GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Nakręciłem się na Dishonored! Nie mogę się już doczekać jak kompa zwiozę do chaty i będę mógł pograć. :D
 
madafaka --- co masz na myśli, że wpływa na miasto i fabułę? Bo ja narazie troche na chama gram, zabijam wszytkich i jazda
 
ja tak przeszedłem pierwszą misję i przy drugiej wizycie w mieście jest więcej szczurów, pojawiają się zabójcy i ludzie zatruci plagą. co do fabuły to pojawia się informacja, że ilość zabójstw będzie miałą wpływ na dialogi z innymi postaciami itp.
 
Siemanko.


Mam male pytanko. Uwazacie, ze oplaca sie jeszcze kupowac 360 albo ps3. Czy warto poczekac na nowa generacje konsol. Macie moze o niej jakies informacje?
 
Kup PS3, nawet się nie zastanawiaj. Teraz masz ogrom gier, które można nabyć w przystępnych cenach. PS4, o ile dobrze się orientuję, ma wyjść w 2014, no i trzeba będzie pewnie na nią wywalić z 2 i pół koła. Także podaż gier będzie mała.
 
@Szady Nowy Xbox ma podobno zostac zaprezentowany na E3 2013 więc prawdopodbnie premiera będzie na święta w stanach 2013. Moim zdaniem inwestowanie w nową konsolę nie jest opłacalne, lepiej kupić uzywaną. Juz nie wspomnę o PS 3 Super Slim które jest odcinaniem kuponów. Każda konsola ma swoje plusy i minusy. w PS3 plusem napewno jest Bluray. W Xboxie mimo że go posiadam nie zauważam niczego innego co by nie było identyczne w PS3, no chyba że pad który bardziej mi lezy w xboxie ale to subiektywne odczucia każdego z osobna czy pad od xboxa jest lepszy czy gorszy. No i PS3 ma za free multi ale jak jestes przy hajsie to 130 zł za XBL cię jakoś nie ruszy. Xbox idzie coraz bardziej w miliard pince sto dziwincet aplikacji do dasha przez które chce się stać centrum multimedialno rozrywkowym domu, nie wiem neistety jak to wygląda w PS3 bo aktualnie nie posiadam już.
 
Usera @Alpa Chino bardziej chyba interesowała odpowiedź na pytanie, czy czekać na którąś z nowych konsol, czy zadowolić się jedną z tych, które są aktualnie dostępne, także @Tar nie rozumiem Twojego oburzenia.



@Wujek



Nie jestem fanbojem plejki, równie dobrze mogłem napisać, żeby nabył Xkloca. Moim argumentem za PS3 jest IMO lepszy pad i lepsze exclusiv'y. Ale nie będę ukrywać, że PS3 kupiłem głównie z powodu przywiązania do konsol marki Sony. Miałem PS1 i PS2, także nie rozważałem nawet jakoś specjalnie kupna konsoli od mikromiękkich.



@Gaara



Nie pindol, u was w Szwabach same takie Helgi. :-)
 
@Tomek będziesz kupować Dishonored na którąś z konsoli? Zresztą chodź na czat jak masz czas :D
 
@TomaszChmura - nie chcę (mi się) tłumaczyć, czemu jestem zmuszony tylko pobrać tą grę i nie chciałbym prowadzić rozmowy, która może doprowadzić do pouczania mnie na temat piractwa. No offence.



@madafaka - dzięki, krótko i bez zbędnego gadania - lubię to :)
 
Szkoda, że nie ma żadnych statystyk (albo nie zauważyłem), bo pierwszą misję, nie licząc tej wprowadzającej w fabułę, przechodziłem chyba z 5 godzin. :D



Btw ja skidrowa pobrałem i działa bez problemów.


Edit: Szkoda, że nie ma u nas, żadnej kolekcjonerki. Aż się prosi, żeby do takiej gry wydać edycję limitowaną.
 
najbardziej wciągające gry - to te w które sie grało za dzieciaka na grze telewizyjnej , mam miłe wspomnienia jesli chodzi o ten czas :)
 
najbardziej wciągające gry - to te w które sie grało za dzieciaka na grze telewizyjnej , mam miłe wspomnienia jesli chodzi o ten czas :)


Amiga Commodore 500 + pierwsze gry na PC z przełomu wieków i tyle w temacie...
 
No właśnie pykałem przed chwilą na A500. Ski Or Die - dobra, ale trudna gra.


yxcp.jpg
 
Dishonored jak narazie kozacka, nie za łatwa nie za trudna akurat i ten klimat poprostu swietny.
 
Ja pamietam jak jeszcze nie mialem Amigi to brat mojej dziewczyny mial A500,pamietam jak gralismy zawsze na 2playery w MortalKombat,cala banda malolatow,zero picia,zero innych uzywek:-) poprostu czysta wkretka w gre.Jego matka zawsze musiala nas wyrzucac z chaty,huehuehue pamietam tez sensible soccer,boulder dash ,taka polska gre co sie szlo typem i napierdalalo taka bijatyka ale nie pamietam tytulu,ze jak kogos tam skopales to mogles na niego nalac,taki hardcore.



@Evangelista fajnie,ze masz jeszcze Amige,ja zaluje teraz,ze wszystkie "super kompy",ktore miale to sprzedalem.Masz jeszce jakies retro "maszyny"?
 
Tylko Amigę. Planuję zakup Nintendo64 z uwagi na kilka interesujących mnie tytułów. Mortala mam, nawet oryginały w pudełkach. Ostatnio w sumie zakupiłem spory pakiet gier na Amigę w oryginalnych pudełkach, bo było kilka perełek jak np. "Prawo Krwii".
 
Back
Top