GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

20 godzin? ? Ja po 90 godzinach dopiero pokonałem głównego smoka, a i tak wydawało mi się to wcześnie. Albo ominąłeś 90 % gry, albo ja robiłem side questy wszystkie po drodze:-) w każdym razie gra genialna skoro jeden przechodzi ją w 20, a drugi w 100 godzin!
 
Nie możliwe :)



Robiłem zadania rebeliantów i main chyba dlatego tylko tyle.



Ale spokojnie jeszcze nadrobię, właśnie zaczynam DLC a potem przeszukam cały Skyrim.
 
No to zdecydowanie ominąłeś 90 % gry. Nie zwiedzałeś świata, jaskiń, podziemi, ruin czy fortec mechanicznych??
 
Ja się tak ociągałem w Skyrimie, że miałem ponad 100h, a nawet nie wyruszyłem z tym pierwszym smokiem, żeby drugiego atakować. :D Ale z tego powodu też po prostu mi się już to wszystko znudziło i odpuściłem grę, a potem jej już ani razu nie włączyłem.
 
Mobius -- dziękówka. Jakoś mi się udało dotrzeć do tego Sokołowa, tylko jak go porwać, bo jak łapie gościa od tyłu to mi z pieprza, a zabiję to koniec misji, a na żywca go mam wziążć
 
No zaduś go po prostu, żeby był nieprzytomny. :D
Jeśli grasz na PC to Z się dusi. I taka rada ogólna. Jak Ci coś nie idzie to spróbuj zupełnie innego rozwiązania. W tej grze wszystko da się zrobić na 3 sposoby przynajmniej.
 
Sim City 4 z Rush Hour i przynajmniej Network Addon Mod (a jest dużo modyfikacji wartych uwagi) bije wszystkie inne tego typu gry na głowę.
 
[strike]Panowie, przy wpisywaniu numeru telefonu do rozliczenia za usługe Xbox Live pokazuje mi,że zły numer. A z pewnością dobry. Wpisywałem kilka różnych i każdy pokazuje, że zły. Miał ktoś coś takeigo?[/strike] Problem rozwiązany.



Mam przycięty ekran podczas gry w Fifę , ledwo mi się mieszczą nazwiska zawodników. A przy interfejsie głównym tego problemu nie mam. Jak to naprawić?



P.S.Ma ktoś ochotę zagrać w najnowszą Fifę?
 
Gram na TV.







Ku@#$ nie mogę grać przez neta, bo nie wybrałem darmowego golda na miesiąc (nie mam swojego konta paypal ani innego chuja) i muszę chyba czekać aż rodzice wrócą,żeby skorzystać ze ich konta bankowego. Ehh, niepełnoletność to syf :-)
 
A przysługuje ci darmowy miesiąc xbox live ? Zaraz ci napisze jak to zrobić, tylko podjade gdzieśna mieście.
 
tak, pokazało mi,że mogę wytestować na miesiąc za darmo Xbox Live Gold i mogłem też kupić go w promocji za zeta. Jednak nie mam konta bakowego i nie mogę nic zrobić...
 
jak bym podłączył konsole na dniach do neta to uda mi się jeszcze DLC do UFC 3 ściągnąć czy to już po wszystkim ?
 
A posiadasz na składzie jeszcze jakieś gry ;d? To w czasie wolnym chętnie zagram ;) Co do tej rozdzielczosci naprawiłeś to tak jak mowilem?
 
Nie widzę,żebyś coś tutaj pisał jak ten problem rozwiązać :D Jak się nauczę nagrywać gry abgx to będę wtedy miał jakieś inne gry :) Albo od kumpla wezmę moje UFC 3, wtedy w to zagramy gdy już kupię Golda, bo podejrzewam,że akurat tą produkcję posiadasz :D
 
Wiem, teraz nie mogę wkładać moich przerobionych płyt, bo muszę oblecieć abgx.



Co do darmowego Golda , starczy,że podam im numer konta bankowego przy wyborze PayPal i już normalnie? Bo wszystkie inne dane już uzupełniłem.
 
Wracając jeszcze do Skyrima, to ja miałem olbrzymie problemy grając magiem. Magia nie była nawet w połowie tak silna jak normalna broń, żenada. Ładowałem co mogłem w zaklinaniu, żeby poprawić magię zniszczenia i regenarację many, ale dalej było żałośnie i z silniejszym przeciwnikiem musiałem używać broni dwuręcznej.
 
@Wujek



To pisałeś coś jak naprawić ten ekran? Bo nie widzę takiego posta ;) A bardzo wkurzające to jest.
 
Hubi : Przycisk guide -> ustawienia -> ustawienia systemu -> ustawienia konsoli -> wyświetlacz i tam wybierz odpowiednią opcje dla ciebie zależy jaki masz TV ( najlepiej wybrać opcjonalne ustawienia )
 
Wracając jeszcze do Skyrima, to ja miałem olbrzymie problemy grając magiem. Magia nie była nawet w połowie tak silna jak normalna broń, żenada. Ładowałem co mogłem w zaklinaniu, żeby poprawić magię zniszczenia i regenarację many, ale dalej było żałośnie i z silniejszym przeciwnikiem musiałem używać broni dwuręcznej.






Zatem nie umiałeś grać:-) Więc nie narzekaj na magię, bo ja z kolei nigdy nie użyłem żadnej broni, a łuku używałem, żeby się się nie nudzić. Jak widać da się zabić każdego tylko używając magii. W duelu raczej Twój wojownik nie miałby szans z jakimkolwiek magiem, bo by nawet nie podszedł do przeciwnika. Przewaga walki dystansowej.
 
ktoś tutaj pisał o kodach na Xbox Live Gold za złotówkę na 48h na allegro . Może podesłać linka? Bo nie widziałem dzisiaj takiej aukcji, do pełnoprawnego XL Gold
 
W fife może nie, ale kiedyś mogę zagrać w:



UFC3



EA mma (jezeli jeszcze serwerki działają)



Black Ops



+ Mortal Kombat i Bad Company 2, ale tutaj niezłe wciry bede dostawal : )
 
Back
Top