GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Pojawiły sie dokładniejsze informacje odnosnie DS'a 2 i szczególnie jeden akapit mnie zaciekawił:

Pod względem oprawy graficznej Dark Souls II ma przypominać to, co widzieliśmy z filmów i zwiastunów z Watch Dogs oraz Star Wars 1313.


Jakim cudem oni chcą robić taki skok jakościowy skoro nie potrafili zoptymalizować dosyć przecietnego pod wzgledem graficznym poprzedniego silnika? Gaara kojarzysz Blighttown? : D No własnie
 
kurwicy tam dostawalem, tak mi cielo w niektorych momentach. w demonsach tez juz byly takie kwiatki
 
Dla odmóżdźenia pykałem trochę ostatnio w borderlands 2 i muszę polecić. Gra z jajem i nie wymaga za dużo skupienia :)
 
a ja pykam w Metro 2033. Niestety jestem wybredny. Mimo, że to postapokalipsa, to single w FPSach mnie po prostu nudzą. Szybko się denerwuje gdy zostanę ubity :) może jestem za słabym graczem na tego typu gry. W Dead Island grało mi się super, ale to był co-op. Po nowym roku zakupuje Batmana: AA i w koncu bede mial w co pograc. Widocznie podobaja mi sie gry w ktorych nie walą do mnie z kazdej strony,a trzeba troche pobiegac, poskakac, z kim pogadac i cos wymyslic :)

Pisalem juz w temacie z filmami, ale nikt sie nie zainteresowal,wiec napisze tu - pod koniec miesiaca Mass Effect:Paragon Lost ma premiere na dvd i br.
Pólfinały WOT ESL EMS Zaczynamy!
Game 1: Lemming Train EMS VS The Red Rush: Unity
Game 2: The RED Rush VS Red Tide EMS
http://pl.twitch.tv/esltv_wot
 
Yagiel ja też kupiłem ostatnio Metro 2033. Jednak jeszcze nie wyszedłem z pierwszego miasta. Chivalry mi pochłonęło czas.
 
No no, nie przeceniaj ciemnej strony mocy ;-) kupiłem w paczce https://www.humblebundle.com/ chyba za dolara, czy coś w ten deseń :)


Swoją drogą pozwoliło mi to na odświeżenie książki Metro 2033, która mi się nie podobała.
 
Dishonored! Zajebisty klimat, ciekawe uniwersum. Zarżnąłem wszystkich. Teraz lecę od początku nie zabijając nikogo. ;) Polecam. Borderlands 2 trochę nudne, w ogóle się nie wkręciłem w fabułę, dlatego odstawiłem.
 
Ja na fabule jakos w borderlandsach uwagi za bardzo nie zwracalem, ale podobalo mi sie, ze stwierdzenia, ze to polaczenie fpsa z rpgiem nie byly wyssane z palca. Faktycznie mozna rozwijac postac tak jak sie chce i tak samo z walka mozna swoj styl gry stworzyc.
 
ostro, Origin na facebooku udostepnil 3 kody do nowego MoH. sekundy to trwalo. Niestety zapienilem sie, bo nie udalo sie zadnego zgarnac,mimo potwierdzenia produktu dla mnie
 
Czy jest tu ktoś kto gra lub posiada Dawn Of War 2 ? Jeśli tak to czy warto kupić tą gre, chodzi mi równiez czy są nadal ludzie który grają w nią online.



Btw. Podobno ludzie odpowiedzialni za Total War mają stowrzyć gre podobna lecz w świecie Warhammera.
 
GPH9-S*88-HVPT-72Y9-X*JY



macie, jak szybko dodacie kod do ORIGIN z odgatniętymi literami to dostaniecie nowego NFS. mi się nie chce z tym pieprzyć.
 
Za nowego NFS na PC dziękuję - ledwo go włączyłem, a już mnie irytował. Na platformy mobilne wypada dużo lepiej.

Ukończyłem AC 3. Gra po pewnym czasie bardzo się rozkręca, ale krótko ją podsumuję:
- pierwsza część gry to pieprzony samouczek. Rozumiem, że wprowadzili dużo elementów, ale dało się zaznajomić z nowymi elementami gry w bardziej przystępny sposób ...
- otwieranie skrzyń, gonienie kartek, nauka polowania - na minus zdecydowanie!
- błędy techniczne - kolorowe włosy . Irytuje przez całą grę.
Teraz te lepsze rzeczy:
+ Klimat, fabuła, udźwiękowienie, miasta, lasy - wszystko na mistrzowskim poziomie! Widać tutaj progres od ludzi z Ubisoft.
+ Ciekawe zmiany w konstrukcji fabuły w porównaniu do poprzednich części, która nie krąży wokół jednej rodziny (królewskiej) , a problem władzy pozostaje utrzymany
+ bitwy morskie!
+ poprawiony system walki,
+ Fight Club!
+ długość gry - 76% synchronizacji i 92% ukończenia gry daje mi 24h grania.

Gra miała potencjał na 10, ale dla mnie produkcja na taką ocenę nie może zawierać takich błędów technicznych - to tak, jakbym oddał samochód do lakiernika w celu "wyklepania", a dostałbym dalej ze zgniecioną blachą, urwanym lusterkiem czy stłuczoną lampą...

Ocena: 8.5/10 . Zdecydowanie polecam.
 
Kupiłem ten RAM doszedł dzisiaj do mnie, wsadziłem, ustawiłem w Vegasie max ilość RAMu która ma używać do podglądu i niewiele się zmieniło.. Procka nie będę kupował bo czytałem że akceptuje Pentiuma 4 tylko do 3,06 gHz chyba a ja mam 2,49 to też cały chuj by pewnie dało.. No ale od czego jest VideoPad, na nim sie nic nie tnie slicznie smiga wiec tam bede montowal film a efekty przejscia itp bede dodawal w Vegasie.. Zawsze jakies to rozwiazanie jest ;) Ale nie na dłuzsza mete, jak tylko uzbieram wystarczajaco hajsu to kupuje jakis nowiutki sprzet :)
 
Dla mnie zajebista sprawa. Mam Classica 5 i bardzo go sobie cenię. Wszystkie książki w jednym miejscu. Mieści się w kieszeni kurtki/spodni. Bateria trzyma długo. Dodatkowo jest słownik angielski i mogę na bierząco sprawdzić każde słowo.



Minusy: tło ciut ciemniejsze niż w normalnej książce przez co kontrast jest słabszy. Ale ja czytam głównie w dobrze oświetlonych miejscach więc jest zupełnie ok.



Jednym słowem polecam.
 
Wczoraj dorwałem w końcu nowego Hitmana, ale jakoś mnie rozczarował lekko.Albo dlatego, że muszę grać na laptopie albo dlatego że byłem po kilku browarach. Nie mogłem znaleźć jakiegoś dziennika (znaczy celów misji) albo mapy i nie wiem gdzie iść i człowiek się plącze bez sensu. Sterowanie też troche dziwne, że otwierasz kontenery jednym klawiszem ale już coś tam zrobić to drugim, czyli E i F w moim przypadku. I albo po prostu jestem takim leszczem, że nie umiem grać, albo po prostu taka gra.
 
Dziennik i cele misje otwiera się jednym klawiszem, powinieneś wejść w sterowanie i zobaczyć. A żeby wiedzieć gdzie iść to wystarczy patrzeć na radar, tam zawsze jest zaznaczony twój cel. A sterowanie jest normalne, po prostu czasem jeden klawisz odpowiada za kilka rzeczy i albo trzeba nacisnąć, albo przytrzymać - zależy którą czynność chcesz zrobić. Przynajmniej tak jest na konsoli. Nic nie jest utrudnione na siłę. Poza tym chyba nie do końca z twojego postu rozumiem co konkretnie zarzucasz sterowaniu :)
 
Czyli po prostu jestem leszczem i nie umiałem znaleźć :) a radar widziałem, ale chodziło mi o taką mapę na cały ekran jak np. było w Blood Money
 
Back
Top