GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jeżeli chodzi o ciekawostki z GTA V, to polecam ten kanał na YT https://www.youtube.com/user/wiliextreme/videos
Podoba mi się jego podejście do prowadzenia kanału jak i samo prowadzenie kanału.
 
Wczoraj reprezentanci Polski z drużyny Virtus.pro wygrali turniej Counter Strike'a na lanie, Gfinity 3!



http://cybersport.pl/artykul,27949,virtuspro-z-pierwszym-miejscem-podczas-g3.html



http://www.twitch.tv/morgenowsky/c/4816176
 
Ostatnio znowu odpaliłem moje UFC 3 od thq. Wchodzę w statystyki a tam ponad 700 walk rozegranych a na liczniku grubo ponad 100 godzin grania O.o W jak tam u was i wasze ufc od EA? Dobiliście chociaż do 4 godziny z tymi 3 marnymi trybami(kariera, online i trening)?
 
Fahrenheit zaliczony, nie wiem czy grałem w bardziej przeceniony tytuł. Jakie to jest głupie, jaką to ma spartoloną momentami mechanikę (skradanie), jaki fajny początek tak tragicznie zmarnowany. Nie rozumiem skąd to 85 % na gamerankings i jeśli w końcu sobie nabędę PS 3 to Heavy Rain już nie jest na liście priorytetów do ogrania.



Teraz na skołataną tym pokrakiem psychikę Shadowrun Returns.
 
Fahrenheit dobry, przeszedłem to dawno i w sumie najbardziej co pamiętam to to, że im dalej w las tym większe WTF z mojej strony. Troszkę to spierdolili, ale ta gra w czasach swojej premiery naprawdę robiła wrażenie.
 
Zaczyna się jak paranormalny thriller, a w trakcie bohater przeobraża się w Neo z Matrixa bijącego spiskujących magicznych Majów i superkomputery, który dodatkowo w retrospekcjach bawi się w najbardziej ułomną z możliwych wersję Metal Gear Solid :) Jakby całość była w takim klimacie jak pierwsza godzina to bym się tym jarał, ale niestety nie jest.
 
FUCK YEAH !



RJjwqGd.png
 
Pozwolę sobie podbić pytanie bo nie uzyskałem żadnej odpowiedzi :(

Rozumiem, że kupując zstaw Move do PS 3 muszę osobno dokupić ładowarkę do kontrolera? Czy opłaca się inwestować w drugi kontroler i w zaczep do montowania na tv?
 
w końcu ukończyłem South Park : KP



Dla fanów serialu pozycja obowiązkowa! Aż kipie humorem, i to dobrym humorem. Polecam w chooj. Mimo swoich 28 lat bawiłem śię świetnie. Grę przeszedłem złodziejem/skrytobójcą, ale chyba jeszcze raz przejdę, tym razem żydem z czystej ciekawości ;)
 
https://www.youtube.com/watch?v=gScmhsqq_qM



Szkoda,że Techland już tego nie robi - trailer przypomina mi siękę z Duke Nukem 3D, brakuje mi w nim tego fajnego klimatu jaki był w Dead Island. Nie zachęca do kupienia gry i pewnie jej nie kupię. Mam jeszcze Ripitide do przejścia,ale na chwile obecną wolę bardziej ambitne tytuły :) Aktualnie gram w Fallout 3 a w kolejsce czeka Skyrim.
 
Dark Arisen? Czy nie, bo to bardzo ważne. Ogólnie z Dogmą miałem ponad 100 godzin i połowę tego w czasie gdy mieszkałem na Śląsku spędziłem oglądając jak współlokator gra różnymi klasami, ja grałem turbo dziadem, czyli magiem. Ogólnie to dziesiątki godzin na farmieniu różnych itemów, pamiętam że sporo czasu spędziłem farmiąc na tym takim oku, które wyskakuje z ze skrzyni i od razu nas gryzie. Ono mogło dropnąć weapony i armory levelu drugiego! Więc opłacało się robić co chwilę load by upolować najlepsze rzeczy. Ponurego Żniwiarza zabiłem dwa razy. Bardzo trudny przeciwnik, zwłaszcza że jednym pacnięciem kosy zabijał wszystko, łącznie z pomocnikami. Jednak NAJLEPSZĄ historię miałem z Gorecyklopem. Po raz pierwszy jak spotykamy go w katakumbach. Stary, wyobraź sobie, że byłem wtedy słabym dziadem (jeszcze nie turbo) i spotkałem Gorecyklopa przykutego do muru kajdanami, moją najsilniejszą bronią były pierdy z laski, nawet czarów nie miałem porządnych i tak sobie strzelam w niego i po długiej chwili jego życie zeszło o długość włosa komara. No więc mówię współlokatorowi "potrzymaj mi piwo" i staję na górnej pozycji (bo można było wyjść wyżej niż on jest przykuty i zaczynam napier...dzielać w niego i wyobraź sobie, że skończyłem o 5:00 rano, a współlokator obok mnie, ogląda to przedstawienie. Do dziś nie wiem kto był większym debilem. Ja, który przez 6 godzin naciskałem "X" w praktycznie bezruchu, czy kumpel, który patrzył się jak ja naciskam "X" na padzie. O 6:00 oporządziłem się i chwilę później wyjechałem do pracy w studiu, gdzie udawałem przez kolejne 8 godzin, że pracuję i ledwo ryj mi się trzymał w pionie (tak bardzo senny byłem). Warto jednak było zerwać nockę dla tego potwora. To był mój TOP3 największy sukces w historii gier wideo. Tak nisolevelową postacią pokonać Gorecyklopa :D



Ogólnie polecam choćby spróbowanie gry magiem po to by zobaczyć czary obszarowe (tornado, meteoryty), które są najlepszymi czarami obszarowymi jakie kiedykolwiek widziałem w grach.
 
nie dark arisen, chmurko ja jestem bardziej na poczatku, 27 level wojownikiem, a wiem, ze ta gra jest w chuj ogromna.
 
No to jak nie Dark Arisen, to nawet nie masz co grać. Gra bez tego dodatku jest naprawdę mocno wyjałowiona. Bez dodatku dałbym jej 7/10 z dodatkiem 9.5/10 w kategorii RPG.
 
Nie wiem jakie są różnicę i nie wiem czy jest na PSN. Kilka miesięcy temu było w plusie za darmo. Nie mam teraz jak sprawdzić, ale serio Dark Arisen to jest MUST HAVE jeśli mowa o Dogmie.
 
Ja dla UFC kupiłem PS4, wielkie rozczarowanie (oczywiście nie konsolą). Dobrze, żę Fifa, Madden i NBA 2k14 są zajebiście grywalne. Bloodborne też sobie zakupie bo wygląda to zacnie.
 
https://www.youtube.com/watch?v=iU_08q27CtM



Największa podjara od czasów ogłoszenia DkS2. I ten motyw muzyczny z SH1 na końcu, masakra. Jestem ogromnym fanem 3 pierwszych części Silentów i czuję, że to będzie coś. Niekoniecznie w dawnym stylu, ale jeżeli za coś co kocham zabiera się Hideo Kojima to ja mogę spać spokojnie.
 
Back
Top