GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

DSJ te pierwsze były zajebiste ! Pamiętam w szkole jeszcze milion lat temu jak skakalismy na informatyce :D
 
Aaa to wszystko jasne. :) Tym większy szacun, że przy takim sprzęcie i w takim wieku montujesz takie produkcje. :)
Ale nie zabieraj się lepiej na razie za 3D, bo przy tym to byś pewnie z miesiąc musiał czekać na rendery. :D
 
Dla mnie najlepszy był DSJ3 ale pamiętam, że w szkole najwięcej grało się w drugą część :-) Kojarzę jeszcze Ski Jump International ( chyba 3 część ) i to skakanie klawiszami.
 
Polecam Scribblenauts. Gra jest świetna można robić tam prawie wszystko na co ma sie ochote.Jednyny "minus?" to posiadanie szerokiego zasobu słówek po angielsku.



 
Jestem w trakcie przechodzenia LBP na Vicie. Według mnie świetna odsłona tej serii, lepsza niż jedynka na PS3, nie ma co porównywać nawet z wersją PSP. Wykorzystanie dotyku - miodzio, ale akurat ciężko steruje się tym tylnim - w szczególności w drugim epizodzie, jak trzeba właśnie tamtym sterować - nie można przez to spokojnie rąk położyć :/. Platyny to raczej nie wyrwę, ale miło byłoby zdobyć z 50% trofeów :). Polecam grę, jakby ktoś miał czy coś, to pisać, chętnie pogram :P.
 
Panowie mam jeszcze takie pytanko co do tego RAMu. Dzisiaj wszedłem na stronę HP, żeby zobaczyć jakiego max procka będę mógł wsadzić do tego kompa, gdyby sam RAM nie wystarczył..

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Document.jsp?lang=en&cc=us&objectID=c00063244&prodTypeId=12454&prodSeriesId=96300

Zobaczyłem coś takiego:

Intel 845GV Chipset

FSB 400/533
Multiplexed AGP interface
Integrated 3D/2D graphic core
Supports DDR 333/266/200 memory

Main Memory

Two 184-pin DDR DIMM
Maximum memory size is up to 2GB, 1GB per slot.
HP recommends a maximum memory of 1GB, 512MB per slot.
Supports PC2100 0r PC2700 unbuffered non-ECC

Czy jeżeli kupię sobie ten najszybszy RAM (400mHZ - PC3200) to złomek może tej pamięci nie przyjąć ? Bo nie wiem teraz czy kupować 400 czy 333. Dzięki za pomoc. ;)
 
DSJ 3 moim zdaniem były najsłabsze. DSJ4 to poprawiona wersja trójki, z lepszym systemem skakania (na początku cięzko się przyzwyczaić), są realne skocznie itd. Pograłbym w DSJ2.1 ale niestety nie działa mi na moim kompie :(



Ląduj na dwie nogi.



To to ja wiem, mi chodzi jak wylądować telemarkiem, bo lądowałem 137,5m z telemarkiem i 141m ale bez telemarku i ten co skoczył dalej miał gorzej,bo był z tyłu.
 
Lepiej kupić 333. Powinien niby przyjąć tego 400, ale i tak by chodziła pamięć jako 333, więc i tak się nie opłaca więcej bulić.
 
Nigdy nie kupowałem PS+ (miałem tylko raz, jak było Welcome Back), więc stąd takie głupie pytanie:



Mam zamiar sobie kupić właśnie tę opcję. Gry, które się pobierze w ramach abonamentu są na zawsze, czy tak jak to było z Welcome Back, że miały czas wygaśnięcia?
 
Nie mają czasu wygaśniecia ale dostępne są tylko gdy masz PS+. Czyli jak skończy Ci się abonament to nie będziesz mógł w nie grać. Po ponownym zakupieniu znowu będzie można je uruchamiać.
 
Znów zwracam się z tą samą prośbą. CZy ktoś wie co to może być? Wyskakuje mi aktualizacja Fify 13, pisze,że jeżeli nie zaaktualizuje to wyloguje mnie z usługi Xbox Live. Ale gdy klikam aktualizacje, automatycznie mnie wylogowywuje i gdy klikam pobieranie, to nie pobiera,bo nie ma połączenia z siecią... Pomoże ktoś?



I jak odblokować cieszynki?
 
Xbox Live, to raczej na Xboxie :) Teraz zostawiłem pobieranie już na 20 minut i dalej nic nie drgnęło w pasku pobierania. Da się ta aktualizację jakoś z pendrive wgrać czy coś?



EDIT:Teraz wyskoczyło mi,że nie pobrało aktualizacji przez brak połączenia z Xbox Live. No tylko,że jak było połączenie to i tak chuja pobierało ... I dlatego walić oryginały, płacę 200zł a i tak nie mogę sobie pograć, na piratach nigdy nie miałem takiego problemu. Kod statusu to: 3F4A-0000-D080-0200-8007-2EE2



@down



Zawsze myślałem,że na PC jest Games for Windows :O
 
Xbox Support twierdzi,że to aktualizacja dasha ma być,ale ja go już zaaktualizowałem z pendrive,a mi nie chce zaaktualizować gry..



EDIT : Po raz pierwszy od miesiąca starań chyba pobrało całkiem teraz :O Ale coś się ładuje, ładuje i nic nowego nie pokazuje...



EDIT 2: I znów kurwa ten sam błąd..



I zarzuci ktoś dobrym linkiem do pobrania Windowsa 8 PL ? Tak, wiem piractwo .
 
Hubi z tego co pamiętam to ty masz problemy z netem, dlatego xbl ci takie cyrki odpierdala. Ja mam 16 Mb/s i nie mam takich problemów ściągam patche po 4 giga albo gry z games on demand i wszystko działa płynnie więc to nie wina usługi xbl czy samego xboxa tylko problem lezy w stabilności twojego łącza internetowego.
 
Ale na kompie neta mi nic nie rozłącza cały czas jest okej...Neta mam 10 mb/s. Czyżby adapter był chujowy? No ,ale przecież skończyło pobierać i jakiś chory kod błędu wyskakuje.
 
Back
Top