GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

W simcity też trzeba się połączyć z serwerem żeby pograć w single player?



Sytuacji z Diablo 3 i tak chyba nic nie przebije
 
Mam do rozdania 16 kopii dota 2 na steam. Jak ktoś chce to niech poda maila lub pisze na steam nick Ror0noaZoRo.
 
Uncharted 3 - chyba dość nietrafiony wybór bo grało mi się w nią dość krótko.



Zaciekawiliście mnie tym Saints Row, właśnie czytam, że to sandbox podobny do GTA więc korci i to bardzo, ale ponoć polska wersja kuleje, prawda to?



A w InFamous grał ktoś?
 
Gambit, w polską wersję nie grałem, ale ogólnie tytuł naprawdę godny polecenia, głównie przez humor jaki od niego bije ;d
 
Gdyby ktoś chciał, to chętnie wymienię Far Cry 3 na Tomb Raider, próbuję na gametrade, ale mam angielską wersję i jak na razie nia ma chętnych :(
 
Są jacyś fani Operation Flashpoint/Arma? Bo chciałem dac cynk, że wyszła publiczna alpha Army 3! Postacią steruje się w końcu normalnie, a nie jakby się prowadziło słonia na lejcach.
 
@Gambit Infamous bardzo dobre i powinno Ci starczyć na ponad 10h , zwłaszcza , że jest dość trudne na wyższych poziomach.
 
Gambit jesli chcesz fajny sandox podobny do gta to polecam Sleeping Dogs:) klimat jest super a i wersja polska bardzo dobra
 
Również polecam Sleeping Dogs. Saints Row to dla mnie totalna średniawka, a Sleeping Dogs to świetny sandbox z zajebistym systemem walki. Te dwie gry dzieli różnica kilku klas.
 
Jeśli chce ktoś naprawdę dobrego sandboxa GTA to polecam poczekać na "Watch Dogs". To będzie totalna rozjebka, oglądnijcie sobie trailery, mnie zupełnie oczarowały.
 
Jeżeli Ubisoft niczego nie spieprzy, to Watch Dogs ma olbrzymią szansę przebić pod względem grywalności GTA: V, oczywiście to moja skromna opinia ;).
 
Kupował ktoś na tej Ultimie? Jak tam jest z płatnościami? Po zakupie przedmiotu dostanę tak jak np. na allegro nr konta na który przelać kasę? bo czytam, ze formy płatności to :

- za pobraniem
- online, kartą kredytową przed dostawą towaru • usługa Płatności.pl
 
czy mi się wydaje, czy to jest tylko gierka przeniesiona żywcem z komórek lub mini gierek w javie jedynie z ulepszoną grafiką?
 
Moim życiowym sukcesem było kiedyś to, że przeszedłem Elastomanię :D Później znalazłem sobie inne cele.
 
Własnie skończyłem Crysis 3 (xbox360) i powiem tak,jest to kolejny tytuł który mnie w ostatnim czasie zawiódł.Pod względem wykreowanego świata i dizajnu grze należy się 10 a twórcą poziomów wielkie brawa.Jednak sam dizajn nie czytni odrazu tego że jakoś grafiki jest wysoka(o czym zapominają niektórzy recenzenci)Tekstury w wielu miejscach są rozmyte i niskiej jakości,jednak najgorsze jest to,że na wielu poziomach niektóre obiekty po prostu znikają i się pojawiają jak poruszamy się naszym bohaterem.Czasami jest to słup,drzewo a w innym miejscu cała ściana się doczutuje bądz znika.Dla mnie jest to osobiście skandal by tak spiepszyć port na xboxa bo napewno wyżej wymienionych problemów nie ma w wersji na PC.Tym bardziej boli to i rzuca się w oczy gdy gramy na pozimach gdzie nie ma tych problemów.Bo trzeba przyznać są momentami, graficznie gra wygląda jak z next genów.Wszyskie te bolączki silnika powodują że nie dałem rady wczuć się w świat gry



Samą grafiką jednak człowiek nie żyje jak było w innych aspektach gry>



-Fabuła mnie w ogóle nie angażowała,przeciętna i oklepana



-dubbing polski jak zwykle beznadziejny



gamplay moim zdaniem gorszy od 2,mniej dynamiczne potyczki ogólnie mniejszy fun..Ktoś mniał//ma podobne odczucia?
 
Ps. zamówiłem również dziś StarCraft II: Heart of the Swarm. Dojdzie pojutrze. Ale jestem podjarany :D
 
Back
Top