GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

530x650_46255.jpg
 
Po 8 godzinach skończyłem Spec Ops: The Line. Świetna, świetna gierka. Polecam każdemu kto ceni sobie gęsty klimat i ciekawą historię. Przy takim Max Payne 3 scenariusz powinien dostać Oskara ;) Sama rozgrywka też nienajgorsza, strzelanie dla mnie bardzo przyjemne i hmm... satysfakcjonujące. Było by naprawdę świetnie gdyby powstawało wiecej takich poważnych mrocznych i niejednoznacznych gier.
 
Trzaskajo tych gier, ledwo co wyszła jakaś część a tu siup następna. Dziś skończy mi się pobierać ze steama pierwsza część Borderlands w wersji GOTY. Fajne to ?
 
borderlands zajebiste, strasznie wciąga . najlepiej grać z kimś ale samemu też jest spoko.



assassins creed 3 sprzedali ponad 8 mln, ciągną kasę z ludzi póki mogą bo wiedzą, że formuła gry już się przejada.
 

Lista tytułów oferowanych przez sieć Biedronka w cenie 19,99 zł:


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=75276

Dopiero co kupiłem Tomb Raider Ultimate za 34,90 zł : /
 
I co tu teraz wybrać? Fallout, Deus Ex zdają się najciekawsze. Choć nie wiem,czy Fallout nie będzie za trudny dla takiego lamera jak ja :D Mysle o Rage,ale nie przepadam za FPSami a skoro nie chce mi sie grac w Metro 2033 ktore ma swietny klimat to dlaczego mialo by sie chciec w RAGE:) W gre wchodzi jeszcze DS3 i LOTR,ale po maratonie jaki robie sobie z Gothiciem wypadalo by sie odmolic od fantasy itp
 
Ja biore Alan Wake. Fallout 3 jest świetny ale za 19,99 można go też dostać poza Biedronką (np. w muve.pl).
 
Yagiel LOTR jest strasznie nudny , nie polecam. Fallout3 nie jest wcale trudny, w razie czego masz poziom very easy ;)



ja bym z tych wszystkich pozycji wybrał Alan Wake .
 
Nie lubię horrorów ani niczego co mi wyskakuje z nienacka i nie nazywa się zombie :D



ok, fallout to pewniak. A Deus Ex? Gra jest do przejścia w momencie gdy bardziej preferuje akcje niż skradanie?
 
Ostatnio ukończyłem DE:HR zarem z DLC. Też wolę akcje i skradania unikałem, gra co prawda nagradza je bardziej ale nie miałem problemu. Można robić rozpierduchę jak się bardziej taki styl preferuje :)
 
można jak najbardziej przejść na wariata :)



z nowości polecam Sniper Elite : Nazi Zombie Army , dobra sieczka na odstresowanie.
 
W DE, z tego co pamiętam, system rozwinięć bohatera sprawia, że jedna lub druga droga do celu jest łatwiejsza/trudniejsza. Ja pamiętam, że początkowo zacząłem grać na Rambo ale szybko ginąłem a po przestawieniu się na skradanie szło mi o wiele lepiej.
 
heileris



Ja mam na odwrót. Przykładowo w misji na posterunku policji (praktycznie początek gry), gdy chciałem iść po cichu i być nie wykrytym szło mi tragicznie, dlatego zdecydowałem się na bardziej tradycyjnie metody i wszystkich wystrzelałem. Może wpływ mają na to też umiejętności gracza, ja np. lepiej gram w strzelanki niż w skradanki.
 
Bardzo możliwe. Ogólnie traktuje to jako bardzo duży plus gry, która umożliwia granie i tak i tak zależnie od preferencji gracza.
 
ja gram w Black Opsa 2 i póki co jestem zadowolony z zakupu. Co prawda misje strikeforce na veteranie to cierń w dupie, ale nieliniowa fabuła wprowadza CoD'a na nowe tory. Spory powiew świeżości.
 
Ogrywam właśnie Max Payne 3 i jestem zachwycony:)) Stara, dobra oldschoolowa sieka, bez kompanów panoszących się u boku, bez migających hudów i elektronicznych bomb. Tylko ja, dwie spluwy i świszczące naboje :D
 
CD Action uznało MP3 za jedną z większych wtop 2012. Zupełnie nie wiem czemu. Nie była tak zajebista jak poprzedniczki,ale klimat i akcja nadal świetne. Mi się grało BARDZO przyjemnie.
 
Nie widziałem tej oceny ale jak dla mnie jest odwrotnie - to jedna z lepszych pozycji ubiegłego roku.
 
Są tu jacyś aktywni napierdalacz w czołgi (World of Tanks)? Jeśli tak, to zainteresuje Was pewne kod bonusowy w nowym CDA (za 8 dni)



http://www.cdaction.pl/news-31266/przeciek-do-cd-action-042013---gold-do-world-of-tanks.html
 
tak,interesuje :) ale to i tak zalezy od zawartości dvd, a znając zyćie będzie słabo :) A ktoś ze znajomych i tak kupi,więc kod się ogarnie :) ciekawe na jakiej zasadzie ten kod - tzn, że użytkownik jednorazowo może go podać(prawodpodobmie) czy bedzie mozna od znajomych zbierac i naparzac golda heheh :D
 
Pewnie kod można jednorazowo wykorzystać na jednym koncie. Ja tam kupuję cd action regularnie, z sentymentu :), a także dlatego żę naprawdę można ufać ich ocenom. Tak więc goldzik wpadnie. Yagiel jaki nick masz w grze? :)
 
Max Payne 3 był świetną grą. Bardzo old schoolowy (może z wyjątkiem chowania się za zasłonami), a przy tym przyjemny shooter. Jedyne wady to dla mnie brak granatów i mało urozmaicona rozgrywka (po dłuższym czasie spędzonym przy tej grze zaczyna to przeszkadzać). A co do CD Action to z tego co pamiętam dała MP3 dobrą notę? Evangelista czemu hejtujesz CD Action? :D
 
W MP3 dotatkowo kulał scenariusz no i za dużo było akcji rodem z Rambo. Max vs 30 uzbrojonych po zęby antyterorystów... Szczególnie końcówka z przeskakiwaniem między wagonami metra i strzelaniną na lotnisku pozostawiła mi pewien niesmak.
 
maras - PanzerSlavian, ale nie grałem juz z miesiąc. Narazie męcze Battlefield 1942 :D



Highlander - może note i dali wysoką, ale w podsumowaniu był chyba w top 3 najsłabszych gier,już mi się nie chce szukać gazety, zęby dokładnie sprawdzić:)
 
Back
Top