GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Tekkena nie widziałem,Street Fighter kojarze tylko z JCVD,w dziecinswie mi sie podobal ;]



Hitman? Zmarnowali ten film i w sumie na takim poziomie zmarnowania jest Max Payne
 
Street Fighter kojarze tylko z JCVD,w dziecinswie mi sie podobal ;]


do tego pilem. Jako film nawet ok tylko co do cholery on ma wspólnego z gra i kto jest kim po za Bisonem i JCVD to do dziś mam problemy, żeby ich porozpoznawać. Ostatnio mi kumpel powiedział, że w tym filmie był T. Hawk, co jest dla mnie niespodzianką :D Po za tym Charlie, ktory niby przemiał się w Blanke to wg fabuły gry 2 różne postacie i Dalshim nie był naukowcem ;) Tekken to dopiero mistrzostwo zepsucia wszystkiego co mozna było zepsuć i tego czego się nie dało to też zdupili. Jedyny film na podstawie gry, który był znośny to Postal :-)
 
Cesarstwo. Rebelianci to banda zadufanych w sobie ksenofobów i rasistów. Chcą oderwania od cesarstwa? To trzeba było nie zabijać króla Skyrim, Torygga. Ich małostkowa wiara już dawno powinna zostać rozbita w pył przez Cesarstwo! Hail to the emperor! Cesarstwo jest ułożone oraz swoimi wpływami sięga daleko poza Skyrim. Zawsze w grach opowiadam się po stronie królestwa. Podobnie w Wiedźminie dziwi mnie dołączenie do tych brudnych elfów, które mordują ludzi. Cesarstwo gwarantuje porządek i praworządność, a to jest najważniejsze. Rebelia to tylko chaos i anarchia.
 
Podobnie w Wiedźminie dziwi mnie dołączenie do tych brudnych elfów, które mordują ludzi. Cesarstwo gwarantuje porządek i praworządność, a to jest najważniejsze. Rebelia to tylko chaos i anarchia.


Gdy czytałem książkę, to czułem dużo większe obrzydzenie do nich, niż podczas gry. W jedynce są łagodni i przyjaźni na początku z tego co pamiętam(zupełnie jak Driady, a przecież to zimne i wredne suki w książce były). Jeżeli przeczytasz sage o Wiedźminie, będziesz wiedział o co mi chodzi. Ja grając w dwójkę, całkiem nieświadomie wybrałem pomoc Wiewiórkom, poprzez podanie broni Iorwethowi, nie Roche (przewijałem dialog, bo wczęsniej gra mi się zacięła podczas tego dialogu i kliknąłem pierwszą lepszą opcję). Gre przechodzi się ciekawie pomagając wiewiórkom. Ja gdyby można było to pewnie wybrał bym pomoc Krasnoludom odłączonym od elfów, bo oni byli najbardziej w porządku w całej sadze. Z ideologią zakonu też się nie utożsamiałem, w jedynce wybrałem neutralność i potem miałem dwa razy trudniej, bo musiałem tłuc i Wiewiórki i członków Zakonu. Też w grach zawsze staram się pomagać ludziom, tym szlachetnym. Ogólnie lubię gry, które stawiają przed takim "dylematem moralnym".
 
A ktoś wie jak lecą po kolei książki z Wiedźminem? Bo ja na kilku stronkach szukałem, i na każdej inna kolejność była podana, i sam się już pogubiłem.
 
Ja na swoich mam wbite numerki więc jak wrócę do domu to mogę ci podać nazwy po kolei
 
Najpierw zbiory opowiadań "Ostatnie życzenie" i potem "Miecz Przeznaczenia", dalej leci po kolei saga: "Krew Elfów", "Czas Pogardy", "Chrzest Ognia", Wieża Jaskółki" i "Pani Jeziora"
 
@Evangelista - ME 2 to calkowicie inna bajka - nie mogę się odczepić od tej gry,nawet jak zasypiam to mi się zaczyna śnić :D Ani chwili mnie nie nudzi a system walki jest mega fajny
 
Dzisiaj przetestowałem nową Fifę. I dalej to samo. Przeciwnik ma trzy okazje na mecz i dwie bramki. Bramkarze dalej nie mogą obronić strzałów bo krótkim rogu. Piłka skacze jak szalona, co dodaje realności, to zmiana na plus. Bardzo mało prostopadłych piłek przechodzi.
 
@Evangelista - ME 2 to calkowicie inna bajka - nie mogę się odczepić od tej gry,nawet jak zasypiam to mi się zaczyna śnić :D Ani chwili mnie nie nudzi a system walki jest mega fajny

Dziękuję. Czyli jednak jakiś tam gust mam:-)
 
Dzięki za info co do bety FM :) Zresetowałem steam i się pojawiła, wypasik. Muszę trochę czasu na weekend przygotować.







Btw kupiłem grę + beta key za 89zł, a spóźniłem się nawet na aukcję za 81zł, także szukać na allegro, a nie u tych cwaniaków z cmrev itc.
 
Kto by chciał grać w zabugowaną na maksa betę FMa? Ja od kilku lat już przestawiłem się na zaczynanie z nową edycją po tym jak wyjdzie zimowy/wczesnowiosenny patch.
 
Ja bym chciał ? Skąd wiesz, że beta będzie "mega" zbugowana ? Rób co chcesz człowieku, jedni piją herbatę z cukrem drudzy z mlekiem. Nie wiem co miał wnieść Twój post do tematu.
 
Pytam czy bugi nie przeszkadzają. Zwłaszcza w grach planowanych na dłużej niż dwa sezony. Kilka lat temu był taki kwiatek (i to nie w becie), że rozgrywki w Polsce miały jakimś cudem ustawiony system wiosna-jesień i jak zostawałeś mistrzem to musiałeś czekać jeszcze jeden sezon zanim zagrasz w LM. Wtedy podjąłem decyzję, że koniec z kupowaniem FMa pierwszego dnia po premierze.



@Zlatan



Ja jestem z natury cierpliwy i pedantyczny. Jakbyś wiedział z jakim uporem maniaka zmieniał pierdółki w bazie danych co roku to byś nie uwierzył ;).



Mimo to tą edycję pewnie kupię prędzej niz w marcu. Już się za bardzo nakręciłem.
 
Na muve.pl Max Payne 3 i Sleeping Dogs po 59zl. Całkiem sympatyczne ceny.



Edit: oczywiście na PC, na PS3 i Xboxa ciut droższe ;)
 
Można grać w Arcania: Gothic 4 bez znajomości poprzednich części? Gra jest bardzo powiązana z trylogią czy jest to już raczej oddzielna opowieść?
 
Gra w ogóle nie jest powiązana ze starymi częściami. Graj bez obaw. Choć ta część jest dosyć średnia. Lepsza 284 razy od Gothica III, ale nadal solidnie średnia. Można przejść jak już żywcem nie ma się ambitniejszych produkcji do zagrania.
 
Ja wam powiem, że do Gothica I, II i II Noc Kruka powracałem wiele razy...
Ale już w trójke przestałem grać tak gdzieś pod koniec bo była dla mnie strasznie nudna, a w Acranie grałem jakieś 10min i powiedziałem sobie: "NIE" i usunołem. :-)
 
Back
Top