GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Fani w końcu ukończyli mod do KOTOR 2, który przywracał porzuconą przez twórców zawartość gry.
 
Gratsy, jestem tam prawie rok i 8 razy coś trafiłem, 4 razy oddawałem ;)
 
@M.Noonan, mógłbyś dokładniej opisać o co chodzi z tym modem?



BTW, jest kolejny Alan Wake dla PCtowców, warto? w pierwszą część nawet fajnie mi się grało, choć wydawała się dość schematyczna to miała niezły klimat
 
@Gambit


Gra słabsza od poprzedniczki, ale trzyma niezły poziom. Jest wciąż klimat. Nie każdemu może spodobać się koncepcja rozegrania tej historii, chociaż przyznam - jest to dość oryginalne rozwiązanie. Jeśli grałeś w pierwszą część i spodobało Ci się, to warto zagrać i w kont.... nie, to nie jest kontynuacja... w tą drugą część.
 
@Gambit - twórcy mieli zbyt mało czasu na wydanie gry, więc porzucili znaczną część jej zawartości, przez co gra jest nieco okrojona. Zawartości tej jednak nie skasowali zupełnie, a jedynie zostawili "schowane" niekompletne sprawy gdzieś w plikach gry. Fani stworzyli mod do gry który tą zawartość dopełnia i udostępnia. Gra z modem jest więc kompletna tak jak miała być na początku.
 
Madzer



A Alan Wake 1 jest dosyć straszny? Pytam, bo nie lubie gdy odpalam gre któa ma być horrorem, a jedyną straszną rzeczą jaką w niej spotkam, to menu główne.
 
@Frost


Na początku można się przestraszyć, ale potem gra stosuje te same schematy i nie czułem w ogóle lęku przed pojawieniem się stworów. Nie polecam na nastawianie się do tej gry jak do horroru.
 
nie jest straszny.



na piratebay jest już od paru dni Prototype 2 , za dużo się od jedynki nie zmieniło ale gra dalej daje radę.



jest też Inversion (trochę ripoff Gears of War) ale trzeba czekać na jakąś łatkę bo sterowanie jest skopane.
 
Alan Wake nie jest horrorem. Jest grą fabularną nastawioną przesadnie na strzelanie z elementami grozy. Nic poza tym.
 
Zakupiłem nowego PC :) Po mordowaniu się rok na laptopie i granie w FPSy na konsoli wreszcie zagram jak przystało na człowieka :)
 
Hang



ja też zakupilem porządny sprzęt tylko własnie lapka :] teraz po kilku letniej przerwie w grach nie wiem co ściągać :D
 
Tomek niebadz piratem :P



Ale tak ogolnie to polecam:



Gry Batmana Arkham Asylum i City



Assasin Creed Wszystkie cześci



Bioshock 1,2



Sniper Elite V2



Crysis



BF3



MW3



Gta IV jak ktoś lubi



Max Payne 3



Shogun Total War 2



Anno



LOL :D



Torchlight 2



RAGE



F3AR



Borderlands



DayZ
 
800px-Stratosphere_Hotel.jpg




Ja jeszcze polece:



Mass Effect trilogy



Fallout new Vegas



Starcraft II wings of liberty
 
Dorzucę do tej listy: Deus Ex (ostatnią część oraz pierwszą), FEAR (głównie pierwszą cześć, trójka o której wspomniał kolega to rozczarowanie...), GTA od III (a nawet w II da się pograć na windows 7 64-bit i jest legalna możliwość pobrania tej gry...), Half-Life (Wszystkie!), CoD (wszystkie!), Moh (pierwsze) oraz Battlefield (ostatnie dwie częsci) ;)
 
Dorzucę do tej listy: Deus Ex (ostatnią część oraz pierwszą)


Nowy Deus Ex rozjebał system. Każdy co ceni sobie w grze przede wszystkim fabułe, pomysły i klimat musi w to zagrać. A muzyka z tej gry to majstersztyk, do dziś mam kawałki na mp3.
 
Madzer CoD wystarczy zagrać w jedną część, reszta jest taka sama :)



z mniej znanych gier warto sprawdzić Limbo, Bastion, Binary Domain, Might and Magic Clash of the Heroes
 
dwie pierwsze części i czwórka dawały radę ale już następne już były tak nudne, że zmuszałem się żeby je skończyć. pewnie to kwestia gustu ale mnie nieskończone respawny przeciwników, skrypty i denna fabuła skutecznie zniechęciły.
 
Przesadzacie, dla mnie cod ma krotka kampanie ale niezwykle widowiskowa, ciekawa fabularnie. itp. Jedyny minus to wlasnie jej dlugosc. Trylogie modern warfare naprawde warto poznac.
 
Back
Top