GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Mobius, wielkie dzięki. Dziwna sprawa, że grałem w pierwsze części obu przez Ciebie polecanych tytułów (TLJ i Alicja) i choć bardzo mi się podobały nie miałem okazji sprawdzić kontynuacji. Teraz czas nadrobić zaległości, zaczynam od Dreamfall.
 
Ja też potrzebuję pomocy:



pobrałem extendet cut wpakowałem do gry z patchem 1.3 i jak wchodzę do gry to pisze, że zawartość dodatkowa jest uszkodzoana i nie wiem czy to działa czy nie.



:-)
 
Ja akurat w TLJ nie grałem. Przeszedłem Dreamfalla w którego wsiąkłem totalnie (zajebisty soundtrack!). A potem poczytałem o TLJ dopiero, ale jak zobaczyłem, że ponad 40h jest potrzebne na przejście to dałem sobie spokój. Chyba pół roku bym potrzebował, żeby ją skończyć. :D


Jeszcze mi Beyond Good & Evil przyszło do głowy. Bardzo dobra gra, która przeszła praktycznie bez echa.
 
Skończyłem pierwszego Wiedźmina:) poezja. Własnie zainstalowałem drugiego,z podjarą,że zaraz pogram,a tu aktualizacja 10 GB :D
 
Podobno w Sleeping Dogs lepszy system walki niż w UFC Undisputed xD ... Grał ktoś? Myślałem, że to będzie kolejny dupny klon GTA jednak zbiera bardzo pozytywne opinie. Kolega też go chwali.



Może spróbuje ale jak narazie to ściągam Dark Souls. Miałem kupić oryginał ale jak tylko zobaczyłem milion wpisów o totalnie zyebanym porcie, sterowaniu na klawie to stwierdziłem, że nie dam ani grosza. Więc kupione w zatoce piratów.



Grał ktoś już w Dark Souls PC? Gierka sama w sobie zarąbista, trudna mega, klimat super(z tego co na filmikach zaobserwowałem, zaraz sam to zwerifukuje) ale za tak skopany port powinno się im placka dać
 
Grał ktoś już w Dark Souls PC? Gierka sama w sobie zarąbista, trudna mega, klimat super(z tego co na filmikach zaobserwowałem, zaraz sam to zwerifukuje) ale za tak skopany port powinno się im placka dać


A ja mam takie pytanie: Czy ktoś Cię zmusza do grania w tę grę? Czyli tak: produkt Ci się kompletnie nie podoba bo port jest "rzekomo" zły, więc robisz sobie na złość i ściągasz grę? Jak mi nie smakuje placek z jabłkami, to nie idę do piekarni i nie kradnę go z lady tłumacząc to tym, że jest niedobry i piekarzom trzeba liścia dać.
 
Gierka zarąbista i super klimat, ale sam tego nie wiem tylko z filmiku ? W takim razie nie "gierka zarąbista" a filmik. Podobnie z portem który jak twierdzisz jest skopany. Czyli rozumiem grałeś w obie wersje na tyle aby wyrazić taki pogląd. Czy gdzieś tylko zobaczyłeś/przeczytałeś ? Nie ma to jak wyrażać WŁASNE, WYROBIONE opinie. Bez obrazy ale jak narazie jesteś dla mnie lemingiem, ewentualnie politykiem.
 
To się uśmiałem, jak na mnie naskoczyli łohoho. Widziałem grę u kumpla na konsoli jeszcze rok temu + filmiki, co do portu w każdej recenzji lub opiniach użytkowników jest wyraźnie napisane - Niedopracowany, skopany port gry.



A co do lemming tak z ciekawości bo jeszcze takiego określenia nie słyszałem :-)



Evangelista nie zrozumiałeś mnie. Nie kupuje gry która jest niedopracowana. Dla takich gier to są właśnie torrenty, nie będę się wdawał w dyskusję na temat piractwa, bo dla mnie zarówno ten kto kupuje tylko oryginalne gry ma niepokolei w głowie(albo za dużo siana) jak i ten który TYLKO ściąga z neta też ma niepokolei w głowie. Trzeba zachować równowagę w przyrodzie.



Co do gry chodziło mi o to, że wszystko poza technicznym aspektem w tej grze rządzi, a że port skopany to twórcom należy się placek BO to ich praca, żeby grę z konsoli na PC przenieść w jak najlepszym stanie, a nie robić to na odczep się. Jak się płaci to się wymaga. Mówię o grach
 
Evangelista nie zrozumiałeś mnie. Nie kupuje gry która jest niedopracowana. Dla takich gier to są właśnie torrenty, nie będę się wdawał w dyskusję na temat piractwa, bo dla mnie zarówno ten kto kupuje tylko oryginalne gry ma niepokolei w głowie(albo za dużo siana) jak i ten który TYLKO ściąga z neta też ma niepokolei w głowie. Trzeba zachować równowagę w przyrodzie.




Dobrze, zatem jak pracujesz w sklepie to podaj mi jego adres. W poniedziałek, środę i piątek będę kupował jabłka i brzoskwinie, a w pozostałe dni będę Cię okradał z gruszek, bo gruszki mi nie smakują bo są niedojrzałe. Równowaga musi być.




Co do gry chodziło mi o to, że wszystko poza technicznym aspektem w tej grze rządzi, a że port skopany to twórcom należy się placek BO to ich praca, żeby grę z konsoli na PC przenieść w jak najlepszym stanie, a nie robić to na odczep się. Jak się płaci to się wymaga. Mówię o grach


Ciekawe. Zawsze sądziłem, że w życiu rządzi zasada kapitalizmu, czyli jak zrobisz zły produkt, to konsument decyduje czy go kupić czy nie. A tu nagle okazuje się, że jak produkt jest zły, to najlepiej go ukraść. Czyli jak uważam Ople za gówniane samochody, to mam prawo iść do salonu i sobie jednego wziąć? Nie wiem czy wiesz, ale powielanie to strata dla dewelopera. A jak sam się przyznałeś torrentowanie, to gorsza rzecz niż jakbyś zakosił pudełko z Empiku, bo seedujesz grę innym.
 
Pozatym jakbys poczytał to wiedział byś że twórcy chcieli jak najszybciej dostarczyć produkt na PC. Do tego problem z rozdzielczoscia jest już naprawiony jakiś moder to zrobił...
 
Jak już powiedziałem w dyskusję się wdawał o piractwie nie będę bo to 'neverending story'


w4ar dzięki ściągnąłem sobie tego fixa
 
dark souls na konsole to jeden z najlepszych arpgow jakie wyszly, ale bardziej cenie sobie poprzedniczke, demons soul. moim zdaniem gra byla jeszcze trudniejsza, niz jej starsza siostra.
 
Wracając do tematu Football Managera (który chyba zasługuje na swój własny temat :P) to właśnie wygrałem trzeci raz z rzędu Ligę Indonezyjską. Niestety zarząd konsekwentnie odmawia rozbudowy bazy treningowej pomimo tego, że po pierwszym sezonie w kasie klubu było 83 tysiące funtów, teraz jest 2,3 miliona. Z bólem serca ale odchodzę ;).
 
FM to jest gierka. Mi ze Śląskiem udało się po 4 sezonach dojść do finału LM, jednak po sezonie odszedłem bo piłkarze byli zajebiście skłóceni. Wziąłem się za Barcę z którą przez 4 sezony wygrywałem wszystko. Potem zostałem trenerem Polski (wicemistrzostwo świata i Europy). Następnie Valencią przez 2 sezony zgarniałem wszystko. Aktualnie wróciłem do pogrążonego w kryzysie Śląska.
 
Wracając na chwilę do tematu portu DS na PC to akurat Japończykom z From Software jestem w stanie wybaczyć. Rozbraja mnie ten naród ogólnie i tylko się utwierdzam się w tym przekonaniu jak czytam wywiady z deweloperami z From Software w których otwarcie się przyznają, że dopiero się uczą programowania na blaszaki i konwersja będzie prawdopodobnie zabugowana. :) Może to i naiwne, ale doceniam taką szczerość i w ogóle chęć do zrobienia tego portu samemu. Bo przecież mogli to zlecić jakimś crapmakerom, którzy zgwałciliby kod (:D) nawet nie próbując go poprawić.
 
Podczas gry w Alice: Madness Returns wywala mnie do Windowsa i wyskakuje

Pure virtual function being called while application was running (GIs Running == 1)


szperając trochę w google zauważyłem, że wiele osób miało podobny problem, ale jakoś nie mogę znaleźć rozwiązania. Może macie jakiś pomysł?
 
instaluje sobie grę, wszystko ładnie wpisuje cdkeya, klikam dalej i zonk. wyskakuje: "Instalowane oprogramowanie nie przeszło testów zgodności z systemem Windows XP umożliwiających uzyskanie logo Windows. klikam ok i pojawia się
Installation cannot continue because this game requires Directx 9.0c or higher to be installed
on your system. ściągam tego jebanego directxa(którego o dziwo chyba mam ;p) ale się nie chce zainstalować i znów wyskakuje instalowane oprogramowanie itd.
wie ktoś co jest grane? wczesniej ta sama gra działała bez problemu.
 
jak kiedys proponowalem nowy temat dla managera, to mnie ktos uciszyl i powiedzial, ze od tego jest gamezone:D
 
Mam kolejne głupie pytanie odnośnie Alicji, czy Wam też grając zdarzyło się, że w pewnym punkcie gry nie można było używać noża tylko strzelać? Nie wiem czy to jakiś bug, ale klikając w LPM w ogóle nic się nie dzieje ...
 
kurwa tak sie nakrecilem na rainbow moon jako na rpga w starym japosnkim stylu, otwieram psx extreme, a tam w recenzji pisza, ze gra nie ma praktycznie fabuly..
 
Back
Top