GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

On jest typowym wytapetowanym klubowym chłopaszkiem, który przyjeżdza w 'zacofane' strony bo mu matka każe. Piwo nie dla niego :) Dzięki za propozycje, chociaż UFC odpada w przedbiegach bo zbyt skomplikowane to to jest.
 
Jak piwo to tylko:
Ciechan Miodowy :-) lub Piwo na miodzie gryczanym (Browar Jabłonowo) lub Efes Pilsener (rozlewany w Turcji).
 
Jak piwo to tylko pszeniczne- Obolon, Biła Noc, Paulaner, Okocim, Łomza- mniam :) A miodowe mi nie podchodza.



Na x360 dobre jest Dorito Crash Course.



edit:



No moze nie "tylko", ale jezeli tylko mam okazje to biore pszeniczne w ciemno.



edit 2:



Jak nie lubi piwa to moze to plubi? ;)



http://www.kwas-chlebowy.pl/?
 
@Adib



Ciechan Miodowy :) - jesteś z Ciechanowa?



Pytam bo to piwo lokalne.



A co do waszej fascynacji The Walkin dead, to spróbowałem i mega wciągająca ta gra jest heheh
 
Jak już przy tej fascynacji do Walking Dead jesteśmy, to kto przeszedł epizody więcej niż jeden raz z dokonaniem innych wyborów i czuje się rozczarowany ;)?
 
Mofo textylia, też pijam najczęściej Ciechana. A mieszkam obecnie w zupełnie innej części Polski. Dziś nie problem dostać regionalne piwo.
 
Aktualnie Ciechan Miodowy jest transportowany chyba do całej Polski, bez problemu można go dostać w tzw. "domach piwa" w różnych częściach kraju, ale trzeba przyznać, że jest bardzo dobry :-)



The Walking Dead również mi się podobała, ostatnio znalałem wreszczie czas na skończenie MW2 i gra zachęciła mnie do kupna MW3.
 
Niekoniecznie w "domach piwa". Nawet w hipermakretach mozna go dostac. A jak to wyglada z cenami w Ciechanowie?



Zeby kopletnie nie offtopowac. L.A. noire complete edition na pc w euro rtv za 84,99zl.



Edit:



Teraz zauwazylem ze UFC Undisputed 3(xbox i ps3) w euro za 49zl! Ale z odstepnoscia krucho, np. w Warszawie tylko przy IKEA.



http://www.euro.com.pl/gry-xbox-360/thq-ufc-undisputed-3.bhtml
 
Właśnie wróciłem z Empiku z poszukiwaną zdobyczą. UFC 3 Undisputed za 109 pln. Właśnie się instaluje na Playce i żegnaj świecie.
 
yagiel, jest jeszcze takie cos, ze nie w kazdym miescie jest ten sklep a jak juz jest to np we wroclawiu na 5 euro tylko w jednym jest a w rybniku i raciborzu nie ma wcale
 
Pracowałem kiedyś na promocji w RTV i wiem, że na miejscu to oni gier nie mają. A gry potrzebowałem na teraz, więc 5 dych mi wisi w tym momencie. Zaciąłem się właśnie na sway tutorial..
 
a ja bylem ostatnio w RTV i byly gry :] Gaara, racja,ale mimo wszystko wole przezyc 3 dni i miec do odbioru na poczcie :) ale jak kto woli:) Niech Maxa Payne'a tak przecenią :D
 
te gry sa w sklepie, poprostu tylko w niektorych filiach, nie da sie jej przez neta zamowic. taki psikus:)



ja juz dalem cynka do wro, zeby mi ktos zakupil:D
 
Ja ostatnio byłem w RTV Euro przejazdem. Chciałem kupić X-boxa. Sprawdziłem dzień wcześniej ofertę w internecie. W sklepie okazało się, że X-boxy są, ale oferta skierowana do klientów jest niezwykle uboga. Dorwałem konsultanta i mówię, że w internecie mają znacznie lepsze propozycje. Nie świadczy to dobrze o RTV Euro skoro w sklepach stacjonarnych na półki wystawiają mniej atrakcyjne zestawy, pomimo tego, że mają je w magazynie. Minęło kilkanaście minut, skompletowałem interesujący mnie zestaw bodajże z dwoma padami i fifą, na podstawie tego co widniało w sieci. Podchodzę do kasy z konsultantem. A baba przy kasie mówi, że nie sprzeda, bo zamykają za 15 minut, a ona już rozliczyła dzień. Powiedzieli, żebym przyszedł jutro. Powiedziałem, że sobie żarty robią. Wkurwiłem się i wyszedłem. To się nazywa obsługa klienta :D Przez chwilę myślałem nad napisaniem skargi do przełożonych, ale stwierdziłem, że może to jakiś znak, aby wreszcie zabrać się za magisterkę...
 
ja napisalem skarge, bo nie chcieli mi laptopa przyjac na gwarancje. ale to nie znaczy, ze gierki nie kupie po takiej cenie:) w papierach maja straszny burdel, kupilem laptopa i jak go chcialem dac na gwarancje to sie okazalo, ze numer seryjny jest na jakas babe.. i oni ci powiedza, ze go nie przyjma jak wziety na raty na moje nazwisko..
 
@ Hubi możesz dać link do spidermana ?



Ściągnij sobie program Ygoow 0.7. Tam się wkleja taki specjalistyczny kod , podajesz hasło i ściąga Ci jak na premiumach normalnie. Zaraz wrzuce plik z kodami na speedyshare.
 
sprawdź lepiej co czy na pewno spidermana ściągasz bo gra wychodzi dopiero za dwa tygodnie, może ktoś wrzucił jakiś badziew jak to często bywa przed premierami ciekawszych gier.
 
Back
Top