GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

a czasami nie chodzi o to, że aktualizują PSN? i dlatego przez jakiś czas nie możesz się połączyć?:)
 
Sprawdzaleś ustawienia sieci w PS3? Możliwe, że ma problemy z uzyskaniem IP z DHCP. Restartowaleś router? ;)
 
A ja odnalazłem GTA SA na swoim dysku , chcę zagrać i teraz rozczarowanie. Bo nie mam dźwięków w rozmowach , ani nie działają mi radia. Napisów (mam spolszczenie) podczas dialogów tez nie widać. Ktoś może pomóc? Lub może ktoś ma orginalne pliki do tych ustawień?
 
Pewnie wersja RIP.



Znalazłem coś takiego, nie wiem czy zadziałała.

Uruchom Narzędzie diagnostyczne DirectX (Start -> Uruchom -> dxdiag). W zakładce dźwięk ustaw Poziom sprzętowego przyspieszania dźwięku na Przyspieszenie (2 lub 3 poziom).


Albo instalacja innej wersji.
 
Poszukam jakiegoś dobrego spolszczenia , może wszystkie pliki zadziałają, ale to ogółem jakaś dziwna wersja chyba jest.
 
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=69351



http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p4340.l2557&hash=item4605501c13&item=300736846867&nma=true&pt=FR_Jeux_Vid%E9o&rt=nc&si=oZVuIXq%252BoaIKARo%252Fz7hROAxU7AU%253D&orig_cvip=true&rt=nc



:-)
 
@heilreis



Niestety nie. Cały czas nie może pobrać adresu IP. Szlak a wszystko działało, nie wiem co się dzieje.
 
Pewnie wersja RIP.



Znalazłem coś takiego, nie wiem czy zadziałała.



Uruchom Narzędzie diagnostyczne DirectX (Start -> Uruchom -> dxdiag). W zakładce dźwięk ustaw Poziom sprzętowego przyspieszania dźwięku na Przyspieszenie (2 lub 3 poziom).



Albo instalacja innej wersji.






Tak , wersja RIP. Dodaktowo w tej opcji mam dwie zakładki z opcją "dźwięk"
 
dokladnie, heileris ma racje, tam nie ma czegos takiego jak save w trakcie gry, a o checkpoincie tym bardziej mozesz zapomniec:D
 
Z tymi saveami to od razu przypomnialy mi sie czasy salonów gie/graj - bud - zwał jak zwał - wiadomo o co chodzi.



Tam czasem była możliwość kontynuacji za odpowiednią odpłatą mierzoną w żetonach / startych 20 zł w bilonie. Ale nie wszędzie we wszystkich grach oczywiście i często ilość "kontynuacji" była ograniczona. Pamiętam,że byli kolesie, którzy mimo,że nie było możliwości wznowienia gry po "Game over", na 1 żetonie byli w stanie okupować automat pół dnia. Oczywiście wokół pełno gapiów.



W jedym salonie gdy poziom odwiedzających ten przybytek znacznie wzrósł, tzw. "szef" - tak sie zwracaliśmy do właścicieli grajbud- wprowadził grę na czas. Wyglądało to tak, że mimo ,że nie traciłeś "żyć" , po np. 5 min. gasła lampka - co blokowało możliwość ruchu - dorzucenie monety eliminowało ten mankament....niestety tylko na 5 minut.







Dobre czasy, nie jakieś save'y, check pointy , itp.... :-)



191752.jpg
 
to ładnie was robił z tą grą na czas :)



salony to była zajebista sprawa , pamiętam kozaków co przechodzili Cadillacs & Dinosaurs na 1-2 żetonach :)
 
Jebany żyd! Ale z drugiej strony i on musiał coś zarobić :-) Jakby tak podsumowac ile kasy poszło się je...ć na automatach to pewnie na jakaś furę by starczyło.
 
Panowie możecie polecić jakąś dobrą grę ze świetnym split screenem? Młody kuzyn do mnie przyjechał z Niemiec na kilka dni i musze go czymś zająć, a piwa nie lubi. Oczywiście xbox360
 
potrzebuje spolszczenie lub zangielszczenie ;) napisów do Legacy of Kain : Blood Omen 2 - mam wersje po rosyjsku i nie wiem jak w to grać :D
 
PIWA NIE LUBI???







Bardzo dziwne, zaprawdę. Pierwszy raz słyszę o takim przypadku. Najlepiej chyba UFC, może załapie bakcyla.
 
Back
Top