GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

wlaśnie się zastanawiam nad kupnem PES 2013. Mam 2010 i fajnie mi się gra. Co do fify to może i jest fajna do pogrania kariery ale żeby pograć z kumplami to nie ma lepszej piłki niż PES
 
@ painkiller co racja to racja ... ogólnie fifa jest bardziej dopracowana ale jak chce się popykać z kumplami to tylko pes :D
 
u mnie pes to taka tradycja już w sumie. Pomyśleć, że zaczynaliśmy na psx jak ta gra się nazywała International Superstar Soccer :-)
 
@Highlander



W takim razie proszę o małego spojlera.



Jestem w Starym Gotham i ścigam Ninje, żeby doprowadziły mnie do Ra's al Ghula. Dużo mi jeszcze głównego wątku zostało? Pytam się z czystej ciekawości (pomijając mega dużo stuffu pobocznego, którym też się zajmę)
 
Dzisiaj przetestowałem NBA 2k13 i powiem jedno: REWELACJA!!!



Ogarnięcie sterowania zajmuję trochę czasu ale potem rozrywka na najwyższym poziomie ;)
 
Serio Wam się podoba Batman? Ja się chyba muszę wczuć w grę,bo mam Arkham Asylum i póki co gra mi się tragicznie, wkurwiłem się i wyłączyłem już kilka razy po kilkunastu minutach gry.
 
U mnie to samo, bardzo dobrze się grało i sterowanie w czasie walki było bardzo intuicyjne. Przy wejściu w odpowiedni rytm gra dawała sporo przyjemności.
 
Obie czesci Batmana sa znakomite, w sumie dawno nie slyszalem by ta gra sie komus nie podobala.



Czekam na Dishonored :-)
 
Arkham Asylum? Mega gierka :) Trzecie spotkanie z pewnym przeciwnikiem (nie bede spojlerować) uważam za najlepszą sekwencje w historii gier w ogóle.
 
Powiem szczerze nigdy nie grałem dużo na kompie ale ostatnio przeszedłem wszystkie dostępne Half-Life i mi mało ;) Polećcie coś w tym stylu (i najlepiej roczniku HF2 - stary komp :) Portala nie polecajcie bo już mi mózg zlasował, przed chwilą grałem :D Może być też coś w stylu albo nawet i lepiej Far Cry.
 
Coś w tym stylu w sensie estetycznym czy ogólnie fps z fabułą? Bo jak to drugie to Bioshocki oba jeśli jakimś cudem jeszcze nie grałeś.
Co do Batmanów... najlepsza Poison Ivy w historii. :-) :-)
 
Wujek co do Guild Wars 2 radze troche poczekac bo jest podobno dużo błedów...nadal naprawiaja. Pozatym AH działa prawie jak w D3.



Ogolnie gra warta polecenia ale pewnie jeszcze kilka miesiecy zajmie jej pokazanie jej poteciału.



Meru Crisis nowy wcale niema takich masakrycznych wymagan jak pierwsza część.



Bioshock polecam no i wyczekuj na Dishonored :D A moze skusisz sie na Borderlands 2 dla mnie mega gra?
 
No Deus Ex też konkret. A jak lubisz się poskradać jeszcze to już w ogóle w ciemno możesz grać.
 
Back
Top