GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Co do SimCity i rekompensaty EA niejest głupie rekompensate maja nawet ludzie ktorzy kupia do 25 (chyba). Kasa kasa kasa.
 
Duke Nukem 3D: Megaton Edition







http://www.cdaction.pl/news-31571/duke-nukem-3d-megaton-edition--ksiaze-w-nieco-odswiezonych-szatach-wideo.html
 
Chyba mnie szlak trafi, człowiek kupuje oryginalne gry i zamiast wrzucić płyte do napędu, zainstalować i grać. To musi się pierdolić z patchowaniem, updatowaniem, optymalizowaniem, które w dodatku nie ma ochoty działać i się wkurwiam.
 
Ja już grałem jak miałem 60 % optymalizacji SC II:HotS. Zostawiłem kompa na noc (jak czynię każdej nocy) i rano już 100 %. Miałem jeszcze przygodę z tym, że zbanowalim i konto na BattleNecie. Musiałem je resetować:)
 
Sniper GW 2 nawet dobrze na moim kompie działa ! Póki co po pierwszej misji, nawet spoko. Cudu się nie spodziewam, ale niech trzyma poziom jedynki to będzie dobrze :)
 
Własnie, że sie nie da.... jak się loguje na stronie Ea to bezpośrednio na Orgin.. inaczej się nie da;/
 
ja zmieniałem jakiś czas temu, robiłem to na stronie, ale już nie pamiętam jak to szło. wyłącz origin może i dopiero wejdź na strone
 
Beyond : Two Souls wygląda genialnie, dla tej gry oraz The Last of Us kupiłem jeszcze raz PS3 (w media markt za niecałe 600 zł)







 
używaną czy nową ?



w media martk była jeszcze niedawno 12gb za 599zł (chyba, że to była promocja na otwarcie marketu) teraz jest za 699zł.
 
Heavy rain, The last of us i UFC sprawiają, że sam mam chęc zakupić konsolę... ale z drugiej strony nie mam z kim grać w multi więc pewnie był by to jedynie jednorazowy zakup i strata kasy
 
Przeszedłem właśnie Sniper: Ghost Warrior 2.

Strasznie zaskryptowana gra, momentami skrypty nawet rozmów nie pozwalały dokończyć.
AI z aim hackiem. Były momenty, że widzieli/słyszeli i strzelali do mnie z kilometra jak byłem bardzo dobrze ukryty.
Fabuła standardowa, ale ok. Najbardziej mi się podobał 2 i 3 akt.

Ogólnie gra mi się podobała bardziej niż Sniper Elite V2, który był dla mnie średniawy (o wiele gorszy niż Berlin 1945).

Mój mały ranking gier Ghost Warrior i Sniper Elite:

1. Sniper Elite: Berlin 1945
2. Sniper: Ghost Warrior 2
3. Sniper Elite V2
4. Sniper: Ghost Warrior
 
Właśnie jestem w 2 akcie. Gra praktycznie cały czas prowadzi za rączkę, podobnie jak i pierwsza część. Ale klimacik ma fajny.
 
Zasadniczo mam wywalone na oceny. W pierwszą część jak już pisałem grało mi się całkiem przyjemnie, mimo błędów które jakoś szczególnie rozgrywki nie dewastowały. Druga część póki co równie przyjemna, szału nie ma i dupy nie urywa, ale nie żałuję czasu który poświęcam na jej ogrywanie, ani się z grą jakoś szczególnie nie męczę/ nie irytuję (no ze 2 razy mnie lekko zirytowało rozmieszczenie checkpointów, ale bez tragedii).
 
Ja nie patrzę w ogóle na oceny.



Medal of Honor: Warfighter o wiele bardziej mi się podobał niż Battlefield 3 czy Call of Duty: Modern Warfare 3, a oceny miał o wiele niższe.
 
Może i jest słaba, ale w kategorii gier o snajperach, zbyt wielkiej konkurencji nie ma, dlatego powinna się sprzedać. W dwójke nie grałem, ale grałem w pierwszą część, co prawda tylko kilka misji, gdy zaczęła się misja z karabinem maszynowym odpuściłem sobie, dalsze granie. Największym minusem gry jest to, że wrogowie widzą Cię z 5 km, nawet gdy jesteś dobrze ukryty i strzelają z większą precyzją z maszynówek, niż ty ze snajperki. Ogólnie spodziewałem się po tej grze czegoś innego,( leżenie 5 h w ukryciu i czekanie, aż wróg się wychyli, czołganie się w zaroślach przez 10 km, żeby znaleźć dobre miejsce do strzału itp.:-), ogólnie brakowało w tej grze otwartego świata i nieliniowośći), a otrzymałem zwykłą gre akcji. w której można postrzelać ze snajperki.





Ja nie patrzę w ogóle na oceny.


Ja nigdy nie sugeruje się opiniami innych, w żadnej dziedzinie. Wszystko sprawdzam na własnej skórze:-)
 
@lugasek



Kup Arma 3 Alpha na Steamie. Nie zawiedziesz się.



Jak wyjdzie DayZ to też polecam kupić od razu. :-)
 
Ogólnie spodziewałem się po tej grze czegoś innego,( leżenie 5 h w ukryciu i czekanie, aż wróg się wychyli, czołganie się w zaroślach przez 10 km, żeby znaleźć dobre miejsce do strzału itp.
lol.gif
, ogólnie brakowało w tej grze otwartego świata i nieliniowośći)


Nie jesteś sam. Liczyłem przynajmniej na coś w stylu starego Ghost Recona z rozbudowaną wersją strzelania ze snajperki. Dupa.
 
Back
Top