GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Serie z kunio kunem ogólnie miały w swych szeregach gry sportowe (od koszykówki po basketball)
 
ehh pograłem troche w bete CS:GO i stwierzam.... to już niejest ten sam CS co kiedyś wszystko wygląda tak "plastikowo", no niewiem może jestem poprostu przyzwyczajony do starego Cs :(.
 
Zlatan ja też gram, moja ksywka to marasenha jakby co :) Na razie gram jedynie niemieckim drzewkiem, dobiłem do V tieru, mam Stuga i ten szajsowaty Pz III/IV
 
Ja rozegralem okolo 8k bitew wiec mam troszke lepsze czolgi, ale mozemy pograc i na nizszych tierach pluton. Mb15juve w grze
 
Plutonu jeszcez nie grałem, więc mogę być dla Ciebie noobem :) Jak na razie świetnie mi się gra Luchsem i Marderem, wiem, że to wypierdki, bo tylko tier 3, ale przyjemnie mi się nimi gra.



@Seven25 spróbuj, tylko uważaj, bo jest naprawdę addictive ;) Ja jeszcez dodatkowo się jaram bronią pancerną z II Wojny Światowej, to gra dla mnie marzenie
 
ja, ale niestety na emu, jakbym wiedzial, za mlodu, ze teraz by bylo takie parcie na to, to nigdy bym nie stracil ani pegazusa ani gierek
 
Warto w tego WoT-a zagrać bo slyszałem że bez ładowania kasy niezabardzo?



Ogolnie polecam Max-a Payna 3, fabuła bardzo filmowo zrobiona, narazie mi sie podoba.
 
Właśnie wczoraj kupiłem Fable - The Lost Chapters nówka w folii na allegro. :-)



Teraz czekam aż przyjdzie przesyłka. I po raz setny odpale Fable :-)
 
Miło wspominam Fable. Wciągnęła mnie na dobre, a ta sztuka udała się tylko KOTOR i pierwszemu Wiedźminowi jeżeli o ten gatunek gier chodzi (nie przepadam za "action - rpg")
 
Grał, grał. Jednak nie przypadł mu do gustu z tego co wiem. A jeżeli pierwsze Gotyki mu nie podeszły, to już raczej nigdy się nie przekona do aRPG.



Mnie osobiście Risen wciągnął, jako że w sumie podobny był do Gothica (w końcu wiadomo kto dwie gry robił). Jednak już druga część Risena była zupełnie nijaka. Taki wspaniały temat jakim jest bycie piratem na siedmiu morzach i wyszło to niestety beznadziejnie. Przeszedłem tylko dla tego, że i tak musiałem zabić czymś czas. Nie mówiąc już o zakończeniu, które na myśl przywołuje tylko słynne "what the fuck...".
 
a widzisz, mi zaden gothic nie podszedl i dlugo nie moglem sie przemoc zeby zagrac w aRPG, a jednak znalazly sie tytuly, ktore stawiam na rowni z najlepszymi jRPG
 
KOTOR <3
Na dodatek uwieldbiam sage SW (filmy uważam za najlepsze ze wszystkich na świecie :-) )
Ogólnie Gothica 1 i 2 (+ noc kruka) przeszedłem chyba z parenaście razy każdą. 3 (nie licząc już Arcani) tak mi się nie podobała, że nawet nie przeszedłem. Risen też jakoś mnie nie wciągnoł. Wiedźmin też fajna giera, ale dwójka bardziej mnie wciągneła (głównie fabularnie), po prostu wolałem słuchać dialogów niż walczyć z potworami xD.
A grał ktoś w SW: TOR? Bo zapowaidało się zajebiście, ale sam osobiście nie grałem.
 
Było już to info o tej grze mma?



http://www.cdaction.pl/news-25424/bellator-mma-onslaught---nowa-gra-tworcow-supremacy-mma.html







Gra zadebiutuje pod koniec lata tego roku (w USA??) .







Szef Bellatora zagadał:



We are taking this opportunity to dedicate an entire event (Bellator 71) to showcase our new video game, • MMA Onslaught • and will substitute commercial inventory with an awesome first-look at the game. We are confident both fight fans and gamers will enjoy our first foray into the gaming world.
 
Zna ktoś jakąś fajną gre najlepiej by miala multi lub taka która starcza na długo i szybko sie nie nudzi. Może być prawie każdy gatunek gier oprócz wyścigów.
 
Back
Top