GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Panowie gram w Dishonored i w sumie całkiem solidna gra , grafika na xbox nie powala, ale całkiem niezła skradanka. Jeśli ktoś lubi steampunk i akcje ala hitman to w sam raz w oczekiwaniu na agenta 47 ;)
 
Nie grałem,bo nie miałem na czym :] A teraz w sumie,już mi sie nie chce staroci takich nadrabiać.
 
Nie grałem,bo nie miałem na czym :] A teraz w sumie,już mi sie nie chce staroci takich nadrabiać.


-1


Jest więcej lepszych staroci niż obecnie dobrych gier. Gothic bije na głowe wiele dzisiejszych wysokobudżetowych produkcji.
 
No jedynka ma 11 lat :) Wtedy co prawda trochę w nią pograłem,ale nie w głowie mi były RPGi :) Potem era gier wyprzedziła mojego laptopa którego pozbyłem się w te wakacje. No i tak wyszło,że takie klasyki mnie ominęły a po tym jak zobaczyłem Wiedzmina i Mass Effect to wątpie,żeby mi sie chciało,mimo wszystko,odpalać grę z 2001 roku:) Choć oczywiście nie twierdzę,że nie jest ona ponadczasowa:) Może kiedy nasyce się już nowościami to najdzie mnie chęć na klasykę.



A tym czasem wczoraj ogłoszono oficjalną nazwę Cyberpunka. Poniżej kilka info



http://gry.wp.pl/wiadomosci/cyberpunk-2077-nowa-gra-cd-projektu-otrzymala-oficjalna-nazwe,53002,1.html?ticket=13847351325622670gdexjo4%2FppsuRl8Ho8%2BKMSTp1ouuQ5RR1eQ5K7NxFl6BBoExn4bbiyW0vhbuZT%2BafU9HQQfFYe0mqkH40vh%2BDgZhC6ZaFWeM6Bf12Wwzhwd8V2Nc%2B6%2FCazw%2Fc%2FibGxiJ56kyI5xCuaJWuFSdIQqLw%3D%3D
 
Ja nie grałem w Gothica nigdy, ale za to rozpoczynam przygodę z Witcherem 2 :)



Ile trwa wiedźmin rozszerzony ? mniej więcej.
 
A ja już zajoba dostaje troche przez to Dishonored. Jakiś ostro słaby jestem. Jestem w misji, w której na początku muszę jakieś tam światła dezaktywować i na tym moście jak próbuję po cichaczu to i tak jakiś debil mnie zobaczy i alaram, a jak walę na chama to te lasery mnie zabijają, godzine się męczyłem non stop load, load i dalej dupa, zaraz chyba wyjebie to z kompa
 
Jaka to misja podaj nazwę dokładnie, bo nie kojarzę za bardzo? Chociaż mosty kojarzą mi się tylko z Lady Boyle party.
 
W drugiej części muszę porwać chyba jakiegoś Sokołowa, we wcześniejszej misji ratowałem córkę tej cesarzowej. Dosyć blisko początku.
 
Sokołow to chyba nie tak blisko, już ze 3 czy 4 misja chyba. Jak wróce do domu to sprawdzę.
 
Gothic > Wiedźmin







Chyba z racji sentymentu,że grałeś w dzieciństwie. Ja grałem w ciągu ostatnich 2-3 lat w Gothicy i Wiedźminy i mimo,że Gothic jest dobry, to u mnie nie ma co podbijać do Wiedźmina.
 
A siedzisz w cRPGach? Bo jeśli nie, to tego typu ocena nie ma sensu. To tak jakbym ja powiedział, że najgenialniejsza gra z kategorii symulatorów kosmicznych jest dla mnie beznadziejna, tylko dlatego że nie lubię konwencji.
 
W cRPGach nie, ale Gothic to dla mnie bardziej action RPG, system walki jest tam dynamiczny, a takie gry już lubię :) Ale fakt, jakimś znawcą gier nie jestem, więc moja opinia może być dla kogoś bez sensu.
 
Moim zdaniem jeżeli ktoś chce grać w Gothic'a 3 (nie daj boże w zmierzch bugów) lub Arcania, to powinien zagrać w I i II + Noc Kruka, tylko dlatego bo są o niebo lepsze od kolejnych części...
A co do Wieśka, to ja raczej w niego grałem czekając cały czas na kolejne dialogi i żeby zobaczyć jak dalej potoczy się historia, wręcz byłem wkurzony jak musiałem walczyć w tej grze zamiast słuchać tych genialnych dialogów ;d
Ale to tylko takie moje osobiste zdanie.
 
Ja wlasnie zbieram RPG na zime na swoje Xpudlo -a tu prosze jaka dyskusja.



Dzis kupilem wlasnie Wiedzmina,mam Dragons Age i Mass Effecty



Wiem ze ktos gral tu tez w Dragons Dogma i na nia sie jeszcze czaje.



Jak ktos wie jeszcze o jakims solidnym RPGU na Xa to niech da znac.
 
Mojso i w którym dokładnie miejscu się blokujesz? Tam już blisko miejsca gdzie trzeba dezaktywować te światła czy gdzieś wcześniej?
 
Mobius -- blisko tego miejsca właśnie gdzie te światła, taki most jest jakby, czy konstrukcja jak to nazwać, i za bardzo nie mam pomysłu jak iść, bo albo mnie i tak znajdą i wyczają, albo ide na wariata to te lasery, pylony czy jak zwał tak zwał razą prądem
 
Ja w sierpniu zabrałem się za Wiedźmina jedynke (jestem w 4 albo 5 rozdziale) i do teraz jeszcze go nie przeszedłem, bo wole pograć w jakieś inne gry.
Nie kręci mnie ta gra w ogóle.
 
A czyli masz problem z przejściem samego mostu. Nie wiem czy gdzieś po środku się blokujesz czy już na samym początku. W każdym razie ja to wszystko takim zygzakiem przeszedłem. Na sam most dostałem się z prawej strony. Łatwo się tam można dostać jak się po rurach na budynkach przejdzie. Z wody można się teleportować najpierw na gzyms, a potem na taką kładkę pod mostem, możesz wtedy bez problemu przejść na drugą stronę. Jeszcze z tego przejścia pod mostem teleportuję się od razu na schody. Same schody są dosyć bezpieczne, bo nikt tam nie łazi, więc jedynie na piętrach trzeba uważać. Same piętra to w zasadzie nie problem, najczęściej 1 gość na piętro jest, więc łatwo ich można ominąć albo ubić. A jak dotrzesz na samą górę, żeby wyłączyć światła to potem możesz do wody po prostu skoczyć. Choć ja wycelowałem te wiszące liny i po nich zjechałem na dół. Z wody, żeby się dostać to trochę więcej roboty wtedy jest.
 
Ciekawi mnie jak sie gra w Wiedzmina na xklocku. Czy az tak tragicznie jak w strzelanki? Ja osobiscie podziwiam ludzi, ktorzy potrafia grac w takie gry na xboxie. Gdy odpalilem Max Payne 3 to myslalem,ze osiwieje i wyrzuce xboxa lub TV przez okno.
 
Mnie ciągnie ponownie do Skyrima. Mam już 100 godzin ponad w grze, ale nie grałem kilka miesięcy i tak myślę czy by nową klasą nie spróbować. Teraz grałem magiem/łucznikiem. Przeciwnicy nawet nie zdołali podejść nigdy do mnie i już byli martwi. Może teraz czas na jakiś full konakt.
 
To nie wiem Hubi co by się z Tobą stało jakbyś chciał przejść New York Minute Hardcore w MP3. :D
 
W Wiedźmina akurat lepiej się gra na konsoli :D nic odkrywczego.



Evangelista ja mam ledwo 20 h i już koniec. Nie wiem jak można grać kimś innym od Norda Wojownika.
 
Back
Top