GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

ja Sniper:Ghost Warrior wyłączyłem po pierwszej misji i już nie mogę się przemóc do drugiego podejścia. strasznie lipny jest feeling strzelania ze snajperek. killcamy też szału nie robią, zwłaszca porównując do tych ze Sniper Elite V2.
 
Z okazji premiry dwójki odpaliłem pierwszą część w którą to nigdy wcześniej nie grałem. Mimo wielu bugów i debili-przeciwników nawet mi się podoba. Sniper Elite v2 czeka w kolejce, bo drugi SGW na moim sprzęcie raczej za dobrze nie podziała.
 
Mark of the Ninja fpytkę giera. Bałem się że będzie za bardzo "Shankowata" ale jednak nie jest :)
 
Gra ktoś w Chivalry? Ja dziś sobie kupiłem i podoba mi się, ale tekstury mojej postaci wariują, znikają ramiona itd. Ktoś miał może taki problem? Tylko tekstury postaci, reszta działa bez zarzutu.
 
Ja grałem. Nie miałem żadnych błędów. Może to jakiś nowy patch coś zepsuł. Gra jest naprawdę świetna. Ładuj wszystko w miecze dwuręczne. Najfajniej się nimi walczy.
 
Ukończyłem tego Gothic'a I. Odnoszę wrażenie, że gra jest oceniana tak wysoko głównie przez pryzmat lat, w których mogła być kozakiem, dziś mnie za bardzo nie ruszyła, a wychwalana fabuła wg. mnie nie była jakąś mocną stroną. Oryginalna moze i jest, ale bez rewelacji. No, ale to tylko wrazenia po pierwszej czesci, wszystko moze mi sie pozmieniac pozniej :) Wiec nie spoilerowac heheh:)



A tym czasem jestem po 15 minutach Deus Ex:HR i nie przypominam sobie, kiedy ostatnio jakaś gra zmiażdzyła mnie swoim klimatem w tak krótkim czasie. To będzie jakaś rewelacja chyba :D
 
@Yagiel



ja w zasadzie w gry gram dość rzadko, ostatnio trochę cześciej, to z Deusem miałem podobnie, chyba, żadna gra na przestrzeni pięciu ostatnich lat mną tak nie zawładneła :]



God of War 3 - zajebisty tytuł
 
A tym czasem jestem po 15 minutach Deus Ex:HR i nie przypominam sobie, kiedy ostatnio jakaś gra zmiażdzyła mnie swoim klimatem w tak krótkim czasie. To będzie jakaś rewelacja chyba :D


Ostatnio w promocji w Biedronce po 20 zł była :-) Zajebista gra, wprawdzie nie pochłonęła mnie tak jak Mass Effect, ale moim skromnym zdaniem kosmicznej trylogii nic nie pobije . Podoba mi się to że można kończyć misję będąc niezauważonym, jak i rozpierdolić cały budynek w proch.



Jednak obecnie wymiękam na pierwszym bossie, jakimś mega-wytrzymałym koksie który potrafi przeżyć 20 head-shotów ze strzelby i 3 granaty. Ehh...



A co do Gothica, zawsze twierdziłem że jest przereklamowany. Zawsze ceniłem sobie wyżej serie The Elder Scrolls. Fabuła nie jest wcale jakaś niesamowita, również.
 
Ukończyłem tego Gothic'a I. Odnoszę wrażenie, że gra jest oceniana tak wysoko głównie przez pryzmat lat, w których mogła być kozakiem, dziś mnie za bardzo nie ruszyła, a wychwalana fabuła wg. mnie nie była jakąś mocną stroną. Oryginalna moze i jest, ale bez rewelacji. No, ale to tylko wrazenia po pierwszej czesci, wszystko moze mi sie pozmieniac pozniej :) Wiec nie spoilerowac heheh:)






To jeszcze dwójeczka i masz spełniony OBOWIĄZEK jako gracza :) Pewnie, że z jej wielkością dziś można polemizować, jednak w swoim czasie nie miała sobie równych.


StarCraft HotS ruszył. I o dziwo tylko 115 zł za dodatek, a nie 200. Sukces!
 
Premiera Saint's Row 4 w sierpniu Najbardziej zryta gra EVER.


:-)Wreszcie znowu będzie demolowanie ulic, rzucanie ludziom hydrantami i śmietnikami po głowach, mega nakurwianka z policją,. Ta gra daje radochę jak żadna inna.
 
Też na to czekam, w dwójkę(mimo spieprzonej optymalizacji) i trójkę zagrywałem się jak głupi ;) W jedynkę nie dane mi było zagrać, bo nie mam konsoli.
 
jedynka i trójka były zajebiste ale czwórka na trailerze szału nie robi, za bardzo idą w futurystyczne klimaty i cały klimat pokręconej gry wydaje się być już na siłę robiony.
 
Zachęciliście mnie do tych gier, niedługo wielkanoc więc będzie czas aby pograć. Szkoda,że przegapiłem DE w biedrze.
 
Co do Deus Ex'a kupiłem tę grę na Steamie za marne 3,5 euro, kiedy była bodajże świąteczna promocja :-)
 
Saints Row rozpierdala mnie swoim klimatem ;d trójka była prze kozacka ;d bardzo fajny humor, który mi osobiście leżał wręcz idealnie ;)
 
Ja jednak kupiłem i nie potrzebuję Twojego współczucia. Gra jest świetna. Ma sporo błędów, ale non-stop pojawiają się patche i teraz gra się całkiem komfortowo. Problemy z serwerami były przez pierwsze 2-3 dni, teraz gra działa bez problemu, dołozyli z 15 serwerów i jest ok. Nie żałuję wydanej kasy, gra sprawia wiele frajdy.
 
Back
Top