GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Tym bardziej,że w ten weekend mam czas popykać, to takie rozczarowanie :( Dlatego będę piracił, gry masz od razu po wyjściu praktycznie :D Tylko trzeba mieć specjalną nagrywarkę do tych nowych gierek..
 
Dobrze, że mi jeszcze z barku nikt ginu nie opróżnił bo wtedy już w ogóle weekend stracony;))
 
Łączę się w bólu... Sam czekam na nowego laptopa, miał być dzisiaj ale wysłali co wysłali, na szczęście pomogła motywacja i wysłali z opcją dostarczenia w weekend. Jak tylko odbriorę to podjadę poszukać Dishnored albo XCOMa ;)
 
włączyłem w końcu tego Football Managera :) no i nie wiem jak, ale 4 godziny mi minęły. W tym czasie żona poszła spać a pies naszczał na wykładzinę. Będę musiał jakoś to zorganizować :) Póki co nie rozumiem wielu rzeczy, wyniki nie takie, jakich bym oczekiwał, transfery jakoś łatwo się robi... Muszę dopracować taktyki jeszcze i powinno być lepiej. Pytanie do wyjadaczy: ile taktyk robicie i stosujecie w trakcie meczu. Po zdobytej bramce zmieniacie już delikatnie taktykę, czy uznajecie, że jeśli dobrze idzie, to niech jeszcze pograją?
 
Jeśli ktoś byłby zainteresowany dishonored, to mój znajomy zrobił bardzo fajny gameplay z tej gry. Pojawi się jeszcze kilka odcinków także śledźcie.
 
Przy tworzeniu nowej gry w Sleeping Dogs zacina mi się ładowanie, wie ktoś co zrobić?



Pobrałem cracki, ale nie pomogły.
 
Mozna juz zamawiac FM13 w pre-orderze.



Zamawiajac ze strony cmrev, 300 pierwszych osob otrzyma klucz do wersji beta na 2 tyg przed premiera.



http://www.cmrev.com/newsroom/czytaj/Zamow-FM-2013-i-dostan-klucz-do-beta-wersji_.html
 
Ale ten Wiedźmin 2 krótki... Ja tu darowałem życie Letho, bo myślałem,że przyda mi się on w przyszłości , jak w pierwszej części Berengar,a tu się okazuje,że to koniec gry.. W wersji rozszerzonej jest coś więcej? Chyba pora przejść gre pomagając Roche'owi, bo ostatnio całkiem przypadkiem skumałem się z wiewiórkami. Może ktoś mi przypomnieć, czy wybór komu się pomaga jest przed Kejranem, czy po?
 
Kilka questów później z tego co pamiętam. Kurde, tyle razy już to przeszedłem, przydałaby się trzecia część, a nawet nie zapowiedzieli jeszcze :P
 
@up



Możesz mi przypomnieć jak się nazywał ten quest w którym się dokonuje wyboru? Bo mam zamiar wczytać grę i dalej grać, tym razem jako wspólnik Roche'a.



Gra świetna,ale nie czułem,że zbliżam się do końca gry. Najdłużej się męczyłem z Kejranem,a ostatnio ze smokiem. Liczę na ciekawe rozwinięcie w trójce, bo (SPOILER!)



.....



....



....



dziwi mnie,że wspomniano o Yen,a wcale do niej nie poszedł Geralt. Chyba zostawili ten wątek na trzecią część gry, bo nie wyobrażam sobie,żeby pozwolili to tak zostawić Geraltowi.
 
Hubi Ja po zakupie edycji kolekcjonerskiej na xboxa też miałem ogromne oczekiwania co do wiedźmina. Gra jest fajna nawet bardzo ale 3 i 4 akt są zdecydowanie za krótkie. A wyboru dokonuje się przy tych ruinach gdzie idziemy po tą różę, przynajmniej tak mi się wydaje dawno grałem w wieśka ;P
 
Już wiem, dokonałem wyboru i gra mi się zawiesiła teraz. Chciałem zmienic rozdzielczość, bo gra mi się cięła i teraz na każdej rozdzielczości mam paski po boku, na dole lub jakiś zmutowany ekran...
 
Jeżeli są tu studenci bez kasy to na pewno ucieszy ich perspektywa 7 piw = 20 zł bo taka nagroda jest w konkursie który podam poniżej. Konkurs związany jest z league of legends.







 
Wiedźminy przeszedłem raz. Nie lubię od razuprzechodzic tej samej gry od nowa. Choć pewnie przed premierą trójki przejde jeszcze raz,na innych wyborach. Tylko będe musiał zachować sobie oryginalne sejwy.



Jestem (chyba) na końcu Mass Effect i w końcu coś się dzieje,wczoraj grałem cały dzień. Muszę za wczasu ogarnąć dwójke i teraz żałuje,że nie kupiłem jej gdy była promocja w MM za 27 zł :( @Evangelista - dam znać jak przejdę 2 i zobaczymy,czy podziele Twoją opinię :)
 
Dwójka mnie rozczarowała końcówką, bo jakoś tak szybko ten koniec przyszedł... większe emocje miałem przy finale jedynki. A do trójki nawet się jeszce nie zabnrałem... :( Tak czy inaczej ME rządzi!
 
Reklamują Omege jako największy dodatek w historii seri, stąd taka cena :D

Dostaniemy nowego członka załogi i pewnie Omege do zwiedzania :)

Zapowiada się nieźle i będzie można pobrać za free z torrentów. Ponoć ma być 2x dłuższe od Leviatana czyli aż 6-7 h [?]






BioWare ujawniło konkretną datę premiery długo oczekiwanego dodatku Omega do Mass Effecta 3. Ma to być największe DLC w historii serii. Kiedy się ukaże?







W Omedze Shepard pomoże Arii • władczyni tytułowej stacji kosmicznej - w walce z wysłanym przez Cerberusa generałem Petrovskym, który będzie chciał przejąć kontrolę nad Omegą. W ekipie pojawi się nowa postać • turiańska kobieta.

Ma to być największe DLC w historii serii, co odbije się na jego cenie • rozszerzenie ma kosztować aż 1200 MSP lub 1200 punktów BioWare. Dodatek ukaże się 27 listopada • data ta dotyczy co prawda tylko wersji na Xboksa 360, ale podejrzewamy, że w podobnym terminie ukaże się na pozostałych platformach.
 
Właśnie skończyłem Dishonored. Cudo, aż po piosenkę w czasie creditsów. Teraz czas na no kill gameplay. :D
 
550398_10151264894727359_549680637_n.jpg
 
Nie oglądałem jeszcze więc zaryzykuje z ciekawości, przed rozpoczęciem meczu można obejrzeć część :-)
 
Back
Top