GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Żegnajcie przyjaciele!







53622869.jpg
 
napisz jak wrażenia czym prędzej, bo zastanawiam się właśnie czy kupić. Mam nadzieję że nie zwiększyli wymagań sprzętowych
 
Bez kitu mega bym chciał, żeby ktoś zrobił ekranizację Starcrafta i żeby fabuła skupiała się na Kerrigan. Tak jak w ogóle mnie nie kręcą strategie to widziałem chyba wszystkie cut scenki ze Starcrafta. :D
 
Blizzard juz dawno powinien sie wlasnie za takie "filmy" wziac. Przeciez juz w Warcrafcie 3(2002 rok!) byly znakomite.
 
Kilka gigabajtów update'ów, ściągania itd... ARE YOU FUCKING KIDDING ME?!?! Tęsknię za czasami, kiedy wrzucało sie płytkę do napędu i 50 sekund później GRAŁO W GRĘ. ;[
 
GoW jeszcze :)



Właśnie ukończyłem pierwszego Snipera GW. Razem z DLC zajęło mi to niecałe 7 godzin. Mimo wielu błędów i liniowości grało mi się całkiem przyjemnie. Pora sprawdzić jak dwójka zadziała na moim sprzęcie.
 
Panie Tomaszu Ch. ma Pan jeszcze do sprzedania tego WoW-a ? Jestem zainteresowany kupnem.



Pozdrawiam
 
Oczywiście. Z tym, że preferowałbym po prostu podać kod do gry, bo pójście na pocztę to dla mnie męczarnia. Może być takie rozwiązanie? Gra jest jeszcze w folii.
 
Kilka gigabajtów update'ów, ściągania itd... ARE YOU FUCKING KIDDING ME?!?! Tęsknię za czasami, kiedy wrzucało sie płytkę do napędu i 50 sekund później GRAŁO W GRĘ. ;[






U mnie to samo teraz stanęło na jakiejś durnej optymalizacji i nie może ruszyć.
 
Ja grałem w Wola cały czas i aktualizacje miałem już dawno pobraną i wystarczyło wpisać klucz Hots-a i już grałem ;D
 
Z chęcią jaki koszt? I jest to sam dodatek cataclysm, czy również podstawka?






Sam dodatek. Cena to dwa Piwa na Miodzie Gryczanym, czyli powiedzmy 10 zł.







dsc03479ij.jpg
 
The.Walking.Dead.Survival.Instinct-RELOADED



@Laqi



na psp wspomniane GoW,Patapon + Motorstorm, Killzone:Liberation, Jeanne d'Arc, Resistance:Retribution, Castlevania:Dracula X, LocoRoco 1 i 2, Lumines 1 i 2 , Valkyria Chronicles 2, Silent Hill Origins, Tactics Ogre, Metal Gear Solid : Peace Walker, Dante's Inferno, UFC Undisputed, The Warriors, Metal Gear Acid, Silent Hill : Shattered Memories.



Trochę jednak było dobrych gier na psp.
 
Gameplaye z tego TWD raczej nie zachęcają. Podobno ma być mocna fabuła i ciężkie wybory moralne wpływające na rozgrywkę, ale juz nie raz się słyszało takie opoiwastki.Zobaczymy
 
Miał ktoś problem z opymalizacją SC 2, bo ja mam ciągle, wyskakują jakieś głupie błędy co chwilę zaczyna mnie to irytować, czy ten jebany Blizzard musi wiecznie wszystko utrudniać.
 
Dead Space 3 akurat bardzo dobrze się sprzedaje.

To są rekompensaty za problemy z serwerami z SimCity.
Można sobie wybrać jakąś grę do wyboru z tych najnowszych. BF3, ME3, DS3 itp itd.
 
Dead Space sprzedaje się raczej średnio, poszedł dopiero milion kopii z planowanych przez EA pięciu. miał to być warunek aby seria była kontynuowana. zobili z dobrego horroru średnią strzelankę więc nie ma się co za bardzo dziwić. dodatkowo wypuścili fatalny dodatek fabularny , który był zapowiadany jako "true ending" :)



The Walking Dead zawodzi po całości - drewniany gameplay i straszna odtwórczość. nie ma też zapowiadanych wyborów morlanych.
 
Dla mnie to i tak frajda, bo zainstalowałem SimCity dopiero pare dni temu i wtedy nie było już żadnych problemów z serwerami, a i tak dostałem rekompensatę :-)
 
Tak, DS3 tak bardzo dobrze się sprzedaje, że EA ubiło na 99% 4-ą część.


Edit: Widzę, że ze wzrokiem zaczynam mieć problemy, bo Madafaka już o tym napisał, a nie zauważyłem. :)
 
Back
Top