GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@up

Niestety, usługa błyskawicznego doładowania konta PayPal jest obecnie niedostępna.

<h3 align="center">
Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapewniamy, że pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.
Tymczasem prosimy o skorzystanie ze standardowej usługi dodawania środków
do konta PayPal z rachunku bankowego.

a zwykły przelew kilka dni trwa :/
 
Chyba ze masz kredytowke, albo karte debetowa ktora mozna placic przez neta ( napewno millenium, mabank, alior).
 
Zatem poproś jakiegoś znajomego, żeby kupił Ci grę (kupuje się jako prezent). Zapłaci, da Ci cd-key, a Ty mu oddasz pieniądze i wszystko gra.
 
Znalazlem cos tsakiego:

Wyjątkiem są m.in. karty Visa Electron Inteligo, Visa Electron Deutsche Bank i Visa Electron Invest Bank, które umożliwiają dokonywanie transakcji w internecie


Sprobuj, powinna zadzialac.
 
Niesamowity Spiderman normalnie działa u kumpla , także nie jest trefny , chyba że kumpel mnie oszukiwałby :)
 
hehehe,dobre :) ale szczerze mowiąc, w 3 bullet time,używam dużo mniej niż w poprzednich częściach :) Tutaj dużo pomagają przeszokdy za którymi można się skitrać ::)
 
@mnemic



Dziękóweczka ! Działa Visa Electron z DB :-)



Portal 2 mnie kosztował 15.61 zł ! :-)
 
Spoko :)



Teraz przez te 9 dni trzeba sobie wyrobic nawyk wchodzenia i spr co jest w ofercie dnia :)



Origin tez wprowdzil obnizki np. BF3, ME3 za 67 zl.
 
Ostatnio zrobiłem małą wymianę. Heavy Rain, Resistans 2 i Mafię 2 wymienilem za Medal of Honor i AC: revelation.



Dodam tylko, że tej pierwszej jeszcze nawet nie włączyłem tak mnie AC wciągnął.



Na początku zbytnio mnie mnie przekonywał, nowe rozwiązania nie przypadły mi do gustu, ale z czasem coraz bardziej mi sie podobają. Trzeba przyznać, że dużo rozwineli i mozna dostać lekkiego szkou przeskakując z AC2 od razu do wspomnianej przezemnie części. Nie chce też spoilerować.



Od siebie: Rewelacja.Ta seria jest niesamowita. I ten stary Ezio jakoś lepiej się prezentuje. 3 kupię na pewno. Szkoda tylko, że nie grałem w brotherhood ale co się odwlecze...
 
Podziękowania dla Hanga - dzięki niemu, zakupiłem wersję The Walking Dead na allegro i zdołałem ukończyć Episode 2.



Krótka ocena? Hardkorowa część, w której można wykazać się brutalnością. Najbardziej zaskoczyły mnie sama końcówka i film z kamery...



Czekam z niecierpliwością na trzecią część ;)
 
Powiedzcie mi,czy po napisach końcowych w Max Payne 3 działo się coś jeszcze? Jeśli tak,to nie mówice co:) Pytam bo właśnie skończyłem,ale byłem zmuszony wyłączyć na początku napisów.
 
Dobra,nvm,mozna odpalić od ostatniego punktu kontrolnego.



Recka:



Fabuła - słabo,nic konkretnego i nic więcej nie napisze,aby nie spoilerowac.



Klimat- niestety nie jest to ten sam charakter klimatu co w pierwszych częściach, więc automatycznie ocena gry spada w dół, aleeee i tak jest to świetny klimat, jeden z lepszych jakie poczułem w grze. Ogólnie,jeśli pogodzić się z brakiem śniezycy stulecia(choć nie do końca:>) i psychodeliczności,to jednak wypada to bardzo,bardzo dobrze.



Grywalność - tak jak w poprzednich częściach,Max Payne nadal jest najlepszą grą akcji :)



Multiplayer - o tym wypowiem się po zakupie oryginału.



Sama postac Maxa bez zmian - niestety nie ma kapitalnych dialogów, ale mozna poczuć,że nadal jest to ten sam,stary,dobry,wkurwiony Max,choć "oblany" już innymi problemami które zagłuszają ślady przeszłości.



Ocena. 9/10 - dałbym 10/10, ale w porównaniu z 1 i 2 nie mogę. Choć mysle,że ocena podskoczy, bo druga część przy jedynce też wypadła nie co słabiej. Mam nadzieje,że będzie część IV która w znaczym stopniu będzie powiązana z pierwszą :)
 
Panowie polecam wam "zagrac" w The Walking Dead. Jedna z fajniejszych gier w której jesteśmy prowadzeni za rączke ale dokonujemy wyboru. Jesto to tak jakby serial w którym bierzemy udział. Niedługo bedzie 3 z 5 odcinków , jak narazie fabuła mi odpowiada mam nadzieje że niebedą jej wydłużać specjalnie byleby tylko ciągnąć kase.
 
@w4ar


Dzięki, grę i temat znamy ;) 3 odcinek w sierpniu.


A tak swoją drogą - wiele osób narzeka na system poddań w UFC: U3... Więc polecam zagrać w UFC:U na smartfonie i porównać sobie oba te systemy :D
 
Ostatnio nadrabiam zaległości i wałkuję Assassin's Creed. O ile pierwsza część jest średnia i po 3 godzinach zabawy wieje już taką monotonią, że ciężko normalnie grać, tak dwójka to zupełnie nowa jakość. Super gra i zapowiada się, że kolejne części są jeszcze lepsze. Poluję na Broderhood a potem Rewelations. BTW fabuła w tej gierce - zwłaszcza uwzględniając tzw. "prawdę" niszczy system.
 
Yoshi, mi rowniez ten aspekt sie najbardziej podoba w Assasinie. Oczywiscie sam nie ogarnalem tego wszystkiego na poczatku i dopiero po zglebieniu calej tej wiedzy na odpowiednich forach, doszlo do mnie ile tam tego wszystkiego jest, jak swietnie laczy sie teorie spiskowe z naszym swiatem, i ze w kazdej z nich jest zawarte ziarno prawdy.



Jedynka miala zabojcza koncowke ... UWAGA SPOILER







te wszystki znaki wypisane krwia, odrazu rzucily moja szczeke na podloge, gdy pozniej zaczalem czytac teorie dotyczace poszczegolnych z nich, szczena poleciala na ziemie drugi raz :-)
 
Panowie , nie mogę robić reversali w UFC 3. Celowo chciałem wytestować i cały czas macham gałką prawa lewa , a on i tak przechodzi gardę.
 
Back
Top