GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Red Dead Redemption. Jesli exa chcesz to God of War.... Wszystkie czesci :P. No i polecam Heavy Rain czyli interaktywny film.
 
UFC 3 :), dzisiaj skończone przeze mnie Sleeping Dogs, Mafia 2 (klimat i fabuła zabija!! a teraz wyrwiesz tą grę za grosze), seria Assasin Cred, LA Noire, Batman Arkham Asylum i Batman Arkham City.
 
Uncharted albo God Of War to wizytówki i system sellery PS3-ki. Ja osobiście polecam Uncharted. Jak kupiłem konsolę to zacząłem właśnie od Uncharted. Skończyłem, wstałem, ubrałem się i poszedłem do sklepu po 2 część i od razu zacząłem grać. :D Jeśli cenisz dobrą historię w którą możesz się maksymalnie wkręcić to chyba nic lepszego na PS3 nie znajdziesz.
 
No wlasnie "cenie sobie dobra historie i lubie sie maksymalnie wkrecic" Uncharted widzialem reklamy w TV i podobala mi sie wizualnie i slyszalem cos tam,ze fajna.Sprawdzilem to RedDeadRedemption i jestem pod wrazeniem,bardzo oryginalna gra,fajny klimat dzikiego zachodu,chociaz za nim nie przepadam to ta gra wyglada super,poza tym jestem wielkim fanem Rockstar.Jak mi sie nic nie odwidzi to bede wybieral miedzy tymi dwoma tytulami. God of War gralem na PSP fajna gra ale oryginalnej narazie nie kupie...



nawiazujac do "maksymalnych wkretek" to pamietam jak kiedys kupilem uzywanego Dreamcasta i pierwsza gra jaka na nia mailem to Shenmue. To byla wkretka!!! Gralem na roznych platformach w sporo gier ale tamta gra na tamte czasy mnie porwala.Oczekuje po PS3 podobnych doznan:) (to juz chyba nie realne,latka leca,giercowanie przestaje jarac:-))
 
Obydwa Batmany, seria Uncharted, Red Dead Redemption, UFC 3, niedawno wydane Sleeping Dogs i Fifa 13.
 
Z RDR-em to ja mam dobrą historię, bo przestałem grać dokładnie w najbardziej wychwalanym wszędzie momencie gry. Jak się wjeżdża do Meksyku pierwszy raz i jest, bardzo fajny swoją drogą, kawałek Jose Gonzaleza - Far Away. Od tego momentu ani razu już nie zagrałem. :D


Jeśli za klimatami dzikiego zachodu nie przepadasz to chyba lepsze będzie Uncharted. Ja też jakoś specjalnie westernów nie lubię i pewnie dlatego przestałem grać w połowie. No i inna sprawa, że RDR jest dużo dłuższy od Uncharted. Tam masz mocno skondensowaną akcję, takiego Indiana Jonesa w interaktywnej wersji, a RDR się trochę ciągnąć zaczyna z czasem.
 
Heavy rain , seria uncharted , god of war 3 , mafia 2 , arkham city , socom polskie siły specjalne , pes 2013
 
Skończyłem Arkham City i zakończenie mnie lekko zaszokowało. Polecam każdemu tę genialną grę.
 
no dobra. trzeba zaczybać od 1 czy można mieć ją w dupie?



Pod Waszą namową kupiłem ME. Chyba do tej gry nie można siadać gdy wcześniej się kończyło Maxa Payna i Wiedźmina :) Szczerze mówiąc, troche nudzi. Ale znając życie, po jakimś czasie w ciągne. a jak nie,to nie będe musiał kupować reszty. Swoją drogą w Płocku niezłe ceny ME2 za 27 zł a trójka za 55 :D
 
Ja od początku mówiłem, że Mass Effect jedynka jest nudna. Więc to nie kwestia poprzednich gier, które Cię zasugerowały, ale być może masz podobny gust co ja. Dlatego ciekawi mnie jak ustosunkujesz się do sequela, który mnie urzekł 4 x bardziej niż nudny pierwowzór.
 
dwójka i trójka napewno nie będą nudne, tam jest sporo akcji.



Jedynkę trzeba przejść bo to jest początek trylogii. Akcja zaczyna się pod koniec gry i na to jest położony nacisk.
 
Panowie, nie wiem czy mnie Evangelista nawrócił, czy jak,ale zaczynam kupywać coraz więcej oryginalnych gier i teraz pierwszy raz planuję grać przez sieć. I czy może ktoś mi powiedzieć co powinna zawierać gra, żeby można było grać z nią przez sieć? I czy może ktoś podrzucić dobry,sprawdzony poradnik jak podpiąć konsolę Xbox 360 pod internet, jak mam router?
 
@Hubi



http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-live/connecting/wireless



I nie wiem jak na Xboxie, ale na PS3 do pudełka jest dodany kod do grania online.
 
@Hubi jakiego xboxa masz to po 1, po 2 niektóre gry żeby grać na xbox live wymagają online passa.
 
HubiSSJ3 jakiego masz xboxa? Slima czy fata? Jak slima to raczej wszystko powinno iśc automatycznie i wyłapać ci internet. A jak fata to najlepszą opcją jest podłączenie laptopa zwykłym kablem sieciowym, włączamy pewną opcję i wioo. Sam korzystam z tego sprawdzonego sposobu.
 
@DickNiaz Ale po co fata podłączać kablem do laptopa i korzystać z udostępniania internetu usługą windows? Skoro ma router i miał by fata to można go ethernetem podłączyć do routera przecież.
 
Racja, z tym, ze ja nie mam możliwości podłączenia routera pod xboxa (router jest na innym piętrze), więc laptop jest niejako kartą sieciową odbierającą internet przez wifi. Zapomniałem o tym, że nie kazdy musi kombinować tak jak ja :D
 
xboxy nie mają domyślnie karty wi-fi?



Edit: Widze, że nowe modele mają więc nie powinno być problemu :)
 
Xbox Slim ma tylko kartę wi-fi wbudowaną , stare FAT'y mają kartę opcjonalnie jako dokładkę.



Może wkońcu będę miał z kim pograć w battlefielda na XBL XD
 
Ja mam najstarszego xboxa 360, nawet wersja bez wejścia na HDMI. Będę musiał puścić Etherneta ze swojego pokoju, bo mam tylko kompa stacjonarnego, czyli kabelek kilku metrowy musi pójść.



DickNiaz jak zrobię neta to nie ma sprawy,abyś mnie ograł kilka razy :D
 
Haha, Xbox 360 Fat Edition



360-holiday-guide_1286606000.jpg
 
@Doozy nie rozumiem uważasz że Slim nie jest mniejszy od Fata?



Dla porównanie PS3 Fat vs Slim vs Super Slim ( odcinanie kupownów i skok na kase )



BF3D9872-E01A-41F9-89EF-0427E04B8742-914-0000012CA7A536C6_zps9a48a8c0.jpg
 
Chodzi Mi o nazewnictwo wykreowane tutaj, fat oznacza gruby, a on jest niższy i krótszy lecz nie węższy. Pasowałoby bardziej "old", "grey", "jasper", "arcade", czepiam się na pewno ale rozbawiło Mnie to po prostu...tylko jedna nowa odsłsona coś "zrewolucjonizowała" i jest to Xbox który początkowo nie miał wejścia HDMI, przy podłączeniu takiej konsoli do TV 46-52 cale efekt musi być marny kablem Euro.



Sony powinno podkręcać grafikę chociaż w tym PS3, a on chodzi chyba na GDDR3 i Core2Duo...lekki lifting i nie trzeba robić PS4, a oni tylko miniaturyzują co w wypadku najnowszej wersji Slim jest fejkiem pewnie, zrobili 1szą Slim ale od razu w większej obudowie lecz mniejszej o ok.33% niż 1sze PS3 zostawiając sobie furtkę zmniejszenia obudowy w razie spowolnionych prac z PS4 nabijając tym samym sobie $$$ na konto...
 
Moim zdaniem czas na next geny, które zresztą powoli pukają do naszych domów ;P Nowa generacja konsol popchnie troche rynek rozrywki video do przodu. Bo aktualnie tworzenie przez sony Super slima mija się z celem, MS dobrze zrobił że stworzył slima 2 lata temu, stary 360 nie był szczytowym osiągnięciem jeżeli chodzi o projektowanie, Slim też w cale nie jest jakimś osiągnięciem ale naprawiono pare bolączek xboxa i to się ceni.
 
Panowie, gdzie można dostać tą kartę sieci bezprzewodowej XBOX? Bo szukam na allegro,ceneo i nie ma...
 
Hehe, starczyło wpisać adapter a nie prawidłową nazwę. Dzięki Wujek.







P.S. 150 zł? Chyba jednak nie będę gral na live.... A puszczać przez cały dom kabel Ethernet też mi się nie widzi za bardzo
 
Back
Top