GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

images
 
A bo dostałem ten dodatek w prezencie (box), a ja nie cierpię WoWa i nie wiem co z nim zrobić :)
 
pierwsze oceny Tomb Raidera (kampania trwa 10-15 h)

Polygon - 9/10
Ausgamers - 9/10

GameTrailers - 8.5/10
Stevivor.com - 9/10
Eurogamer - 8/10
Edge - 8/10
CVG - 9/10
IGN - 9.1/10
Destructoid - 8.5/10
Telegraph.co.uk - 5/5
Official Xbox Magazine UK - 8/10
Kotaku - "Yes"Digital Spy - 5/5
 
10-15 godzin ? Niespotykane w dzisiejszych czasach :) Fajnie, czekam i mam nadzieję na dobrą rozrywkę.
 
Seven25 -> Mogę Ci oddać ten dodatek za dwie butelki Ciechana Miodowego. Ale musiałbyś przyjechać po niego, bo jestem za lewniy, by iść na pocztę.
 
Jak już mówiłem na czacie podczas ostatniej gali, tak i tu powtórzę. Naprawdę uwielbiam swojego xboxa ale Microsoft zabardzo zaniedbuje Polskich graczy, po prezentacji mozliwości PS4 postanowiłem zmienić platformę, głównie z uwagi tego że Sony jakoś lepiej i bliżej wychodzi do graczy w Polsce. Microsoft zawiodzi mnie od kilku lat swoimi działaniami, xboxlive który jest w polsce jest chujowy, 0 funkcjonalności. Ilośc exclusivów jest żenująco mała nie licząc gry pegi 3-7, gdzie na PS3 powstaje mnóstwo exów lepszych gorszych ale powstaje ich trochę. O ile mi wiadomo na PS3 jest dostepny chociażby tvn player a MS do dnia dzisiejszego nie potrafi się porozumieć z żadnym koncernem medialnym w Polsce. Więc na PS4 rónwnież będzie prawdopodobnie kontynuowana współpraca z ITI. Nie ważna jaka nie była by cena PS4 to go kupię tylko po to żeby wsadzić bolca w dupe PR'u Polskiego oddz. Microsoft. A mój kloc prawdopodobnie wyląduje u rodziców albo sprzedam go za grosze komuś. Mam nadzieję że PS4 wyjdzie jaknajszybciej, niestety prawdopodobnie święta 2013 to zbyt bliski termin ale 2014 rok to dobry rok na zakup i przesiadkę na inna platformę.
 
ja też postanowiłem , że wracam do PS. tak jak napisał Wujek ilośc i jakość exów na xboxie lezy i kwiczy. MS poza nowymi Gearsami nie zapowiedziało jeszcze nic na ten rok, na PS wyląduje The Last of Us, Beyond:Two Souls i God of War.



Xbox zostaje daleko w tyle, chyba, że szykują coś naprawdę niezwykłego dla Xboxa720.



http://www.ppe.pl/news-20962-Wiecej_The_Walking_Dead_przed_2_sezonem.html
 
@madafaka MS szykuje jeszcze większe wyruchanie swoich klientów. Poprostu MS zatracił się w swoich działaniach i sami już nie wiedzą czym xbox ma być. Do tego jak usłyszałem że na PS4 będzie Witcher 3 oraz Cyberpunk 2077 to było dolanie oliwy do ognia w którym płonie mój xbox.
 
zapewne tak będzie i klienci MS dostaną nowego kinecta (w którym MS jest strasznie zakochany) zintegrowanego z konsolą lub inną pierdołę, bo moc samego pudła będzie pewnie podobna do PS4.
 
Heavy Rain. Czy takie proste sprawy typu akcja w mieszkaniu psychopaty (ten co na scianach mial pelno krzyzy) gdzie nie udalo mi sie pokojowo zalatwic sprawy i zastrzelilem go, maja duzy wplyw na pozniejszy rozwoj wypadkow?
 
To, że nie napisałeś wielkiego "SPOILER KURWA ALERT" ma duży wpływ na to, że dostaniesz bana za psucie innym rozgrywki :)
 
Kuurwa mać, tak się podjarałem,że będzie nowy Wiedźmin, zupełnie nie myśląc o tym,że ani na moim Xklocku 360 on nie pójdzie,ani na moim kompie... Będę musiał wydać kilka stów na nową kartę graficzną albo około 2k na PS4 na co raczej mnie nie będzie stać..
 
Brutal.Legend-RELOADED







FUCK YEAH :D Grałem na x360 i z chęcią powtórzę tą niesamowitą przygodę na PC.
 
Zamierzam, jednak planowałem kasę zarobioną w jakiekolwiek wakacje odkładać na studia, a nie na gierki. No nic, pożyjemy zobaczymy.



Może jakimś cudem wyjdzie na Xboxa 360 :-)
 
Back
Top