GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja tam nie pamiętam żadnych błędów w spolszczeniu do KOTORa, zresztą robili je zagorzali fani SW.



BTW, a ja tłuk byłem wczorajw Empiku :[
 
Spoko, poradziłem sobie już :) Na stronie http://kotor2.pl/ są dobre spolszczenia, wprawdzie nie oficjalne, tak jak chciałem, ale sprawiają wrażenie solidnych, przynajmniej do KotOR1, dwójki jeszcze nie odpalałem. Na tej stronie spolszczenie do dwójki również jest płatne, ale 3 zł to jeszcze mogę zapłacić.
 
Jak można powiedzieć 'przetrwaj jedynkę' jeśli chodzi o ME. :< Dla mnie to była najlepsza część pod względem fabuły... magia po prostu!
 
Jak można powiedzieć 'przetrwaj jedynkę' jeśli chodzi o ME. :< Dla mnie to była najlepsza część pod względem fabuły... magia po prostu!






Już to było tłumaczone :p
 
Kwestia jest tylko taka czy pytający będzie w grupie tych co przetrwali jedynkę czy tych co po jedynce nie za bardzo mieli już po co grać. :)
 
boże ,jakie bluźnierstwa ! ! !

czas zaksięgowania środków na koncie • musimy najpierw przelać określoną kwotę na konto. PayPal twierdzi, że wpłata zostanie zaksięgowana w ciągu 2-4 dni roboczych.


nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:(
 
Ta gra mnie tak wkrecila, ze jak dzisiaj slysze jej soundtrack to mi sie smutno robi :D Niech czwórka wychodzi jak najszybciej bo w moim sercu jest pustka ktora powstala po zakonczeniu tej niesamoitej przygody :D Nie jestem w stanie przebolec zakonczenia(tego poprawionego), choc, osobiscie dla mnie ono jest zajebiste, glownie z tego wzgledu, ze pozostawia bombe emocjonalna :)
 
Tak a propos Mass Effecta. Dowiedziałem się, że Ashley to transwestyta, więc w trzeciej części nawet jej nie wpuściłem na statek i kazałem jej iść do diabła jak chciała dołączyć do załogi :-D.
 
wtf? co za oszczerstwa tu ciskasz? nie pisz mnie nic wiecej takich rzeczy bo zniszczysz mi wszystko :(
 
W Mass Effect 1, 2 i 3 wszystko się dzieje w naszej galatyce (Droga Mleczna).
Oby w nowym Mass Effect była inna galaktyka np. Andromeda : )
 
Oby w nowym Mass Effect była inna galaktyka np. Andromeda : )


nie! ma byc ta sama a świat ma przedstawiać pokosiarkową rzeczywystiośc z zachowaniem wszystkim wyborów :P Swoją drogą, u mnie Quiarianie wygineli :D
 
1000px-Mass-Effect-3-Ashley-Williams_2442.jpg




Wyniosłość krtaniowa ?
 
http://www.escapistmagazine.com/forums/read/9.353327-Ashley-has-a-little-secret-in-ME3 - do dziś dnia nie wiadomo czy to plotka czy fakt, sam ją wyrzuciłem bo i tak wyglądała jak facet, ale w necie w marcu było od groma newsów z tym, że Bioware zrobił taki ruch z Ashley. Wolałem nie ryzykować.
 
Z tego co wyczytałem, to informacje z marca okazały się być plotką. Także Ashley może być normalną i zdrową kobietą :D macie szczęście.
 
Może BioWare się wycofowało z tego ruchu pod lawiną krytyki i oburzenia fanów? :-D Yagiel, ja akurat nikogo nie dymałem, bo romanse w Mass Effect po prostu były debiline i głupie :D
 
Ej, a w trójce dało się kogoś przerżnąć? Bo jakoś.. mi się nie udało. :D Generalnie to miałem 4 osoby w drużynie na samym końcu, sam nie wiem dlaczego.
 
Back
Top