GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

No adapter to jest uhmm jak sam widzisz, mało osób go sprzedaje. Cena się trzyma. Nie lepiej załatwić sobie kabel ethernet i schować gdzieś w cokolikach>?
 
Wy tu o kablach, a ktoś wspomniał, że żeby grać na X-ie po sieci to trzeba mieć abonament wykupiony? :D
 
Spoko, tak mi się to skojarzyło jak napisałeś, że Ci szkoda na adapter do bezprzewodówki. :)
 
Jestem jeszcze szczylem, więc się jakoś z kosztami liczę. Na live wydam 130 zł i gram 14 miesięcy,a tutaj wydam 150zł i tak jeszcze grac nie mogę :) Taniej byłoby puścić enthernet, ale wiercić w podłogach,żeby kabel do drugiego pokoju sięgał nie wchodzi w grę.
 
ja gram dosyć rzadko, zwłaszcza na live więc zamiast kupować abonament wykupuje sobie trial passy 48h na allegro za 1 zł :)Mam ochotę pograć, aplikuje sobie taki kodzik i jest akcja.
 
O nawet nie wiedziałem,że jest taka opcja. To sądzę,że ja też z takiej będę korzystał.



Kumple mówią nawet,że grają na piratach przez sieć, dziwi mnie,że nie dostali bana. Wątpię,żebym sam tak ryzykował, więc na początku tylko w Fife pozostanie grać :)
 
@hubi Jest taka mozliwośc ale jak ci oflagują konsole to ban i problem gotowy. Zresztą moje zdanie jest takie że jeśli kupujesz konsole to stac cie na gry w które chcesz grać, przeciez nie trzeba kupować wszystkich premier, tylko te które cię interesują i na kótre masz fundusze. Niestety w tym kraju mało ludzi tak myśli. I wolą okradać wydawców i twórców.
 
w4ar jak chcesz powtarzać jednego bossa "x" razy i gryźć parapet z nerwów to jak najbardziej. Ja osobiście omijam Dark Souls szerokim łukiem.
 
Interesuje mnie wiele premier, ale czy potem okazują one się warte tego zainteresowania- nie zawsze. Dokupię UFC i właściwie na tyle co gram to te dwie gierki mi wystarczą na długi czas :) Więc w większości się z Tobą zgadzam.
 
Ja mam doświadczenie tylko z Demon's Souls ale myślę, że na pewno odnosi się to też do Dark Souls. Gra potrafi być wkurzająca gdy musisz pokaźną część przechodzić jeszcze raz i do tego tracisz sporą ilość 'dusz'. Ale z drugiej strony za każdym razem miałem wrażenie, że to tylko mój brak umiejętności/ekwipunktu a nie "oszukańczy" wyśrubowany poziom trudności. Praktycznie każdego przeciwnika da się pokonać sposobem i wtedy gra na maksa daje satysfakcję ;) Jednym słowem polecam :)
 
Może ktoś powiedzieć mi, czy routery Pentagramu są kompatybilne z kartami sieci bezprzewodowej Xbox 360? W internecie niby nie pisze,że tak, a ogółem te routery pentagramu są dziwne i nie chcę się zawieść.
 
Najlepiej sprawdzić jakie standardy obsługują. A ogólnie wydaje mi się, że nie ma możliwości aby miałyby być niekompatybilne.
 
Słyszeliście o darmowym live na 14 dni ? :D



ja już skorzystałem i ciesze się darmowym online :-)







Hubi co do pentagramu to na forum czytałem, że słaby.
 
10 minut z Dishonored



i pierwsze oceny:

GameArena - 10
The Escapist - 5/5
Ausgamers - 9.6
CVG - 9.5
GamesMaster - 95%
IGN - 9.2
PC Gamer - 92/100
InsideGames - 92/100
JeuxVideo - 19/20
Polygon - 9
Destructoid - 9
EDGE - 9
OPM UK - 9
Gamespot - 9
Gamefront - 90/100
Joystiq - 4.5/5
GameSpy - 4.5/5
G4TV - 4.5/5
1UP - A+
GameInformer (US) - 8.75
Eurogamer - 8
GiantBomb - 4/5
 
Ja mam doświadczenie tylko z Demon's Souls ale myślę, że na pewno odnosi się to też do Dark Souls. Gra potrafi być wkurzająca gdy musisz pokaźną część przechodzić jeszcze raz i do tego tracisz sporą ilość 'dusz'. Ale z drugiej strony za każdym razem miałem wrażenie, że to tylko mój brak umiejętności/ekwipunktu a nie "oszukańczy" wyśrubowany poziom trudności. Praktycznie każdego przeciwnika da się pokonać sposobem i wtedy gra na maksa daje satysfakcję ;) Jednym słowem polecam :)


widze kolego, ze wiesz co dobre:)



az sobie odpale zaraz dobic jakiegos levela:)



@madafaka, wiesz na czym ostatnimi czasy opieraja sie wysokie oceny edge czy ign?:)
 
faktycznie IGN ostatnio mocno spokorniał , nawet straszne crapy dostają oceny w okolicach piątki .



czyżby naciski developerów ? :)
 
Jakoś dishonored w ogóle mnie nie kręci w odróżnieniu od Dark Souls'a na którego poluje od dawna. Oke, wymasteruje genialne Arkham City, a potem już tylko mroczno, japońsko i cholernie trudno w moim xklocu :)
 
Mam preordera na Dishonored, ale nie mogłem się powstrzymać i jak zobaczyłem, że jest na torrentach to od razu zassałem. O 20 włączyłem na 10 minut, żeby obadać. Właśnie skończyłem grać, a nie jestem nawet w połowie pierwszej misji. Klimat tej gry, po prostu miażdży! Czuję się tak samo jak byłem szczylem i pierwszy raz grałem w Fallouta. Cudo, po prostu cudo.
 
również trochę pograłem i się nie zawiodłem . klimat jest kozacki chociaż niektórym może nie przypasować komiksowy design postaci. gra wymusza przechodzenie misji po cichu , niby można iść na chama ale pokonać kilku przeciwników na raz jest wtedy bardzo ciężko. no i przechodzenie tym pierwszym sposobem ma wpływ na miasto/fabułę.
 
Back
Top