GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@up



Grasz na Xboxie? W takim razie musisz podłączyć zewnętrzny dysk twardy. Choćbyś miał na wewnętrznym 3 giga wolnego miejsca, to i tak nie będzie powtórek - gra jest tak skonstruowana, a i w opcjach zmiany tego stanu rzeczy próżno szukać. Mój ziomek miał właśnie taki problem; u mnie na PS3 wszystko grało, chociaż krótko w to pykałem.
 
Szady ma pewnie racje, bo identycznie wyglada sytuacja z powtorkami w EA MMA i UFC 3, czyli bez dysku ni chu
 
JA w UFC i w EA MMA mam zawsze zaraz po walce i werdykcie jakies powtórki , a w FN:Champion jak znokautuje to i tak nie zobaczę powtórki akcji.. Ja save zapisuję na pendrive , więc bez dysku ni chujutki nie pooglądam powtórek?
 
Wiec tak wczoraj ograłem Guild Wars 2 i musze powiedzieć że zostałem bardzo miło zaskoczony :).



Pierwsze co rzuca sie w oczy to swietnie zrobiony edytor postaci dosłownie można stworzyć postać jaką tylko chcemy.



Po stworzeniu postaci oglądamy swietnie zrobione wprowadzenie do fabuły. Gdy jesteśmy już w grze gra prowadzi nas za rączke bysmy poznali "nową" mechanike gry.



Tryb PvE:



Jest po prostu świetny ze wzgledu na global eventy które czesto wystepuja i umilają nam gre. Co najważniejsze w grze nie ma aż tak dużego Gridu misje są różnorodne wiec nikt niepowinien sie nudzić.



Tryb PvP/WvWvW:



Swietne jest to że jesli niechceci grać PvE możecie "odrazu" przejść do trybu PvP w którym też zdobywacie levele. Niestety niemoge dokładnie opisać tych trybów gdyż moj komputer troche mulił ze względu na nienajlepsza optymalizacje Bety.
 
nowa konsola oparta na androidzie. ma kosztować 100 dolarów i do każdej dodawany będzie dev kit.



http://www.ppe.pl/news-16873-Behar_Ouya_ma_rozmiary_Kostki_Rubika.html
 
siemka sory za dłuższą nieobecnosc na forum , ale mialem awarię kompa . Jaką grę polecacie (kupilem nowego kompa) po dłuzszej rozłące z najlepszymi grami ? :-)
 
Tomek, gramy średnio raz na 1-2 dni.


Wracając do Twojego pytania, to jakie gry preferujesz? FPS, RPG, sportowe, zręcznościowe, strategie? To jest dosyć istotne...
 
@Tar a nie masz przypadkiem "uszkodzonej głowy"? jeśli tak użyj na niej stimpacka. ewentualnie jakieś uzależnienie załapałeś / za dużo promieniowania.



jeśli nie to już jakieś techniczne problemy z grą.
 
grasz w 3 czy new vegas ? w trójce niby pomaga wejście do jaskini, przejście kilkunastu kroków i powrót na pustkowia.
 
Dzięki wielkie właśnie tam mi się zbugowało :D



I jeszcze jakby mi ktoś powiedział gdzię się sprintuje/ spowalnia czas bo jak wciskam lewy shift to jest chód.
 
chyba spróbuje GTA IV na pierwszy strzał ;) , tylko poszukuje linków z dobrego serwa , najlepiej po 1 - 3 gb - paczka
 
tar to idzie gdzies zamontowac



edit: nie ma takiego czegos w grze, jedynie jak pomajstrujesz przy fpsach
 
Back
Top