GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Nie pytaj się czy grać w Mass Effecta bo to jest oczywiste ;p


Wiedziałem,że będę żałował,ale ostatnio w Auchan dwójka była za 27 zł i nie kupiłem :-) Jak na złośc pierwszą część w Cd Action też przegapiłem :/



A tak po za tym - zależy mi raczej na tytułach gdzie jest dobra fabuła - nie koniecznie musi to być rpg.



Gram w GTA IV ale szczerze mówiąc, nudzi mnie ta gra. Mafia II jest ok?



@down - widzę,że ME zamiata wiec trzeba ogarnąc jedynkę :)
 
poszukuje jakies dobrej strategi z rocznika 2011/2012 najlepiej


podbijam



Dzieki Adib, Age of Empires mnie przekonal tylko i pobieram, pamietam kiedys w to gralem ale nie wiem czy akurat w 3 czesc.
 
Strategii jest ostatnio jak na lekarstwo, osobiscie czekam na Rome 2. Shogun 2 jakos mnie nie przekonal.



Co do Mass Effecta, to tylko grac ! Jedna z gier, w ktore trzeba zagrac w zyciu :-)
 
Age of Empires mi się nie spodobało nie wiem czemu, widocznie miłość do Starcrafta nie pozwala grać w inne strategie ;]



Ale za to rome total war to gra klasyk, świetna.







----



Jeśli ma ktoś problem z Mass effectem jakiś to służę pomocą.
 
A tak po za tym - zależy mi raczej na tytułach gdzie jest dobra fabuła - nie koniecznie musi to być rpg.


Skoro zależ na fabule (a niekoniecznie sci-fi), a przy okazji lubisz się trochę pobać, to polecam świetną przygodówkę The Lost Crown: A Ghost-Hunting Adventure.



To co urzeka w tej grze poza fabułą, to niesamowity, folkowy klimat, rodem z klasycznych albumów Burzuma, czy podobnie grajacych black metalowych zespołów. Dla mnie numer jeden wśród współczesnych horror/przygodowych gier.



the-lost-crown-a-ghost-hunting-adventure-20080324035017125_640w.jpg




2007985296.jpg




260690584.jpg
 
Zlatan



Risen 1 oraz 2 ostatnio przszedłem i pomimo wk***iania się na początku gra naprawde przyjemna (jestem fanatykiem Gothic :-))
 
Ale za to rome total war to gra klasyk, świetna.


O tak, żadna część z serii Total War nie wciągneła mnie tak jak antyczne klimaty romka (Kartagina!). Polecam każdemu fanowi strategii na pc.



A ja obecnie (jako, że fundusze nie pozwalają mi póki co na zakup Dark Souls) odświeżam Undisputed 3.



XLive + 48 h pass trial i sobie tak obijam szaraczków : D
 
E tam Kartagina ;) Germania rządzi :D


Fajny był zwłaszcza dodatek Barbarian Invasion. Oj cięło się w Rome, cięło...
 
Witam. Chciałbym zaprezentować audiolog dotyczący gier komputerowych a konkretniej rzecz ujmując minionego tygodnia w branży growej. Jest to odcinek pilotażowy także proszę o konstruktywną krytykę czy opłaca się to robić dalej co zmienić itd. Miłego słuchania.
 
Łojezu 40 minut!? :D To raczej do jutra poczekam, choć włączyłem sam początek i technicznie wydaje się być ok, wszystko dobrze słychać, nie ma dukania żadnego etc. za to tematyka na dzień dobry oryginalna. Nie wiem czy by mnie interesowało nowe logo firmy, ale mam nadzieję, że temat nie zajmuje 20-u z 40-u minut. :D

Yagiel - jeśli interesuje Cię fabuła to ME jak najbardziej, bo tam niewiele poza fabuła (i strzelaniem) wraz z następnymi częściami zostaje. :)
Edit: A jak chcesz czegoś z fajną fabułą to ostatnio polecałem Dreamfalla, 2 części Alicji. Zależy jeszcze co Cię interesuje - PC, PS3, X?
 
Tar-Ellendil -> Maximus Black to nie jest żaden fan, a średni pro gracz obecnie w Quantics, a poprzednio w xSix (dodatkowo świetny caster -> lag tv, when chesse fail). Więc trochę niefortunnie to nazwałeś:-)







matihanys -> Risen 1 tak. Risen 2 jest mocno średnie w porównaniu do poprzedniczki. Niby fajny motyw, ale polotu brak. A mogło być tak pięknie. Nie mniej nie żałuję wydanych pieniędzy na Risen 2. W jakimś stopniu swoją otoczką mnie tam wciągnął.
 
780px-2012_World_Championship_Series_Europe_Finals.jpeg








http://pl.twitch.tv/dreamhacktv







Gra dwóch polaków.



http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/2012_StarCraft_II_World_Championship_Series/Europe/Finals
 
Alicja jest bardzo przyjemną gierką, do tego dla fana American McGee's Alice to świetna rozrywka i wydaje mi się dość długa jak na ten typ gier bo mam już na liczniki 10 h i dopiero 45% gry.


W Dreamfallu odpycha mnie sterowanie, za nic w świecie nie mogę się przyzwyczaić. Co do ME to ja po prostu nie mogę się przekonać do tej gry i zawsze w wolnej chwili wracam do KOTORa.
 
Alicja 2 jeszcze przez 45 minut taniej na steamie ;)



Ostatnio zrobiłem zapasy na zimę, kupując masę gier, mam ponad 30 tytułów do ukończenia ;]
 
poszukuje jakies sredniowiecznej strategi - tak od 2009r. , i mam pytanie czy idzie wgrac auta do GTA IV w wersji gry 1.4 ?
 
Back
Top