GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

ciekawe jest to że na Xboxy już nie wychodzą żadne exclusivy , albo bardzo rzadko - na PS3 co chwile coś wychodzi , Microsoft olewa swoich klientów
 
Jednocześnie te same osoby udowodniły nam, że nie potrafiły odnaleźć się w nowoczesnym świecie.







i to jest smutne. te nowe gry maja mega grafikę ale brakuje mi w nich tej duszy. Choc nie powiem bijatyki typu MMA się strasznie rozwinęły od czasów choćby PS2
 
@Tar-Ellendil tam wszystkie platformy są, nawet PC.



@tomek-host racja. M$ okropnie zmaścił wypuszczając choćby takie perełki jak Splinter Cell, czy Ninja Gaiden. Dodatkowo nie tworzą silnych marek od podstaw i w efekcie na klocka pozostało Forza, GoW, Halo (a to przecież juz gry nie młode)... cos jeszcze? Nie rozumiem tego bo exclusive'y to jest siła konsol. To one decydują o wyborze tej czy innej konsoli.



@Painkiller czy ja wiem. To chyba czysty sentyment. Za 20 lat dzieciaki będą tak samo mowić o dzisiejszych grach jak my o tych z PSXa.
 
wlasnie tak myslałem nad tym, moze lubimy te gry bo przypominaja beztroske i dziecinstwo ? nie wiem ale czuje, ze jutro PSX podpiety pod TV bedzie i troszkę staroci na weekend ;)
 
takie gry jak God of War czy Uncharted są wręcz epickie jeśli chodzi o PS3 , natomiast od jakiegoś czasu na targach - na stoiskach Xbox są prezentowane gry dostępne na wszystkich platformach
 
Ja czekam na Watch Dogs wydaje sie ze to bedzie takie polaczenie Assassin Creed z GTA ;) Bardzo fajnie ten filmik z E3 wyglada i ciekawe sa zachowania przechodniow jak naprzyklad po wywadku podchodzi do auta i pyta sie czy wszystko dobrze i aby zadzwonic po karetke oby to tak dzialal caly czas to bylo by cos niesamowitego.
 
Jak to teraz wygląda z DRM w Ubisoftowych grach? Bo to co odstawili z Assassin's Creed II spowodowało u mnie bojkot produktów tej firmy.
 
Ubisoft narazie zrezygnowal z tego typu zabezpieczen. Ale z tego co pokazalo diablo 3, byc moze inne firmy sie na nie skusza.
 
Ja akurat D3 nabyłem z myślą o grze po sieci więc wymóg stałego połączenia mi nie przeszkadza a konto na battle.necie było i w dwójce. Natomiast ostatnio pożyczyłem ACII (bo nie kupię, nigdy przednigdy) i ilość pierdół, z którymi trzeba się zmierzyć przed odpaleniem tej gry sprawia, że D3 to najprzyjemniejsza w obsłudze gra na świecie w porównaniu.
 
Nie sądzę, by Tidzejowi chodziło o piracenie.



Tidzej, nie wszystkie gry Ubisoftu posiadają DRM. Rayman Origins wyszedł bez. Większość starych gier na GoG.com również jest bez tego zabezpieczenia. Wiedźmin 2 również porzucił DRM nawet pomimo statystyk (CD Projektu wyliczyło, że Wiedźmin 2 został spiracony 4.5 miliona razy, przy sprzedaży oryginalnej gry sięgającej tylko 1 miliona). Assassin's Creed: Revelations było również bez DRMu.



Jeżeli chodzi o Twoje pytanie, to Chris Early z Ubisoftu wypowiedział się ostatnio, że firma pracuje nad tym, żeby zbalansować DRM tak, aby nie było uciążliwe dla uczciwych graczy, a za to uniemożliwiało grę piratom. Zatem możemy się spodziewać w najnowszym Asasynie jakiejś delikatnej wersji DRM na pewno. Jednak nie będzie to w takiej samej postaci jaką zapamiętałeś w AC II. Na potwierdzenie moich słów masz opinię jaka panuje w branży.

Ubisoft learned its mistake about its past DRM woes with AC2, but it doesn • t necessarily mean the company will simply let go of this objective since it • s obvious they want to protect game developers from pirates as well.
 
Half-Life 3 wyszedł... W Chinach.


https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/544719_377871945608403_1330980718_n.jpg
 
MaxPayne 3 - chodzi komuś na kompie? Mam procka 4rdzenie 2.2 gHz , kartke GeForce 9600 GT 1GB, 4 GB Ram'u. Słaba karta graficzna i nie wiem czy pójdzie.
 
To dobrze , bo nie lubie grac w strzelanki na Xbox'ie , a sobie to pobiorę i pogram wieczorami.



W którąś nowszą część CoD/ MoH mozna grać swobodnie przez neta z kumplami , nie Lan i na jednym kodzie?
 
W neta, na jednym kodzie? Żadną.


Co do Cod4 - klucze na allegro od 10 zł, a rozgrywka po sieci nie rózni się kolosalnie od następniczek.


W MoH z 2010 nie polecam w ogóle grać. Ba, świetność tej gry skończyła się na Allied Assault i dodatkach do niej. Warfightera nabędę bardziej ze względu na żołnierzy GROM i grę multiplayer, aniżeli spodziewał się wysokiej jakości produktu.
 
a ja poginam teraz w Modern Warfare 3. I jestem zmiażdżony tą grafą i ogólnie z tym,co się porobiło z FPSami od czasów MoH:AA :D



Śmigam też w GTA IV i w sumie nie wiem czemu,ale przy srkętach samochodu,gra lubi się zaciąc.
 
@Yagiel


GTA IV to najgorzej zkonwertowana i zoptymalizowana gra poprzedniej dekady (01-10). Polecam wgranie najnowszych patchy, wtedy nie powinno być żadnych problemów.


Nie dziwie się również wrażeniu, jakie odniosłeś podczas używania MW3. Dla mnie jednak, największym szokiem był CoD4:MW, a jej następcy to odgrzewane i nieco bardziej dopracowane produkty.
 
@Yagiel



Ja jestem ze strzelankami raczej na bieżąco, dlatego zazdroszczę Ci tego szoku po przeskoczeniu z Allied Assault na MW3. To musiało być epickie. :-)
 
Yagiel co do Coda to od 4 prawie nic sie nie zmieniło, ale to tylko moje zdanie.



Battlefield 3 gra przednia ale wymagania kosmiczne , niechce już wspominać o przedwczesym starcie gry ze wzgledu na plany wydawnicze i neichec do opoznien co przełożyło sie na wściekłość fanów :P.



Ogolnie neiwiem czy wiecie ale UFC podpisało umowe z EA, wiec pewnie czeka nas gra z pod znaku EA z gwiazdami UFC , ja już niemoge sie doczekać :D:D:D
 
Back
Top