GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Udało mi się ukonćzyć 4-ty epizod TWD. Ta częśc była bardzo dobra i nie mogę doczekać się zakończenia serii.


Najbardziej zaskoczył mnie fakt, że nasze wybory dokonywane przez całą grę w kwestii wybierania osób, z którymi chcemy trzymać mają efekt dopiero na koniec gry. Zmusza mnie to do ponownego przejścia całej gry, ale zrobię to, kiedy naprawdę będe miał nieco więcej czasu...
 
Batman Arkham Asylum to najlepiej wydane 30 zł jakie pamiętam (no, może na równi z kilkoma książkami). CUDO ! (przy tym zaznaczam że jestem fanem postaci i uniwersum, a na BTAS się wychowałem)
 
Na PS+ pojawił się Bulletstorm. Ściągnąłem i zagrałem 10 min, zapowiada się niezły wygrzew choć mam wrażenie, że grafika to dalszy kuzyn Gears of War ;) Jedno trzeba przyznać, że gra daje sporo sadystycznej przyjemności, na przykład wchodzisz do pokoju, nagle wyskakuje na Ciebie koleś, uderzasz go z kopniaka wysyłając w zwolnionym tempie lotem obrotowym przez pomieszczenie, gdy tam się słodko obraca wysyłasz serie z karabinu, która rozwala mu głowę na krwisto czerwoną miazgę, mniam ;)
 
Bulletstorm na tym samym silniku co GoW, no i People can Fly to część Epic Games (przynajmniej do niedawna) . sama gra największą frajdę daje przy biciu rekordów w Echo Mode.
 
Tar chciał napisać do dziewczyny i mu facebook siadł, o czym jesteśmy poinformowani w temacie o grach:-D ... Cohones:-D
 
O co ci chodzi?



Tylko chciałem się zapytać bo z jedną osobą rozmawiam na fejsie...



Mogę tutaj napisać bo myślałem, że jakiś poważniejszy problem natury technicznej.
 
Kiedyś ludzie żyli bez takich facebooków i było dobrze a teraz facebook upadnie i poważna sprawa ....
 
Dla mnie nie, Cohones jest ważniejsze :)



Wracając do tematów gier to właśnie ściągam Wiedźmina rozszerzonego, ale transfer jest fatalny a innego na piratach nie mają ;/
 
Tar, Evangelista tylko zartowal, nie unos sie :-)

Bulletstorm mi osobiscie bardzo sie podobal. A general Sarrano swoim glosem i dialogami niszczy system :-)

Szkoda, ze to tak niedoceniona gra.


 
Pobieram połowe gier na zatoce piratów :)



Jedna z nich to Deus Ex, grał ktoś jakie wrażenia?



I czy dobrze się gra na klawiaturze.
 
Domyślam się, że chodzi o Human Revolution. Ja przeszedłem to na klawiaturze i grało mi się bardzo dobrze, jeśli przykładowo w Assassins Creed dałeś radę to i tutaj nie będzie problemu.
 
Deus Ex jest stworzony do grania na klawiaturze - w końcu to FPS. Zdecydowanie warto zagrać - zarówno w ostatnią część, jak i pierwszą.
 
Deus Ex mimo, że wyszedł niedawno to technicznie wygląda jakby był sprzed 5 lat. Ale nadrabia klimatem, a grać można spokojnie nawet padem. To nie Call of Duty, że musisz mieć mega precyzje i czas reakcji.

Ale pierd...l Deusa, Dishonored rządzi. Gram po 5-6 godzin dziennie i tylko potem problemy mam, żeby wstać do roboty. :D
Poziom trudności mógłby być jednak trochę większy, bo gram na hardzie i na razie nie miałem ani razu większych problemów.
 
Tar, Deus Ex jest swietny, ma troche brzydka grafike, ale nadrabia klimatem i cala reszte ! Dla mnie to jedna z najlepszych gier tamtego roku.



Co do dishonored, to dopiero zaczalem, i jest serio troche za latwo. I spodziewalem, sie troche bardziej rozbudowanego systemu skradania, bo teraz kogos zabic z ukrycia jest dziecinnie latwo (moze z czasem sie to zmieni). Ten szereg drog i mozliwosci wykonania misji, przypomina mi wlasnie wymienionego Deus Exa :-)
 
Visu, prawdziwa zabawa się zaczyna właśnie jak nie zabijasz. :)
I nie chodzi mi o usypianie, tylko w ogóle omijanie wszystkich przeciwników. Nawet to jest dosyć łatwe przez większość czasu, ale jest kilka momentów kiedy trzeba się nieźle napocić, żeby wszystko w czasie zgrać odpowiednio.
 
Własnie miałem się Was pytać o to całe Dishonored czy trochę podobne do mojego kochanego Deusa :]



Chyba opłaca się przyjrzeć bliżej tej grze ... Tylko powiedzcie mi czy jest ona w wersji PL czy ENG?
 
W poniedziałek wymieniłem GT5 na MGS4 licząc, że paczuszka z grą przyjdzie na weekend... nie przyszła:/
O ja biedny, o ja biedny;)
 
Back
Top