GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@up



Gsp pracuje przy "sleeping dogs", a nie "watch dogs". I jest to gra raczej niezbyt wysokich lotow :-)



No chyba, ze masz tego pelna swiadomosc, a ta wstawka o "Watch dogs" byla oderwana od tematu xd
 
Nie, pojebało mi się. :D
Mendziarze pewnie specjalnie to zrobili. :D Nazwa podobna, nawet jak te urywki było widać to podobnie wszystko wygląda.
 
Ja mogę się pochwalić, że AC przewałkowałem wszystkie, a teraz na PS3 napierdzielam w Revelations. Ac to pozycja konieczna dla prawdziwego gracza :P.
 
az chyba zaopatrze się we wszystkie asasyny. Tylko cholernie drażni mnie fakt, że będę musiał przejsc strasznie nudna jedynke (wedlug opinii w necie) żeby poznać całkowicie fabułe.
 
Seria AC to już klasyk, wręcz ocieka zajebistością największa wada tej serii to casualowość.



Fabuła jest świetnie rozpisana i jeszcze się rozkręci w AC III. Podsumowując jest to jedna z najlepszych serii w jakie grałem i u mnie ma miejsce tylko za Mass Effectem.



Jedynke warto przejść, jest świetna i rewolucyjna.
 
Mnie AC aż tak nie oczarował. Miał być kozacki skrytobójca, a wyszedł starożytny Rambo. Zdecydowanie wolę "The Original Assassin". :) No i czekam niecierpliwie na Dishonored.
 
A jak poprzednie części? Warto to ruszać? Z tego co się orientuje to jest to metro po apokalipsie+mutanty? :) Kurde,a jest jakaś gra,gdzie nie mam mutantów? Coś na wzór filmu Droga
 
Hard Reset + DLC na steamie za niecałe 4 ojro. Rodzimy FPP w klimatach cyberpunk, całkiem spoko.
 
Yagiel , naprawdę warto, klimat w grze jest genialny , fabuła bardzo wciąga. są też dwa różne zakończenia.



mutacje to esencja gier traktujących o postapokalipsie :)
 
W Metro nie grałem, bo gra była dość średnio oceniana. Jednak chyba będę musiał nadrobić zaległość, choć szczerze książkę czytało się fajnie, ale nie była jakaś super. Gameplay z nowej części naprawdę zajebisty, ta gra wygląda na grę, którą miał być bardzo przeciętny Stalker.







Nie ma świata bez mutacji po apokalpisie :D A Droga całkiem dobry film, ale właśnie tego mi brakowało - mutacji.



Kojarzy ktoś grę, były jakiś czas temu puszczane trailery, w której facet opiekuje się dzieckiem (dziewczynką?) w postapokaliptycznym świecie, i właśnie uciekają przed potworami/przestępcami ? Nie pamiętam tytułu, ani nawet daty na którą była zapowiadana..
 
Powiem Ci, że Stalker nie był grą zła, ba ! był nawet grą bardzo dobrą. Jednak patrząc na to, jak był zapowiadany, co miało w nim być, jak ze względów finansowych ograniczono cały projekt.. To jednak u mnie pozostał jakiś niesmak. Dzięki za link :-)
 
No w AC jest chyba zawarta każda z dużych teorii spiskowych ostatnich lat. Od sfabrykowanej misji na Marsa przez zabójstwo Kennedy'ego, wolnomularzy aż do "ludzi za kurtyną" a wszystko to połączone tak spójnie że byłem całkowicie zaskoczony jakością fabuły.



Z początku wydawało mi się, że wrzucił gościa do maszyny rodem, matrixa i nic z tego nie wyniknie. Ot, koleje udziwnienie. Na szczęście mocno się zdziwiłem.
 
Do anonimowych? W której części? Jak w 1/2 to musiało mi umknąć, jak w którejś kolejnej to jeszcze przede mną;)
 
zaopatrzyłem się dziś w Skyrima i Arkham City. W ogóle musze tyle nadrobić tytułów, żadnego Mass Effecta nie przeszedłem, żadnego AC czy chociażby Fallouta (poza stareńką dwójką).
 
Skyrim + Fallout + Mass Effect -> odezwij się za rok, jak się oderwiesz od kompa... ;]



Podobno Arkham City jest zajebiste, ale zawsze miałem uprzedzenia do gier na bazie filmów/książek/komiksów, bo na PC były regularnie partaczone.
 
Obie czesci Batmana sa naprawde dobre, swietny system walki, dobra fabula i grafika.
 
takie gry były partaczone nie tylko na pc, na konsolach też szału nie było aż do Arkham Asylum/City. według mnie AC było najlepszym tytułem wydanym w 2011, szkoda tylko, że DLC z harley quinn było słabe.
 
Arkham Asylum i City nie są spartaczone, bo nie są na podstawie filmu i nie mają nic wspólnego z trylogią Nolana. Najczęściej takie gry powstają na szybko, żeby zdążyć przed premierą filmu. Rocksteady robiło obie gry bez ciśnienia dlatego wyszły zajebiście.

A poziom zakręcenia fabuły AC jest aż za bardzo przegięty. Teraz się okazało, że wersję na PS Vita robi... Abstergo Entertainment. :D
Ja już dawno połowę wątków odpuściłem, bo nie chce mi się tego wszystkiego co rok przypominać.
 
Powie mi ktoś jak włączyć powtórki w Fight Night Champion? nigdy ich nie mam. czy to po KO , czy po nokdałnie.
 
W opcjach szukaj ;p

zaopatrzyłem się dziś w Skyrima i Arkham City. W ogóle musze tyle nadrobić tytułów, żadnego Mass Effecta nie przeszedłem, żadnego AC czy chociażby Fallouta (poza stareńką dwójką).


Zazdroszcze Ci, też chciałbym na nowo odkryć te gry :(
 
Back
Top