GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

miałem tak samo z przechodzeniem obu falloutów. tyle, że trójka bardziej mi podchodziłą klimatem, sam nie wiem czemu.



jedyne czego mi brakowało to samochód i mozolne budowanie go jak w dwójce , mógłby nawet rozlecieć się po minucie jazdy ale żeby był :)



czwórka podobno ma się rozgrywać w Bostonie, oby zapowiedzieli jeszcze w tym roku.



nowy materiał z Bioshocka , jaram się tym tytułem strasznie



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2viudg2jsE8
 
No właśnie mi się wydaje, że ta muzyka totalnie zmienia klimat, w NV jej po prostu brakuje, a ta co jest ma trochę miałki wyraz... Muszę się wziąć od początku za Fallouta 1, 2 i Tactics - które o dziwo mi podeszło, mimo, że z Falloutem wiele wspólnego nie ma.
 
Tomb Raider daje radę, tylko trzeba grać od razu na hardzie bo nawet na normalu jest dość łatwo.
 
Nie testowałem DLC tylko do NV. W F3 przeszedlem wszystkie i akurat Zeta mnie bardzo bawiła. Taka kiczowata konwencja składająca się z wielu stereotypów nt. UFO. Jakbym za to zapłacił, to byłbym zły, ale że czasem kradnę z sieci to nie będę marudził :-)
 
http://www.biedronka.pl/gry/juz_wkrotce/ jakby kogoś interesowało :D Jest m.in. Fallout 3, Deus Ex: Human Revolution.
 
A propos Fallouta, jedynka to jak dla mnie dalej najlepszy rpg ever. Grafika przestarzała, ale takie teksty jakie tam (i w dwójce) lecą to nie wiem czy są w jakiejkolwiek innej grze.
 
fallout 3 świetny klimat i dizajn zniszczonego świata ale główna fabuła i misje poboczne mnie jakoś nie angażowały emocjonalnie,do tego beznadziejny polski dubbing.W którym to tylko Skiba( z Big Cyc) był dobry,jednak na pewno do gierki kiedyś powrócę.Mam pytanie do osób które grały też w fallout new vegas,Czy tylko mi się wydaje że ten tytuł,graficznie stanowi krok w tył w stosunku do 3 ??
 
racja ten sam silnik,ale to nie musi oznaczać takiej samej grafiki.Programiści ze względu na np; złożoność,ogrom świata,problemy z kodem mogą zmiejszyć jakość; tekstur,szczegółowość otoczenia itp pracując na tym samym śilniku.Nie grałem w NV ale patrząc sie na filmiki z YT to grafika wygląda ubożej.Takie same odczucia miałem względem ostatniego Dead Space,gdzie prócz paru miejsc zajebiście wyglądających,reszta wyglądał gorzej.Głownie mam tu na myśli kanciaste tekstury
 
@Killroy - Na takie przekonanie wpływa prawdopodobnie kolorystyka w NV. W F3 duzo akcji odbywa się w "mokrych" lokalizacjach dających ładne refleksy świetlne (np. tunele pod miastem) lub z dużą ilością elementów metalowych w otoczeniu i generalnie przy bardziej nasyconej palecie barw. Urozmaicona kolorystyka wygrywa tutaj z wypaloną słońcem pustynia i zakurzonymi lokacjami w NV. NV jest jednak dużo bardziej rozbudowany i o duzo ciekawszych ścieżkach fabularnych.
 
Jak Wam się grafika w NV nie podoba to jest masa modów, które ją zmieniają w przeróżny sposób :)
 
Tak to jest, człowiek chce kupić oryginalną grę to mu wiatr w oczy napierdala. Chodzi o nowe SimCity. Wczoraj po północy zdecydowałem się, że kupię key. Zawsze byłem fanem serii, a mam tylko jedną oryginalną grę z tej serii, no to myślę "warto zakupić". Wchodzę na allegro, patrzę "Klucze od ręki" od gamescodes.pl za 120zł. No sporo, ale wezmę, ściągnę przez nockę to jutro pogram. Klucz miał przyjść z automatu do 5min. Oczywiście klucz nie przyszedł.



Rano piszę do gamescome co jest nie tak, a oni, że klucze będą w południe. Trochę zdegustowany tym, że w żywe oczy kłamią na aukcjach allegro napisałem klika zdań (kultura), ale delikatnie mówiąc zostałem olany. Około 13 napisałem kolejne zapytanie kiedy klucze i tym razem otrzymałem odowiedź, że w godzinach popołudniowych. Nie dam się kolejny raz wyruchać przez ich kłamstwa także anulowałem zamówienie (zwrot pieniędzy do 3dni) i zamierzam wystawić negatywa za takie traktowanie. Przeczytałem również, że gra poprzez wbudowanego DRMa musi być podłączona do serwerów EA cały czas, a te padają co chwilę uniemożliwiając uruchomienie gry nawet w single. I tak kończy się moja historia zakupu gry. Daruję sobie tą "przyjemność".







Odradzam gamescodes.pl - oszuści, którzy mają gdzieś klienta



EA - wprowadzają DRMy, które powodują przeciążenia serwerów i uniemożliwiają grę nawet w single







Dziękuje, poczekam na chłopaków z Skidrow lub Reloaded.
 
Hang niestety mam Xboxa więc se nie pomastruję z modami do tego nie wyszła polska wersja na x :/



TheChosen no dokładnie, wszysko to jednak sprawia że grafika wydaję się gorsza mimo tego samego silnika.Po za tym nic nie przebije dizajnu zniszczonego Waszyngtonu z 3.Mogę sie mylić ale nie zauważyłem na filmikach z YT jakiś większych osad w NV.oprócz miejsca gdzie są te wszystkie kasyna a i ono jest jakieś takie wyludnione i nie ciekawie zaprojektowane.Bede musiał sprawdzić sobie wersję na xboxa i porównać te gry.Ale większość fanów twierdzi że NV ma klimat pierwszych falloutów.więc coś musi być w tej grze
 
lokacje są chyba właśnie tym co daje lepszy feeling trójce. w NV nic nie zapada zbytnio w pamięć.



no może poza dość ciekawymi bazami Bractwa Stalii i Boomerów oraz kanionem z Honest Hearts. z drugiej strony trójka ma świetną lokację w Point Lookout.
 
Ja właśnie wypróbowałem Tomb Raidera. Widać od razu, że to nie ta liga co Uncharted, ale przygody Drake'a ciężko będzie komukolwiek przebić, więc to żadna ujma.


Ostatnio jakaś dyskusja chyba odnośnie jakości tłumaczeń/lokalizacji. W przypadku TR-a wyszło to naprawdę dobrze. Tym bardziej, że najlepiej brzmi właśnie Gorczyca w roli Lary moim zdaniem. Całkiem naturalnie wypadła i przyjemnie się jej słucha. No i chyba nie jęczy tyle co w angielskiej wersji. :D
 
Nowe dlc do ME, jest znakomite, kazdy fan serii musi zagrac.



@mobius



esq-07-camilla-luddington-kate-070611-xlg.jpg.scaled500.jpg




Kocham brytyjski akcent, a jej wystep w Californication stanowczo mnie przekonal do grania z oryginalna sciezka dzwiekowa :-)
 
Dla mnie Gemma wciągą nosem Camille nie tylko akcentem :-) no ale fakt, ten u Arterton jest przezajebisty.



Ponoć dużym minusem nowego Tomb Raidera jest QTE.
 
Dla mnie Gemma wciągą nosem Camille nie tylko akcentem
wink.gif


No wiem, ze ma lepsze cycki ... :-)



btw napisalem, ze kocham ogolnie brytyjski akcent, a nie dokladnie jej :-)



W TR zagralem narazie z 15minut, wiec wstrzymam sie oczywiscie z ocena.
 
Mi już się QTE dało we znaki. Tak to wszystko jak dla debili opisują, a jak miałem pierwsze QTE to najpierw trzeba było strzałki dusić, a potem nagle jakieś kółko się pokazało i ni chuja nie wiedziałem co wciskać. :D 5 minut mi dobre zajęło zanim przejechałem prawie wszystkie przyciski mające jakąś funkcję.


W ogóle to gra trochę nierówna mi się wydaje. Chyba ją ugrzeczniali po naciskach wydawcy, bo są momenty gdzie aż się prosi o jakieś bardziej "soczyste" rozwiązanie, a go nie ma. Ale jednak coś im się udało upchnąć i tak np. śmierci Lary są dosyć hardkorowe. Albo jakiś gość łeb jej przestrzelił w QTE, albo jakiś głaz ją zmiażdżył, innym razem jakiś pręt jej głowę przebił. :D Czekam aż ją jakiś granat rozerwie etc. :D
 
Back
Top