GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jeśli komuś tęskno za JA i dobrymi turówkami polecam serię Silent Storm. Właśnie się wkręciłem.
 
Mam następujące pytanie: gra ktoś w CS-a 1.6 bez steam'a? Zapomniałem nazwy konta na którym miałem 1.6, a mam wielką ochotę żeby coś zagrać.
 
734531_317760368326833_81392958_n.jpg
 
Assassin • s Creed

Duńska stacja telewizyjna TV2 odnotowała ostatnio dość zabawną wpadkę. Gdy 26 lutego przedstawiano w niej reportaż o Syrii, jako tła za prezenterką w studiu przez pomyłkę użyto zdjęcia z gry
Assassin • s Creed. Podobno jeden z pracowników stacji szukał w Internecie panoramy Damaszku i • trafił na screena z pierwszej części Assassin • s Creed, w której odwiedzaliśmy m.in. to miasto. Twórcy programu o pomyłce dowiedzieli się dopiero po kilku dniach, gdy internauci poinformowali o prawdziwym pochodzeniu zdjęcia.

964876562.jpg
 
Jaki to gaming console? Zwykly piec w ladnej obudowie, jak PS4 zreszta. Ciekawi mnie jakim cudem to ma pobierac tylko 50W przy takiej konfiguracji.
 
Nowy Tomb Raider <3 Jest naprawdę świetny, jeśli komuś się podobał uncharted to bardzo polecam. Dziś dzięki grypie jelitowej mogłem pograć aż 8h i myśle że jeszcze 3-4 godzinki mi zostały. Jedynie co mnie dobiło to cena 239 zł.
 
poszukuję strategi w czasie rzeczywistym , klimat średniowiecze - starożytność . Najlepiej coś z przedziału 2010> , proszę o pomoc :))
 
Twierdza i Twierdza: Krzyżowiec. Dwójka trochę lepsza jak dla mnie, ale warto zacząć od części pierwszej. Niedawno wyszły właśnie te dwie gry w odświeżonej wersji HD, także polecam. Jak dla mnie 10/10 świetna zabawa.
 
Źle napisałem. Pisząc dwójka miałem na myśli właśnie Twierdza: Krzyżowiec, a nie Twierdza 2. Twierdza 2 jest słaba, a w trzecią część nie grałem w ogóle.
 
Można się było tego spodziewać już w zeszłym roku. Nigdy ich nie czytałem więc osobiście jest to dla mnie obojętne, ale jednak bazę czytelników mieli sporą i dla wielu ludzi jest to koniec pewnej historii. Powodzenia pracownikom życzę.
 
chodziło mi o strategie od 2010 roku , Strongholda przerobiłem kilka razy ;) , a poszukuję coś nowszego wartego uwagi
 
ja czytałem kiedyś jak nazywało się jeszcze NEO , ogólnie dobra prasa choć mieli tendencję do zawyżania ocen. szkoda ale w dobie internetu nie ma się co dziwić, każdy woli sobie obejrzeć video-recenzję a newsy ma po pięciu minutach od ich wypłynięcia.
 
Lubiłem NEO. Gulash, to naprawdę jest gość. Jeden z kilku legendarnych recenzentów, w historii czasopism o grach.
 
NEO podobno tylko zawiesza działalność bo Gulash ma jakieś problemy zdrowotne, operacje jakieś etc. Czytałem kilka razy NEO i było spoko, ale nie kupuję bo mimo iż mam konsolę to jestem PCtowcem :)
 
Yagiel wspominałeś coś o kodach do World of Tank, jakby coś to mam cda i mogę się nimi podzielić bo mi się nie przydadzą;p
 
Niestety zapowiada się liniowo:/ Nie jestem wielkim wrogiem liniowości ale w grze traktującej o snajperach aż się prosi wiele możliwości przejścia etapu.



 
DLC do Sniper Ghost Warrior 2 za darmo



http://www.alienwarearena.com/giveaway/sniper-ghost-warrior-2-multiplayer-character-pack-key-giveaway/
 
Back
Top