GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Także posiadam Kindla i z czystym sumieniem moge polecić. Ekran jest świetny, dużu i wyraźny. Możemy ustawić sobie rodzaj i rozmiar czcionki i każda książka będzie miała taką samą. Jest to bardzo wygodne. Jedynym minusem, może być to, że nie pachnie papierem.
 
To jest Hitman, a nie jakiś samograj dla każłali Mojso. :D


Ja mam Kindle'a od pół roku mniej więcej i w życiu bym już do zwykłych książek nie wrócił, gdybym nie był zmuszony. Niestety jeszcze się zdarza co jakiś czas, że nie mogę znaleźć ebooka jakiejś książki i musze papierową kupować. Do powyższych uwag mogę dodać jeszcze, że wyszła nowa wersja z podświetleniem, więc i po ciemku można nowego Kindle'a używać.
 
No ja niestety jestem ostrym każłalem, bo Blood Money to ze 2 misje przeszedłem na wariata, klamki do ręki i rozpierducha :D
 
Potrzebuje pomocy w odnalezieniu gry!



Jako ze nie siedze w tym temacie gdyz nie gram za czesto to zwracam sie do osob ktore sa obcykane w swiecie gier..



A ze mam dziwny gust i trudno sprostac moim wymaganiom wiec ciezko jest mi cos samemu znalezc..



Chodzi mi o to czy znacie jakas gre action rpg w ktorej jest widok zza plecow bohatera, poruszanie standard WSAD, najlepiej na miecze ale strzelanka tez moze byc, w ktorej zbiera sie doswiadczenie, mozna rozbudowywac postac, jej umiejetnosci itp., ale tez zeby nie chodzilo w niej o odbywanie jak najwiekszej ilosci dialogow czy wykonywaniu zadan jak np Gothic czy The Elder Scrolls..



Jako przyklad takiej gry moge podac Archangel z bodajze 2000 roku ale to juz przeszedlem 3 razy wiec chcialbym zagrac w cos innego podobnego.. A i od razu mowie ze Deus Ex odpada bo nie siadl mi za bardzo..



Wiem ze trudno bedzie temu sprostac ale jak cos wam przyjdzie do glowy to dajcie znac, bede wdzieczny ;)
 
Mass Effect to cudeńko :-)



Dark Messiah bardzo fajne, ale strasznie krótkie... Nawet na dzisiejsze (króóótkie) standardy...



W Dark Souls jeszcze nie grałem.



Od siebie dodam Fable: Zapomniane Opowieści.
 
adib, to jak zagrasz i nie jestes lama, co placze, bo nie umie czegos przejsc po raz dwudziesty, to tamte gry stana sie bardzo slabe przy ds :D
 
wypas! O Mass Effect duzo razy slyszalem ale nigdy sie tym nie zainteresowalem.. A po przeczytaniu recenzji moze byc niezle.. Dark Messiah tez zapowiada sie dobrze.. A przy okazji tego drugiego znalazlem jeszcze Chivalry: Medieval Warfare ciekawie sie zapowiadajacy.. Dark Souls tez git ale pisze ze to hack'n'slash a tym jestem narazie "przejedzony".. ok to thanks i biore sie za ME najpierw :)
 
O Mass Effect duzo razy slyszalem ale nigdy sie tym nie zainteresowalem..


Tylko przetrwaj jedynke,a potem bedzie zajebiscie. Na Originie była świąteczna promocja za 5 zł,ale nie wiem czy jeszcze aktualna.



I dlaczego nikt nie polecił Wiedźmina? Graj w niego, nie bedziesz zawiedziony. A potem odpal sobie trylogie ME i mozna umierac:)



Dragon Age jes dobra? Nie gralem za czesto w ten rodzja RPG, wiec powiedzcie mi czy faubla i grywalnosc jest ok? Za 15 zl na Originie jest wiec sie zastawnawiam.
 
Czy ktoś wie czy można skądś ściągnąć oficjalne spolszczenie do Star Wars: Knights of the old republic (obu części)? Bo zakupiłem obie gry i ku mojemu zdziwieniu są to wersje angielskie, mimo, że gra wychodziła już w języku polskim. Nie chcę żadnych fanowskich spolszczeń z błędami :) Jeśli ktoś jest w stanie pomóc to byłbym wdzięczny.
 
na originie się pobiera gry, czy można też "pudło" kupić??


edit - przy zakupie mialem info, ze mozna pobrac produkt lub zaczekac na fizyczna przesylke, wiec pewnie mozna i pudlo kupic. Dragon Age jest w digitalu, tak czy siak.



Do 15 zl kupuje digitale, reszte chce miec w pudlach, bo naleze do osob ktore jaraja sie widokiem kolekcji na pulce ;]
 
@Highlander



ile dałeś i gdzie zakupiłeś KOTORa? też chętnie bym się w obie gry zaopatrzył ...
 
W empiku są obie części w jednym pakiecie za 39.90, więc cena przyzwoita. Szkoda tylko, że są to angielskie wersje, ale na szczęście są spolszczenia.
 
Highlander - właśnie zauważyłem że z tej strony jest tylko KOTOR II w dodatku płatny, lol. W takim wypadku pozostaje Ci chomik, ja pamiętam że w pierwszego KOTORA grałem z napisami PL i było to całkiem dobre spolszczenie, chyba z chomika właśnie.
 
@Gaara



Wątpie. Nic oprócz serii Half Life nie jest w stanie zaćmić blasku Mass Effecta. :-)
 
Back
Top