GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ep 3 Walking Dead najgorszy z dotychczas wydanych moim zdaniem. Czekam na następny, zawpowiada się lepiej :)
 
http://www.ign.com/videos/2012/09/01/metal-gear-solid-ground-zeroes-extended-14-minute-demo







Epicko to wygląda. Rewelacyjny silnik. Oglądać w HD oczywiście :)
 
To nie gra pudełkowa, więc nie ma co liczyć fajerwerki techniczne, ale jak ktoś lubi trudne gry i klimat Fallouta to można popykać. Trochę się robi schematyczna po jakimś czasie, ale za tą cenę można wybaczyć.
 
zakupilem na ps store rainbow moon i nie zaluje, giera jest zajebista, na styl starych jrpgow z elementami strategicznymi. za 50zl to jak za darmo, gierka z wszystkimi sidequestami jest strasznie dluga, przejscie jej zajmuje okolo 100h
 
moze mi ktos powiedziec czy Battlefield 3 ma takie błędy ? bo u mnie myszka nie reaguje na klikniecia w menu , brak celownika ( tylko przy trybie full screen ) , a nawet gdy nie mam na pełnym ekranie gry gra sie czasami zawiesza podczas ładowania :/ , dodam jeszcze ze gra chodzi plynnie
 
dick, nie pytaj nawet o to, tylko bierz w ciemno. giera jest trudna, wciagajaca, zajebiste walki. ale tylko na konsole
 
Gaara, a powiedz mi czy mocno czuć w niej japońskie akcenty? Sorry, ale nie mogę kurwa patrzeć na latające żelki, blondasków gejasków i miecze większe od samej postaci.
 
to jest arpg w bardziej mrocznym klimacie, cos na typ diablo, ale jeszcze mroczniejszy. nie ma zelkow i gejow blondaskow. wybierasz klase bohatera i nakurwiasz. nie masz w chuj energi, jebnie cie nawet taki zwykly chujek 3 razy i do piachu. nie ma sejwow, tylko czekpojnty, ale zludna mysl taka, ze sa one ulatwieniem. powiem ci tak, nigdy nie lubialem rpgow w takim stylu, ale jak zaczalem grac w demons soul to nie moglem odejsc od plejki, a dark souls jest jeszcze lepsze



tzn sa sejwy, ale tylko w "bazie"
 
tomek kupuj gry ! :-)



Poza tym serio szukaj takiej pomocy na innych forach, typowo o grach, lub tam skad gre sciagasz.
 
Gaara, jeszcze jedno pytanie. Daje rade to offline? Dużo strace? Bo nie mam podpiętego neta do xkloca
 
to jest typowo giera offline. w online widzisz wiadomosci pokazane przez innych graczy(wskazowki), mozesz tez wezwac kogos, zeby pomogl ci w walce z bossem. jest tez walka, ale offline mozesz grac w to nawet ponad 100 godzin i bedzie zajebiscie:) oczywiscie musi ci podejsc gierka, zobacz jakies filmiki na yt
 
:D



tylko nie zniechecaj sie, jesli cie zabija kilka razy pod rzad, bo w tej grze umrzesz dziesiatki, jak nie setki, razy.
 
Wiem, czytałem recenzje , że poziom trudności jest wyśrubowany, ale spokojnie twardy ze mnie skurwiel :D W poniedziałek zakupie
 
Wczoraj kupiłem na XBLA Mark Of The Ninja. Wypasiona gra, katowałem dzisiaj przez 5 godzin i się oderwać nadal nie mogłem. Jak ktoś lubi skradanki to pozycja obowiązkowa.
 
Ja pogrywam w Darksiders II i powiem, że giera jest świetna. Nie odrzuciła mnie po godzinie co rzadko się zdarza. Piękna grafika (widoki!) i niezłe combosy. Pojawiają się też mini łamigłówki, które są proste jak budowa cepa, ale pomagają na chwile się zrelaksować od siekania kolejnej hordy potworów. Polecam grę :)
 
Dystrybutorem jest Microsoft, więc może będzie łątwiej w wydaniu na PC. :)
Swoją drogą cudowny okres dla fanów skradanek. Mark Of The Ninja, Dishonored, nowy Hitman, wszystko w odstępie 3 miesięcy. Bajka. :D
 
Potrzebuję fachowej odpowiedzi :



Jaka jest najlepsza karta graficzna pod celeron g530?



cena nie gral roli, ważne żeby nie ograniczało znacznie.
 
@Zlatan

Gothic*

RPG:
Fable - Zapomniane Opowieści
Dark Messiah of Might and Magic

Strategie:
Age of Empires III + 2 dodatki: The War Chiefs i The Asian Dynasties
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II + dodatek: Król Nazguli
Cała seria Europa Universalis
Transport Tycoon Deluxe
SimFarm
Scorched Earth
 
Skończyłem Wiedźminy - nagle moje życie stało się puste.



Co dalej?


Seria Mass Effect? Ale sam nie wiem czy chce Sci-Fi



Dead Island? Wciągające to? Bo Left4Dead z tego co wiem to zwykły shooter. Jak się sprawuje multi w Dead Island?
 
Back
Top