GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Siema pogrywał już ktoś w Sleeping Dogs ? Warto?







Ogolnie jutro premiera Guild Wars 2 i czy jest ktoś kto bedzie grał w grupie zawsze fajniej grać w MMO.
 
Sleeping Dogs świetna gierka, polecam. Troche słabo się tam strzela, w GTA 4 strzelanie wydawało mi sie lepsze no ale każdy lubi co innego :)



A walka wręcz pierwsza klasa, można sie nieźle zabawić przy tym :)
 
O Sleeping Dogs słyszałem wiele pochlebnych opinii, pewnie sam niebawem sprawdzę.
 
Sleeping Dogs ukończyłem wczoraj i grało mi się lepiej niż w GTA IV , głównie przez urozmaicenie rozgrywki systemem walki.



dodatek GSP też daję radę, chociaż to tylko ciuchy i kilka nowych ciosów.
 
Nawet z akredytacją czyli w dniu zamkniętym dla publiczności ludzi jest od zajebania. Portal Ci stawia wycieczkę?
 
@Evangelista



Tak, ale jest dostęp do zamkniętych konferencji i czasem na akredytacje można wejść bez kolejki ;). Wycieczkę funduje sobie sam jeszcze tak dobrze to nie ma.



@ Arlovski



Robię to z zamiłowania. I pomagam rozwijać serwis Miodny.pl
 
Na akredytacje nie wpuszczą Cię bez kolejki, tylko ustawią w kolejkę dla prasy, która jest równie długa we wszystkie dni targów:-) Jak Ci się chce to w porządku. Ja rok temu byłem i najmilej wspominam konfe CD Projektu. Jako jedyna firma dawała hurtowo koszulki, a przynajmniej przymykała oko jak im je kradłem;-) http://img31.imageshack.us/img31/1874/40hrzrnk.jpg. W tym roku już mi sie wybitnie nie chciało jechać. Prawda jest taka, że i tak człowiek gówno tam pogra, nawet w dniu dla prasy, a jedynie się ochodzi tak, że mu do dupy nogi wchodzą :)
 
jadę jutro kupić sobie ze 2 gierki na xboxa, ale z racji że trochę zapuściłem się w nowościach, to co polecicie z takich mniej "myślących" gier? :) zainwestuję chyba w to sleeping dogs, a po głowie chodzi mi jeszcze wiedźmin, forza 4, ufc3 i battlefield 3 (póki co tylko singiel więc nie wiem czy warto). Grał ktoś w forzę? Jeśli ma się trójkę, to czy w czwartą część warto inwestować? To samo z ufc, - mam wersję na 2010 rok - coś się mega zmieniło?
 
Mam Forze 2,3,4.



Mój brat gra w nią z uporem maniaka - jak lubisz wyścigi to lepszej symulacji napewno nie kupisz na Xboxa.



W UFC jest zmiana, większy roster itd.



Battefield po multi to cudna gra, a Sleepings Dogs również wymiata ;]



Wiedźmin 2 napewno przypadnie Ci do gustu.
 
zaczalem grac w darksiders , mimo początkowej niecheci co do grafiki i sterowania - musze powiedziec ze swietna gierka
 
wyścigi uwielbiam, do xboxa dokupiłem kierownicę i w forzę 3 grałem godzinami. Ale czy w 4 części są jakieś znaczące zmiany? Z tym sleeping dogs to tak zastanawiam się jeszcze czy nie lepiej max payne 3 zamiast tego - wydaje mi się że podobna rozrywka... z kolei za wiedźminem przemawia cena :)
 
Są zmiany nie jakieś wielkie, ale na plus.



W śpiących pieskach powinno być więcej roboty niż w Maxie.



A kupienie wiedźmina to jakby małymi środkami wspierać nasz krajowy produkt ;]
 
Dokladnie, mi nawet przez mysl nie przeszlo by piracic Wiedzmina :-)



Ja bym na twoim miejscu wzial wlasnie Wiedzmina i cos z trojki Sleeping Dogs/Max Payne 3/UFC 3



Jesli nie chcesz grac w multi w Battlefielda 3, to raczej nie oplaca sie brac tej gry. Gdyby to jeszcze byl PC to moglbys sie przynajmniej grafika nacieszyc.
 
To samo z ufc, - mam wersję na 2010 rok - coś się mega zmieniło?






zmienił sie roster, dodali masę zawodników, kategorie wagowe, dywizje z Pride FC ogólnie opcję Pride FC, ale zabrali z rosteru np Kimbo Slice, Tanka Abotta i co najgorsze Krzyśka Soszyńskiego.



Zmienił się system sumbission, troszkę inaczej prowadzi się walkę, animacje są płynnijesze, grafika wydaje mi się być troszkę lepsza. Powiem szczerze, że często kupuje gry w odstępie max tygodnia od ich premiery ale UFC 3 jest pierwszym tytułem, gdzie stwierdziłem, że kasa bardzo dobrze wydana.
 
Jak mój znajomy powiedział.



"Wiedźmin jak Pan Tadeusz, każdy go w domu musi mieć"



@ Evangelista



Kolega z redakcji był i faktycznie trzeba stać w kolejkach, ale np. Sony czy Capcom wpuściło go bez kolejki ;). Co do dnia prasowego to on nie narzekał. Powiedział że trzeba sobie zaplanować te większe tytuły w dzień prasowy a te mniejsze w dzień powszedni i że da radę. E tam młody jestem nóg nie żałuję. Trzeba przeżyć jakąś przygodę. Wezmę ze sobą może dziewczynę to i wakacje przy okazji jakieś będą ;)
 
Wiedźmin jest w Polsce IMo mega przeceniany dlatego, że to dobra, rodzima produckja. Tym niemniej jest to TYLKO dobra produkcja, która nie ustrzegła się szeregu błędów a wynoszenie jej pod niebiosa RPGów, jak to często ma miejsce, dla mnie zalatuje mocnym fanbojizmem.
 
W tym roku ? Tylko ME3.



Ale ogolnie wiesiek mial premiere w tamtym roku. Nie bede wyreczal Tidzeja, ale w tamtym roku mozna bylo znalesc teoretycznie lepsze rpgi, choc mi jak juz pisalem Wiedzmin 2 bardzo sie podobal.
 
ni no kuni, dragons dogma, diablo 3, kingdom of amalur: reckoning :P ale to pewnie tylko dlatego, ze nie trawie wiedzmina
 
okej, ale zaliczany jest takze pod rpgi, teraz wiekszosci gier nie da sie podpiac pod jeden gatunek, bo jesli diablo nie zaliczaloby sie pod rpg to tym bardziej ME3
 
@ Tidzej



Żadna gra nie jest idealna i każda ma błędy, ale myślę że trudno znaleźć drugą grę z tak dorosłą fabułą z piękną grafiką, cudownie napisanymi dialogami i świetnym soundtrackiem w jednym. Skyrim dla mnie był ok ale jakoś bardziej mnie przekonuje ta dorosłość w wiedźminie.



Porównywanie ME3 do Wiedźmina to chyba jakiś żart. Mimo że obydwie nazywa się RPG'ami to dzieli je tak wiele.
 
Wiesiek ma bardzo dobrą i ciekawą fabułe, genialne wręcz dialogii i nie sądzę,że jest tak przeceniany jak napisał to TJ. Bo gdy ja grałem pierwszy raz w Wiedźmaka, to gdy kumpel oznajmił mi,że to robili Polacy, byłem serio w szoku,iż potrafimy robić tak świetne gry ;)
 
Back
Top