GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

dragon balle to byly wszystkie takie same, tylko tenkaichi cos wniosl, to chyba 4 czesc byla. juz na gb color byly lepsze, zetka podzielona na czesci w stylu zeldy, w to sie nagralem
 
Jak szukasz dobrej rpg/story w uniwersum DB to polecam Dragon Ball Z: Legend of the Super Saiyan (i część drugą)











Fenomenalna gra :) Przeszedłem ją już z 20 razy i zapewne przejdę raz jeszcze !
 
mi się ze wszytskich w które grałem najbardziej podobał Dragon Ball Z Legends. Grafika nie powalała, ale wg mnie rozgrywka była najfajniejsza.



Przechodziło sie wszystkie walki, które były w DBZ od Raditza po Buu







dragon-ball-z-legends-playstation-ps1-1298649278-005.jpg




dragon-ball-z-legends-playstation-ps1-1298649278-007.jpg




dragon-ball-z-legends-playstation-ps1-1298649278-006.jpg




dragon-ball-z-legends-playstation-ps1-1298649278-009_m.jpg




dodam, że to gra na PSX wydana w 1996 roku
 
Z psxa, pamietam jeszcze Final Bouta i Ultimate battle 22. Obie czesci nie zbieraly dosc pochlebnych recenzji, ale dla mnie byly swietne, za dzieciaka samo granie w gry zwiazane z dragon ballem, jakie by one nie byly, dawalo masakryczna frajde :-)
 
https://www.youtube.com/watch?v=6yvpPlmmyiY



Nowa gra, "Sleeping Dogs", w ktorej system walki zostal wykonany przy wspolpracy z ... GSP :-)
 
Co do DBZ, to polecam kilka gierek z sagi wydanych na przenośną konsolkę GameBoy Advance:



Legacy of Goku (trylogia) - RPG



Supersonic Warriors - bijatyka



Advanced Adventure - świetna platformówka/beat'em up
 
o legacy juz pisalem, ale pojebalo mi sie z gb color. moim zdaniem najlepsza seria jaka powstala na podstawie dbz
 
Legend of Super Saiyan wymiatało, ale nie miałem pojęcia, że powstała część druga. Kiedyś na pewno spędziłbym przy niej długie godziny :P. Legacy of Goku też pamiętam, ale chyba tylko druga część była naprawdę dobra.
 
Dzisiaj skonczylem Spec Ops: The Line, calkiem ciekawa gra, momentami przypomina mi serie Uncharted ktora uwielbiam wiec to takze plus niestety troszke za krotka gra a momenty wyborow tak naprawde nie wiele znacza na pozniejsze zdarzenia. Tak wiec jesli ktos chce pobiegac i postrzelac sie po pustyniach, ulicach i hotelach Dubaju to polecam. Ostatnio takze gralem w Magic The Gathering: Duels Of The Planeswalkers 2013 ale to juz jest pozycja zdecydowanie dla znawcow i koneserow tematu MTG
 
do tara i morta, odkrylem kilka madafakerow w new vegas, ktorych na pewno chcielibyscie odjebac. wszyscy maja w nazwie legendary, deathclaw, cazador, boutfly, fire gecko i jeszcze jakis ale nie pamietam nazwy. wszystkie stwory sa w jaskiniach
 
nie pomoge bo nie mam dodatkow:) jak to jest z tymi dodatkami, ze jakis nowy kawalek mapy sie odkrywa czy jak?
 
Linki z peba powygasały, Cactus, ale dzięki za "trop".


Liczę na Hanga, który wydaje się być obeznany w temacie.
 
całkiem możliwe jeśli zaglądał w każdy zakamarek i słuchał wszystkich dialogów :)



powstaje następna gra Walkin Dead , fps od activison :



 
Back
Top