GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

tomek-host -> http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=3733 - gra kosztuje 25 zł. Naprawdę Cię nie stać?
 
Śmigam na piracie Max Payne - po wakacjach kupie dla multiplayera - będzie to mój pierwszy multi(nie licząć World Of Tanks i słabego Painkillera) i mam nadzieje,że nie bede zalowac wydanej kasy. A co do samej gry - jestem dopiero na początku,śmigam po faweli,ale już widze,że fani serii nie będą zawiedzieni:) Co prawda klimat nie ten sam,co w śniezyce stulecia,ale Max jest ten sam, :) Grywalnośc mega.



Jak ktoś gra w MP3,w multi to prosze o opinię.



W planach mam też zakup Wiedzminow, bo wyszly boxy w atrakcyjnej cenie (2w1 za 80). Dla amatora takiego jak ja, ta gra to dobry wybór?
 
Wiedźmin to moim zdaniem po prostu świetny wybór, nie ważne, dla amatora czy nie ;) Zwłaszcza dwójka, jedynka może dzisiaj już trochę odstraszać grafiką (tak mi się wydaje, ostatni raz odpalałem to jakieś 1,5 roku temu).
 
Zwłaszcza dwójka, jedynka może dzisiaj już trochę odstraszać grafiką


Zwlaszcza jedynka, która nie jest tak powtarzalna i nastawiona na akcję jak dwójka. Gdzie fabuła jest głębsza, a wyborów jest więcej. Gdzie klikanie ogranicza się do timingu, a nie mashowania. Gdzie jest kilka stylów na różnego rodzaju przeciwników. Gdzie zagadki bardziej wciągają. A po drugie, to kto patrzy na grafikę? W grze ma liczyć się klimat, gameplay i doznania, a nie grafika. Do dzisiaj gram w gry DOSowe czy z lat 90 i bawię się świetnie, a co dopiero mówić tutaj o takim nowym Wiedźminie, który wyszedł zaledwie w 2007 roku.
 
Wiedźmin, jest naprawdę dobry zarówno 1 jak i 2. Gry są mega dobrze zrobione, jedynka ma bardzo długiego singla, ale mimo wszystko, bardzo wciąga przez nieliniowość fabuły, zadania poboczne itp. Świetna gra. W dwójce trudniej się walczy, ale kampania też jest fajna.
 
Mam ostatnią misję czyli bitwę, póki co jej nie zaczynam bo nie wiem czy będę mógł grać po jej skończeniu.
 
nie pamietam, ale chyba nie. zaliczaj jak najwiecej misji. walczyles juz z deathclaws? w jaskini jednej, chyba z devil w nazwie mozesz powalczyc z jakims szpnonem mutantem, najlepszym przeciwnikiem w grze, ale bez ostatniego levelu to bym nawet tam nie wchodzil i bez perka zadajacego deathclaws 50% obrazen wiecej
 
O kurde Gaara ja chyba z nim nie walczyłem, a myślałem, że przeszedłem Mojave wzdłuż i wszerz. Zajebisty klimat w Dead Money (chyba), muszę ogarnąć resztę DLC i zacząć od nowa. :D Narobiliście mi smaku na NV !
 
najlepiej sobie wybrac tego perka na 20 lv, ktory odkrywa wszystkie miejsca na mapie. mi tar narobil smaka kilka dni temu i zaczalem sobie od poczatku smigac, odkrylem duzo misji, o ktore przy pierwszym przechodzeniu sie nawet nie otarlem. a najsilniejszy madafaka w grze do czegos zobowiazuje :P
 
Zrekrutowałem teraz Lily w Jacobestown, ale trochę marszu miałem z Vegas tam. Po drodzę odkryłem kilka podziemi sympatycznie.
 
Najgorsze w NV jest to, że misje się znajduje w jakiś wypizdówkach... ja musiałem wszystkiego szukać z pomocą neta, bo tak to nie mogłem znaleźć quest giverów... a graliście w te dlc z tym Burned Manem i jakieś jeszcze ?
 
a ja nie mam ani jednego bo mi szkoda 10 euro wyjebac na dlc:( za 4 dychy to ja mam nowa gre, albo dwie podobne do nv, fallouta 3 i borderlands
 
Lonesome Road i Honest Hearts są najciekawszymi DLC . Old World Blues trochę przynudza a Dead Money ma sporo bugów.



wyszło już SpecOps the Line , gierka ma nieźle pokręconą fabułę, polecam.
 
zajebisty klimat mają wszystkie dodatki , nie są wg mnie tak dobre jak do fallouta3 ale czas rozgrywki i fabuła są na poziomie .
 
Back
Top