GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Też katuje Darksiders teraz. Ogólnie opinię mam podobną jak Visu. Gra jest całkiem dobra. Grafika mi nie przeszkadza w ogóle osobiście. Jak gra ma klimat (a ma) to nie musi wyglądać jak Crysis dla mnie. O zakończeniach się nie wypowiem, bo 2-ki jeszcze nie skończyłem. Tak samo zresztą jak i 1-ki, :D która miała tak masakryczne backtracking pod koniec, że mnie całkowicie zdemotywował i gry w końcu nie skończyłem.
 
^^



O cholera, aż się łezka w oku kręci. ;] 3 może 4 gier nie rozpoznaję, ale część z nich to godzinami męczyłem. Nawet ten jebaka Larry się załapał. ;)
 
Panowie, moglibyście wymienić wszystkie gry? Komuś się chce? xD Bo widzę, że jest parę z gatunków, które lubię, a nie ogarniam co to za gry.
 
Tych gier jestem praktycznie pewny, ale w niektórych przypadkach mogę się mylić - jak coś, to poprawcie. Część z tych, których nie wpisałem kojarzę, ale nie pamiętam tytułów

1. Blood of Monolith
2. Age of Emires
3. Silent Hill
4. NFS
5. Mafia
6. Fallout
7. Commandos Beyond the Call of Duty
8. Fahrenheit
9. GTA 2
10. HoMM3
11. Super Mario
12. Worms
13.
14. Colin McRae Rally 2
15. Course odf monkey island

16. Jazz Jackrabbit

17. Max Payne

18. Tony Hawk Pro Skater

19. RollerCoaster Tycoon

20. The Settlers 2


21. MoH AA
22. DSJ
23. Wolfenstein
24. Jakiś PES
25. Gothic
26. Duke Nukem Manhattan Project
27.
28. Airfix Dogfighter
29. Portal 1
30. Larry, chyba 7
31. Metal Gear Solid
32.
33.
34. Różowa Pantera
35. Starcraft
36.
37. Quake 3 Arena
38.
39. The Sims
40. Syberia
41.Wacki Kosmiczna Rozgrywka
42. Cossacks: European Wars
43. Contra
44.
45. Call of Duty
46. Dungeon Keeper 2
47. Blobby Voleyball
48.Wolfenstein 3D
49. Driver
50. Elastomania
51. Half-Life
52. Counter-Strike
53. Diablo
54. Hitman 1
55. Baldur's Gate
56. FarCry
57. Wolf Enemy Territory
58.
59. Serious Sam II
60. Deus Ex
61. GTA Vice City
 
instalowal ktos gre War Game European Escalation ? bo mam problem z zainstalowaniem wyskakuje mi ze mam blędny CD key ?
 
bardzo smieszne , poszukuje patch Ekstraklasa do Fifa 12 - jest dostepny tylko na 1 stronie ( nie moge sie zarejestrowac) , fajnie jakby ktos wrzucil na jakiegos serwa to bym pobral
 
24. Fifa 98 (na moje oko, ale może być też Actua Soccer 3)



27. Civiliaztion 2



32. The Longest Jurney



33. Outlaws (rewelacyjny klimat)
 
mam problem z zainstalowaniem gry Darksiders 1 od skidrow , po wypakowaniu gry i włączeniu instalacji - instaluje mi tylko jakiś comic i soundtrack zajmujący ok 100 mb , instalka ma 9.7gb po wypakowaniu , będę wdzieczny za pomoc :)
 
Możesz zadzwonić po support do wydawcy, czyli w tym przypadku do firmy CD Projekt. A nie czekaj... Znowu pirat;-)
 
tomek, to wlasnie nie twoja sprawa, darksiders kosztuje pierdolone 40 zl na ps3, wyobrazam sobie ile na kompa, bez przesady jak na bukmacherce wygrywasz kokosy
 
Mnie to szczerze mowiac wali czy ktos piraci czy nie, ale te ciagle pytania sa naprawde irytujace. Wez sie czlowieku naucz z wyszukiwarki korzystac albo kup gre i nie bedziesz mial problemu.
 
Back
Top