dillashawa i Woodleya na początku sierpnia bodajże.
 
Nerchio i Snute nie uczestniczyli to otworzyło drogę Manie do wygranej pierwszego turnieju od 2012. Snute to teraz zdecydowanie najlepszy gracz Europy, ale Grzesiek po przejściu do TL robi postęp i już teraz jest w top 5 EU.







Jaedong wygrał turniej w Chinach w finale wygrał ze Snute i zgarnął 24.500 $ :)
 
tu bylo chyba tylko 2500USD, wiec waciki :)



Ja to w ogole tossom zle zycze - taka moda :) - ale raz, ze Polak, dwa ze podoba mi sie jego podejscie do tego co robi.



Zobaczymy co dalej z forma, w wywiadzie wspomnial cos o ambicjach na BlizzCona (Jesli dobrze pojdzie mu WCS i Dreamhack w Sztokholmie).
 
Fajna oferta. Niby 5 dolarów nie wydaje się dużo, ale przy promocjach Steamowych można natknąć się na coś ciekawego:



http://lowcygier.pl/darmowe/darmowe-doladowania-paypal-wysokosci-5-wykorzystania-wybranych-sklepach-steam/
 
No i demo Fify 15 w końcu wychodzi też na PS3 i X360. Na oba xboxy już jest, na PS3, PS4 ma być jutro.
 
Proszę Cię bardzo:



http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/FIFA-15/66acd000-77fe-1000-9115-d802454109db



Edit:



Jeżeli chodziło Ci o torrent do dema na x360 to nie mam.
 
No tak, tutaj trzeba mieć konto Gold itp. Poczekam może ktoś za niedługo wrzuci jakiegoś torrenta. Dzięki za chęci :)
 
Najbardziej denerwujące jest to że na PC i konsole 4gen będzie zupełnie nowy silnik gry. A PS3 i X360 mają w dupie. Wciskają odgrzewanego kotleta i życzą sobie za nie tyle co za 4gen. Na PC ma być tańsza ale nie wiem czy mój lapek pociągnie. Dodatkowo jak mają znowu zamieścic skryptowanie i będą sie działy cuda - Van Buyten przegania Walcotta to dziękuję. W fifie 14 to czy wygramy czy przegramy zależy od gry a nie od naszych umiejętności. A twórcy w żywe oczy kłamią że nic takiego nie ma. Na yt możecie sobie podpatrzeć pt. Momentum fifa 14. No i te główki. Pewien zawodowy gracz wypowiadał się że teraz w fifie 14 to w pewnym momencie czuje się najlepszym graczem w fifa 14 pokonując każdego jak leci a za 10 min czuje się najgorszym bo przegrywa dosłownie z każdym.
 
Najbardziej denerwujące jest to że na PC i konsole 4gen będzie zupełnie nowy silnik gry. A PS3 i X360 mają w dupie. Wciskają odgrzewanego kotleta i życzą sobie za nie tyle co za 4gen.


Tyle, że ten nextgen czyli silnik IGNITE nie pójdzie na starych już PS3 i xboxie360. Te konsole zwyczajnie są już za słabe. Ja tam ciesze się, że nie olali całkiem tych konsol i coś wyjdzie.
 
No właśnie nie chodzi o to że muszą przeskoczyć możliwości techniczne ps3 ale chociaż niech dostosują cenę do produktu
 
mi tam nie potrzeba nowego silnika, ale nie chce żeby znowu było tak że twoje umiejętności chuja znaczą bo każda wrzutka to gol i jakies dziwne handicapy dla mnie czy dla przeciwnika które wypaczają mecze.
 
Fifa 15 demo na PC już smiga na Originie. Na PS 3 jeszcze nie widziałem. Pobiore oba, bo chcę zobaczyć jak wygląda na nextgenowym kompie oraz w co będe musiał wpakować 200 zł na PS3.
 
Solaris nie tylko do grania w Fifę, ale w każdą grę. Niestety wprowadzili w PS4 płatne granie online tak jak w xboxach.
 
Back
Top