GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

ja czekam na Bloodborne, Fife (z next genowymi bramkarzami, może wreszcie się zacznie miło w to grać) i na jakiegoś FPS, licze na grywalne multi w BF Hardline. nie czekam na żadną ścigałke, bo mojej kierownicy PS4 nie obsługuje. so sad.
 
I będę w 100% usatysfakcjonowany o ile będą one na wysokim poziomie. Silent Hill to przede wszystkim klimat i fabuła, potem gameplay.
 
a ja mam ciężką rozkimnę na co wydać hajsy. niby wiadomo, że PS 4 lepsze od XOne, bo to, bo sramto, ale kurwa w Forze nie pogram na Playu, a w tą gierę mam tysiące godzin na x360 i jakoś ciężko by było rozstawać się z tytułem...
 
U mnie sprawa prosta. Zadecydowały dwie rzeczy. Gry ekskluzywne na PS4 oraz granie online. Gdybym wybrał Xboxa nie miałbym z kim grać po sieci, bo w Polsce króluje Sony na dodatek wszyscy moi znajomi również kupują Playstation, więc wszelkie co-opy i batalie online by odpadły z miejsca. A to, który sprzęt jest lepszy, to już mnie mniej interesuje.
 
Ja kasę wpakuje w xboxa one, większość exclusivów jest czasowa, a bez forzy i gearsów nie wytrzymam :) Jednak patrzac obiektywnie, na obu konsolach nie ma szału puki co, gierki po 250zł, a od czasu premiery X1/PS4 w sumie same odgrzewane kotlety.
 
Deryl w Silent Hill ? Łot de fak ?



Pora zbierać na nową konsolę, po E3 i teraz po Gamescomie się co raz bardziej do tego przekonuje
 
U mnie sprawa prosta. Zadecydowały dwie rzeczy. Gry ekskluzywne na PS4 oraz granie online. Gdybym wybrał Xboxa nie miałbym z kim grać po sieci, bo w Polsce króluje Sony na dodatek wszyscy moi znajomi również kupują Playstation, więc wszelkie co-opy i batalie online by odpadły z miejsca. A to, który sprzęt jest lepszy, to już mnie mniej interesuje.


A wiesz, że by pograć przez neta na Ps4 będziesz musiał sobie wykupić abonament PS Plus?
 
Hah Chmurson ma wykupiony już i jeszcze mnie wkręcił w to @#@$@#!%


Ale Def, wiesz, że dzięki temu dostajesz co miecha dwie gry za free? I to w miarę nówki a nie jakieś stare gówna jak w przypadku oferty Xboxa.



JAK LEW JEST KRóL DŻUNGLI, TAK PLAYSTATION 4 (3,2 i psxone)TO KRóLOWA KONSOL!
 
Jestem "nahajpowany" jak nigdy na nowego wieśka :D Otwarty świat to to czego brakowało mi w wcześniejszych odsłonach. Zobaczym jak ta kwestia odbije się na dynamice fabuły, ale jakoś jestem spokojny. Dzień przed urodzinami premiera także już wiem co sobie zażyczę jako prezent :)
 
Arlovski



Nie no mam pierwszy miesiąc dopiero i jest Crysis 3 + dwie padaki. Niestety spóźniłem się 2 dni na NBA2K14 :-)
 
Hang


To samo. Jeszcze nigdy nie oczekiwałem tak żadnej gry.


Czekając na niego naszła mnie myśl żeby przytaszczyć Xboxa od kuzyna i zająć się tym słynnym Dark Souls. I mam pytanko czy fabuła jest spójna dla wszystkich cześci czy każda ma swoją? Bo zamierzam darować sie Demonsów i pobawić się tylko Darkami ;)
 
Demon's Souls to zupełnie coś innego, pod względem fabuły, niż Dark Souls. Dodatkowo Demon's wyszło tylko na PS3. Jeżeli chodzi o fabułę w tych grach (jest taka? ;) ) to wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy weźmiesz 1 czy 2. Ja osobiście teraz zaczynałbym od 2.
 
Nie no mam pierwszy miesiąc dopiero i jest Crysis 3 + dwie padaki. Niestety spóźniłem się 2 dni na NBA2K14


Spóźniłeś się miesiąc :) w poprzednim był Dead Space 3 :) Nba2k14 był w Ps+ w czerwcu.
 
Demon's Souls to zupełnie coś innego, pod względem fabuły, niż Dark Souls. Dodatkowo Demon's wyszło tylko na PS3. Jeżeli chodzi o fabułę w tych grach (jest taka? ;) ) to wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy weźmiesz 1 czy 2. Ja osobiście teraz zaczynałbym od 2.






Ja już tu pisałem, że Dark Souls ma najlepszą fabułę jaką kiedykolwiek doświadczyłem w grach wideo, a z tymi jestem związany całe życie :). Bije na łeb każdego cRPGa i RPGa w które grałem, a grałem chyba w każdego. Żadna gra jeszcze nie miała takiej głębi fabularnej. Oczywiście dla osoby, która przechodzi grę może się wydawać, że fabuły nie ma, ale tak naprawdę jest to właśnie głębia w którą sam gracz musi zechcieć się zapuścić. Polecam zacząć od jedynki. Fabuła moim zdaniem znacznie lepsza niż w sequelu, a o to właśnie chodzi Soulsach. Gameplay i przeżycia fabularne i jedynka w tym góruje.
 
W Biedronce fajne rzeczy da się na giermaszu wygrzebać :



http://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/znamy-liste-gier-biedronkowym-giermaszu-cdp-pl/
 
Kurde, jest na liście Dark Eye, ale ja u siebie w Biedronce nie widziałem, a chętnie bym to kupił.
 
Panowie, od 31 sierpnia będę dumnym nabywcą konsoli PS3. Jakie gry polecacie?
Uprzedzam ze gry typu GoW, Uncharted, Dark Souls, czy GTA mam na oku. Ale co jeszcze polecacie?
 
Nie mam PS 3, ale jak nie grałeś na PS 2/jakimś emulatorze to Shadow of the Colosuss polecam, bo remaster jest. No i nie wiem jak te nowsze cześci Yakuzy, ale jak trzymają poziom tych z PS 2 to też warto.
 
Miszon



Red Dead Redemption jest obowiązkowe, wiele godzin dobrej zabawy :) Ja wczoraj jeszcze zakupiłem NFS Most Wanted i jak na razie daje sporo radości :D
 
Pogrywal ktos w ARMA3, w kampanie? Jestem fanem OFP, ale nie wiem ile z tego klimatu zostało w nowej ARMIE, choc nadzieje wiąże z fabułą, w które osaczenie i nastepnie dominacja gra podobną rolę.







@up:



Heavy Rain za ciarki



Saga MGS (w tym brzydki ale fenomenalny port z konsoli przenosnej pt. "Peace Walker", który ze wszystkich gier na PS3 wciagnal mnie najbardziej) za wszystko



GTA V za widoki i imersję w świat gry



God of War 3 za bezmyslną rozrywke w majestatycznej oprawie
 
ja grałem w Dark 1 najpierw później w Demonsy bo były w PS+ i bawiłęm sie lepiej przy Demonsach.



z RDR jeżeli ktoś teraz gra i grał np w GTA V jest 1 problem... wieczne loadningi które wcale nie są krótkie, gdyby to było tak płynne jak V...



a co do plusa aktualnie, wydaje mi się że podkręcili hype na usługe żeby nikt sie nie buntował, przyjeło się a teraz zaczęli lekkie crapy dawać do oferty, nie porywają mnie te gry lekko mówiąc przez ostatnie pare miechów.



edit. zapomniałem.



#niejaramniewiedzmin
 
Back
Top