GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

700 godzin to jest przesada, nawet w demons soul goscie , ktorzy graja juz w new game+++ maja po 300-400 h a gra tez jest dosyc ladnie rozbudowana i przede wszystkim trudna w chuja
 
http://allegro.pl/the-walking-dead-5-epizodow-pelny-sezon-steam-i2472504250.html







69zł za 5 części gry to chyba nie dużo. Na dodatek grając na piracie gra "nie zapamiętuje" Ci wyborów z wcześniejszych epizodów, a to jest jedna z najważniejszych rzeczy w tej grze więc gra na piracie to zabicie ducha całej tej gry. Myślę, że warto sobie odpuścić kilka piw w weekend albo kino z laską :P
 
700 godzin to nic. Mam na steamie w znajomych ziomka, który w Dota 2 rozegrał ponad 2 000 godzin :O
 
Witam nie wiem czy w dobrym dziale ale mam pytanie czy chcialby ktoś odkupić Xboxa z gierkami UFC 3 , UFC 2010 EA SPORTS MMA i Fight Night Champion zainteresowanym podaje link na allegro:http://allegro.pl/xbox360-okablowanie-dwa-pady-przerobka-gratisy-i2473184808.html
 
Narobiliście mi smaka na Fallouta i dziś zakupiłem wersje na PS3 Obym tylko miał czas w to posiekać dłużej :)
 
jakiego kupiles? new vegas? ja zjebalem, bo kupilem bez dodatkow i teraz bardziej mi sie oplaca sprawic sobie plytke razem z wszystkimi dodatkami niz kupowac je osobno
 
Ja jakoś nie wyobrażam sobie gry typu F3 na PS3. Dla mnie musi być obowiązkowo myszka i koniec.



A Walking Dead ep. 2 ssie, jeśli chodzi o serial to po 1 serii coś niedobrego się z nim stało.
 
@Wieri


My tu w sumie o grze... Jeśli jednak odniosłeś się do serialu, to trudno nie zgodzić się - z dynamicznego życia i walki o przetrwanie w serii nr 1, otrzymaliśmy "spokojne" życie osadnicze w bezpiecznej i sielankowej okolicy bez zombie... No, ale wszystko zanosi się na to, że w 3ciej serii nastąpi zmiana :)
 
Jeśli chodzi o zombie, to ostatnio ściągnałem gre o tytule Zomboid (30 zł na Desurze), gra strasznie oldschoolowa, rzut izometryczny. Jeszcze jest za mało itemów jak dla mnie (Broni!), ale gra się całkiem fajnie. Jednakże jest to wersja alpha bądź beta, wersja finalna ma się dopiero ukazać. http://projectzomboid.com/blog/







Teraz chcę sobie kupić coś na playke, tylko szkoda mi kasy na nowe tytuły. Myślałem np. o Red Redemption, bo w Empiku jest za 80 zł. Fifa 12 już mi się przejadła ;] Macie coś do polecenia na PS3?
 
@Wieri



Red Dead Redemption - polecam jak najbardziej. To jest takie GTA (twórcy ci sami) w realiach dzikiego zachodu. Główny wątek + misje poboczne to wiele godzin rozrywki.



Do gier, które polecił Boomster, dorzuciłbym jeszcze:



- Killzone 3 (bardzo dobry FPS, tylko kompania single player krótka: na ok. 8-10 godzin)



- Assasin's Creed 2 (jeśli lubisz "skradanki" - pozycja obowiązkowa)



- Colin McRae DIRT 3 (znakomita samochodówka z wykorzystaniem licencji WRC)



W sumie jest tego trochę; zależy, jakie gry bardziej preferujesz.
 
Najlepszą chyba obecnie opcją na tanie granie na PS3 jest wykupienie abonamentu PS+. Za 59zl (3 miechy) dostajesz od razu 10 pełnych gier do ściągnięcia m.in.: Deus Ex, inFamous2, Darksiders, Space Marine. Dodatkowo co miesiąc dochodzi nowa gra (w lipcu doszedł wspomniany Deus Ex). Pozatym na PS+ jest sporo przecen. Ja np. kupiłem Red Dead Redemption + Undead Nightmare w pakiecie za 67zl.
 
ja jakiś nie ogarnięty jestem ale przyzwyczailem się do tego, ktory wg niego jest niewygodny i ciezko mi sie przestawia. od 14 lat gram na takich padach. a swoja droga krzyzak jest ok :-)
 
Grałem w Uncharted 2 i God of War III. Uncharted spoko, ale tylko spoko - nigdy nie przepadałem za grami typu Tomb Raider. Natomiast God of War miażdży cycki i gre przeszedłem na 3 podejścia. O Killzonie dużo dobrego słyszałem, ale nie zamierzam grać w FPS-a na padzie, po prostu nie jestem w stanie się przestawić z myszki. Grałem dużo w Gran Turismo 5, na kierwonicy, i jest zbyt arcadowe. Na kompie grałem w Rfactor, to jest dopiero symulacja.



Chyba skusze się na Red Redemption, Rockstar raczej nigdy nie robi lipy.



A boks na PS3? Fight Nighty i inne wariacje w których kompletnie się nie łapie? No chyba, że w kóncu obowiązkowo UFC3. Problemem jest ilość dostępnych produkcji, a ograniczony budżet. To nie jest PC, gdzie wychodzi 5 ciekawych tytułów na rok...



Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
 
Wieri ja grałem dużo w fight night round 3 i 4. Naprawdę fajnie zrobione, ale UFC, co tu dużo mówić, miażdży te produkcje. W najnowszą odsłonę nie grałem, ale mam wersję 2010 i świetnie się przy niej bawiłem. Także z całego serca mogę polecić i to niezależnie od sympatii do tej konkretnej dyscypliny sportu - po prostu UFC jest świetną grą i tyle. Co prawda ja gram na xboxie ale myślę, że to bez różnicy. Też chyba się skuszę na red redemption. Ze swojej strony mogę polecić Mafię2, którą właśnie ukończyłem. Mam też pytanie, czy ktoś może grał w Godfather 2? Jak to się ma do Mafii właśnie?
 
Mnie w UFC 3 dobija online. Jeżeli jesteś niecierpliwy i nienawidzisz przegrywać przez lagi, albo błąd gry, to odradzam grę online bo można konsole roznieść :-).
Ale ogólnie gre polecam, szczególnie dla fanów, bo gra jest dobra (po za online).
 
Hej



Poza Falloutem New Vegas zakupiłem jeszcze jedno ciekawe niedoceniane chyba trochę RPG Alpa Protocol



Teraz gdyby mi ktoś polecił jakiegoś RPG gdzie sieka się mieczem itd na Ps3 to byłbym wdzięczny. Najlepiej starsze produkcje bo na Skyrima mi szkoda kasy jak na razie :)
 
@def demons soul, gwarancja dobrej jakosci jak lubisz wyzwania, trudna giera. i jej starszy brat dark souls ale to juz troszku kosztuje:D



demons soul kupilem jakos za 10 euro
 
@def
Ja mam Two Worlds II na PS3 i starczyło mi na jakieś 50h na singlu i z jakieś 20h na multi, ale teraz chyba już nikt w to nie gra na multi. Tylko, że jak przeszłem raz gre, to już drugi nie odpalałem, tak samo z multi, szybko może się znudzić.

A co do Skyrim'a to myśle, że się opłaca go kupić jeżeli jesteś fanem gier tego typu. Ja chciałem niedawno go sprzedać bo miałem max lvl i już trochę się mi znudziło. Ale parę dni później stwierdziłem, że jeszcze w niego pogram, zdobęde 100% trofeów itp. Czyli jest to gra do której będzie się wracało, tak jak do Obliviona.
 
Def tak jak Gaara polecam Demons Soul podobno gra dla ludzi cierpliwych, i lubiacych przechodzic etapy po kilka razy ze wzgledu na łatwą śmierć :D
 
z tym, ze latwo umrzec to prawda, ale jak juz wsiakniesz i planujesz wszystko taktycznie to mozna i cala gre przejsc umierajac przy tym tylko kilka razy. fajne jest tez to, ze samemu sie wplywa na to w jakim swiecie gramy, czy pure white world tendency, neutral czy pure black world tendency. w black przeciwnicy sa silniejsi i pojawiaja sie mini bossowie, takze niektore dzwi sie otwieraja, w white przeciwnicy sa latwiejsi ale dostaje sie mniej doswiadczenia i loot jest slabszy, ale niektore wrota tez otworza sie tylko w tym swiecie
 
Back
Top